Turkcell Bedava İnternet 2020

2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Turkcell bedava internet paketleri kazanmanız için yeni kampanyalar düzenleyen Turkcell, uygulamalar sayesinde bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır. Eğer sizinde internet paketiniz bitiyorsa ya da bitti ise, tarife aşım ücreti ödemeksizin kampanyalara katılarak, Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

2019 Kasım Turkcell bedava internet paketleri kazanmak için bazı uygulamaları kullanmanız sonucunda farklı limitlerde internet paketi kazanabilir ve yüklü faturaları ödemeye son verebilirsiniz.

2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Hediye Havuzu İnternet Paketi

2019 Kasım Turkcell bedava internet paketleri kazanmak için kasım ayı kampanyası içerisinde olan ‘’Hediye Havuzu’’ sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. 14 Kasım 2019 tarihine kadar geçerli kampanyaya katılım için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının son sürümünün telefonunuzda bulunması gerekmektedir. Uygulamaya girdikten sonra ‘’Hediye Havuzu’’ menüsüne giriş yaparak günlük kullanım için 1 GB bedava internet kazanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Çıldırdı! Günlük 5 GB Ücretsiz İnternet Veriyor

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

2019 Kasım Turkcell bedava internet paketleri içerisinde olan ‘’Sen Yap Kazan Kazandır Kampanyası’’ sayesinde 40 GB’a kadar bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 17 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılabilmek için BİP uygulaması üzerinde bulunan ‘’Sen de yap’’ kanalını takip ederek, eğlenceli görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Kampanya kapsamında kasım ayı içerisinde yerine getirilmesi gereken görevler;

4-10 Kasım 2019 tarihleri arasında BİP uygulaması üzerinden 25 dakika toplam arama yapan aboneler, gün içerisinde kullanabilecekleri 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilmektedir. Aynı zamanda görevlerini yerine getiren aboneler arkadaşlarını davet ederek de hem davet eden abone hem de davet edilen abone de 2019 Kasım Turkcell bedava internet paketleri içerisinde olan 1 GB bedava internet kazanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

11-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Paycell kart kullanarak harcama yapan aboneler günlük kullanım için 15 GB bedava internet kazanacaktır. Aynı şekilde Paycell kartı daha önceden kullanmamış arkadaşlarını davet eden abonelerde davetinin kabul edilmesi sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet paketini hem kendi hem de davet edilen arkadaşına kazandıracaktır.

Joker Hediyeler Kampanyası

07.08.2019 tarihinden sonra bireysel faturalı hat kullanan Turkcell abonelerine yöbelik kampanyadır. Mevcutta paket taahhüdü devam eden abonelerin  “Joker Hediyeler Kampanyası” ile kapsamında yeni bir taahhütlü kampanyaya geçmesi durumunda 12 aylık taahhütte bulunmaları durumunda mevcut paketleri ile yeni paketleri arasındaki 12 aylık fiyat farkı hesaplanarak, fiyat farkına göre 2019 Kasım Turkcell bedava internet paketleri hediye edilecektir.

Hediye tablosu aşağıdaki gibi olmakla birlikte otomatik hatlarına yüklenecektir.

Fiyat Farkı                 10 Yıldan Az Abonelik Yaşı               10 Yıldan Fazla Abonelik Yaşı

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

0 – 9 TL                      12 ayda 1 defa Haftalık 1 GB              12 ayda 1 defa Haftalık 2 GB

10 – 24 TL                  12 ayda 2 defa Haftalık 1 GB              12 ayda 2 defa Haftalık 2 GB

25 TL ve üzeri             12 ayda 3 defa Haftalık 1 GB              12 ayda 3 defa Haftalık 2 GB

2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Paketi

Özel günleri atlamayan ve özellikle abonelerine hediye ettiği bedava internet paketleri ile kutlamalara katılan Turkcell’in 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle Turkcell 10 Kasım bedava internet paketi vereceği aboneleri tarafından düşünülmektedir. Özel güne has yüklenecek bedava internet paketini almak için herhangi bir katılım şartı aranmamakla birlikte, Turkcell 10 Kasım bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Günlük kullanım için geçerli olacak internet paketinde kalan kullanımların olması durumunda da Turkcell tarafından silinecektir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı