Turkcell Bedava İnternet 2020

10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü özel bir gün olmakla birlikte yurdun dört bir tarafında törenler düzenlenmektedir. Törenlere 10 Kasım bedava internet hediyesi ile katılan GSM operatörleri bu yılda hediyeleri ile kendilerinden söz ettirmeyi başaracağa benziyor.

Her sene olduğu gibi bu yılda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne için kampanya hazırlarken, kampanyalar sadece 10 Kasım günü için düzenlenmiş olup, tüm abonelere hazırlanmıştır.

10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında bu yılda Turkcell 10 Kasım bedava internet hediyesi verecek olan Turkcell, aynı zamanda bedava internet paketine ilave olarak 500 dakika konuşma ve 500 SMS paketi de verecektir. Kullanıma sunulacak olan 10 Kasım bedava internet hediyesi ile birlikte diğer hediyelerde hatlara otomatik olarak yüklenilecek olup, günlük kullanım için sunulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Her yıl bedava internet paketleri hediye ederek anma törenlerine katılan Vodafone, bu yıl ki 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü anma törenlerine bedava internet paketleri hediye ederek katılmaktadır. Vodafone 10 Kasım bedava internet hediyesi ile birlikte diğer hediyelerde abonelerin hatlarına otomatik yüklenilecek olup, gün sonunda kullanım süresi dolacaktır. Kalan kullanımların olması durumunda da otomatik olarak silinecek ve devretme bir hak söz konusu olmayacaktır.

10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom 10 Kasım Bedava İnternet Hediyesi

Özel günleri unutmayan Türk Telekom bu yıl ki 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü törenlerini de unutmayarak, Türk Telekom 10 Kasım bedava internet hediyesi ile birlikte her yöne kullanılabilecek konuşma dakikası hediye edecektir. Diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda 10 Kasım hediyelerinin abonelerinin hatlarına otomatik yükleyecek olan Türk Telekom, hediyelerinin kullanım süresini günlük olarak belirlemiştir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Paycell Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı