Vodafone Bedava İnternet 2020

2019 Kasım Vodafone Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Vodafone Bedava İnternet Paketleri

2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri ile birçok promosyon dağıtan Vodafone, müşterilerine en iyi şekilde hizmet etmek için gerekli çabayı göstermektedir.

Vodafone ‘’Yanımda’’ uygulamasını kullanan aboneler bedava internet paketleri dışında bedava konuşma dakikaları da kazanırken, iletişim ağı olarak en güçlü seviyeye gelmek için sürekli kendini de yenilemektedir. Siz de 2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri kapsamında hediyeler kazanmak istiyorsanız, yazımızın devamını okuyarak kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

2019 Kasım Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri sayesinde internet sorununuzu çözmek istiyorsanız, Vodafone bedava internet veren uygulamalara katılarak bedava internet paketleri sayesinde internetsiz kalma ya da aşım ücretleri gibi sorunlar yaşamaya son verebilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen kampanyalara katılım ücretsiz olup, herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

2019 Kasım Vodafone Bedava İnternet Paketleri

2019 Vodafone Yedek ile 500MB Bedava İnternet

‘’Vodafone Akıl Küpü’’ tarifesi kullanan aboneler yılda toplamda 3 kez olmak üzere 500 MB bedava internet kazanabilmektedir. Siz de 2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri hakkınızı kullanmak için ‘’500 YEDEK MB’’ yazarak 3636’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya faturalı hat kullanıcıları için düzenlenmiş bir kampanyadır.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

2019 Vodafone Yanımda Bana Ne Var Bedava İnternet

2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri içerisinden siz de kazanmak istiyorsanız, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirerek her hafta 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İsterseniz kazandığınız paketleri biriktirerek ay içerisinde süresi dolmadan toplu halde kullanabilirsiniz. Yanımda uygulaması ile 2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için uygulama üzerinde var olan ‘’Bana Ne Var?’’ menüsüne giriş yaparak çarkı çevirmeniz gerekmektedir. Çarkın içerisinde bedava internet paketleri hediye olarak bulunurken, uygulama sayesinde kampanyalar ve sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Müşteri Hizmetleri

2019 Vodafone İnternet Avcıları Oyunu Sayesinde Bedava İnternet

Vodafone Freezone’lular için hazırlanmış 2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri kazanmış için ‘’İnternet Avcıları’’ adı verilen oyunu indirerek, ‘’BİT’’ avlayarak saatlik ya da günlük bedava internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve oyun oynamak…

2019 Vodafone 4 GB FreeZone Bedava İnternet Kampanyası

26 yaşın altında olan Vodafone’lular, anne ve babalarının ya da akrabalarının üzerine hat alarak kullanıyorsa, hatları kendi üzerine alarak Vodafone’lu olabilir ve 2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri için Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası’na katılarak günlük 4 GB internet kazanarak, hoş geldin hediyesi sayesinde istediği gibi internete girebilir.

Siz de 26 yaş altındaysanız hemen Vodafone FreeZone ailesine dahil olarak günlük 4 GB internetinizi alabilir ve keyifli bir şekilde Vodafone bedava internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

2019 Pazartesi TL Yükle 2GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

2019 Kasım Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için bir diğer yol ise, faturasız hat kullanıcılarına özel bir kampanya olmakla birlikte pazartesi günleri için düzenlenmiş bir kampanyadır. Pazartesi günleri 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda Vodafone FreeZone’lu iseniz, aylık kullanım için 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

2019 Kasım Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 10 Kasım Bedava internet Kampanyası

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü için önceki yıllarda Vodafone 10 Kasım bedava internet kampanyası düzenleyen Vodafone’dan bu yıla özel de bir kampanya aboneleri tarafından talep edilmektedir. Kampanya kapsamında verilen Vodafone bedava internet paketlerini almak için bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın, Vodafone tarafından otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Günlük kullanım için sunulan hediye internet paketlerinden kalan kullanımlar ise, gün bitiminde otomatik olarak silinecektir.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası için BURAYA TIKLAYIN!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı