Türk Telekom Bedava İnternet 2020

2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Düzenli olarak kampanyalarını güncelleyen Türk Telekom, 2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri hazırlayarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için bedava internet paketleri hazırlayan Türk Telekom’un kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri kazanmak için Türk Telekom bedava internet veren uygulamalara katılmanız yeterli olmaktadır. İşte Türk Telekom bedava internet veren uygulamaları

Sil Süpür Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri kampanyalarına katılarak, internet ihtiyacınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’Sil Süpür’’ ile hem oyun oynayıp eğlenirken hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik her hafta katılım sağlayabileceğiniz ‘’Sil Süpür’’ oyuna katılabilmek için;  Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirerek, telefon numaranızla giriş yapın ve daha sonra menü üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılarak 2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Bu kampanyada hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

2019 Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Paketi

2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri kazandıran bir uygulaması da ‘’ ‘’ArayanıBil Plus’’ uygulamasıdır. Faturalı hat sahipleri gibi faturasız hat sahiplerinin katılabileceği bu servis, 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Yalnız ‘’ArayanıBil Plus’’ ücretli bir uygulaması olmakla birlikte aylık kullanım ücreti 2,99 TL, 6 aylık kullanım ücreti ise 14,99 TL’dir.

2019 Türk Telekom e-Fatura 1 GB Bedava İnternet Paketi

2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri kazanmak istiyorsanız, bu uygulama faturalı hat kullanıcıları için olmakla birlikte 1 GB bedava internet kazandırmaktadır. Siz de hala e-fatura uygulamasına geçmediyseniz, e-fatura uygulamasına geçerek hem bedava internet kazanabilir hem de kağıt harcanmasını engelleyerek çevre dostu olabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun SMS bölümüne ‘’1GB e-mail adresini’’ zi arada boşluk bırakarak yazıp 3008’e göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

2019 4.5G’ye Geçenlere Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan bir kampanya da 4.5G hat sahibi olmanız durumunda 30 günlük kullanımınıza sunulan 1GB bedava internet kampanyasıdır. Bunun için 3G’li olan mevcut sim kartınızı değiştirerek 4.5G bir hat kullanmanız yeterli olmaktadır. Ayrıca hediyenizi kazanmak için 4.5G uyumlu sim kartınızı taktıktan sonra SMS bölümünden ‘’4.5G SIM” yazarak 5555’e göndermeniz durumunda Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Böylelikle daha hızlı bir şekilde internet kullanırken, bedava internet paketinizle gönlünüze göre internette takılabilirsiniz.

2019 Selfy Mor 1 GB Bedava İnternet Paketi

2019 Kasım Türk Telekom bedava internet paketleri kazanmak için Selfy Mor Paket kampanyasına katılarak, bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 19 Mayıs Hediyesi 2020

Faturasız hat sahiplerinin katılabileceği kampanya için ‘’MOR HEDIYE’’yazarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca her ay bu kampanyadan faydalanmak için her ay düzenli olarak 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılmalıdır.

2019 Kasım Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 10 Kasım 2019 Bedava İnternet

Daha önceki yıllarda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bedava internet paketi sunan Türk Telekom’dan bu yılda aboneleri tarafından Türk Telekom 10 Kasım 2019 bedava internet kampanyası beklenmektedir.

Kampanya kapsamında sunulan bedava internet paketini alabilmek için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmaksızın hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir. Türk Telekom 10 Kasım 2019 bedava internet gönderimi yapıldıktan sonra, mesaj yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı