Vodafone Bedava İnternet 2020

2019 Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

2019 Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Türkiye genelinde düzenlediği Vodafone bedava konuşma paketleri ya da bedava internet paketleri ile abonelerinin yüzünü güldüren Vodafone, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında olduğu gibi 2019 yılında da düzenlediği kampanyalarla abonelerinin fatura aşımı derdine son veriyor.  Abonelerinin talep ve isteklerine göre kampanyalarını güncelleyen Vodafone, yeni Vodafone abonelerine yönelik de ekstra kampanyalar düzenleyerek, ailelerine katılmalarının mutluluğunu kampanyaları eşliğinde aboneleri ile paylaşıyor.

Genç ya da yaşlı her kesime hitap eden Vodafone, konuşmayı çok seven aboneleri için 2019 Vodafone bedava konuşma paketleri sunarak süre bitimi gibi bir sorun yaşamalarını engelliyor. Siz de kazandığınız dakikalarla ya Vodafone’lularla ya da her yöne ücretsiz olarak konuşabilir ve kazandığınız dakikalardan ne kadar kaldığını rahatlıkla öğrenerek, kontrollü bir şekilde bedava paketlerinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone tarafından 2019 yılı için düzenlenen kampanyalar sürekli olarak güncellenirken, kullanıcı olarak sitemizi düzenli olarak takip ederek yepyeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Fatura Aşım İadesi

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Harca Kazan Bedava Konuşma Paketleri

‘’Vodafone Harca Kazan’’ kampanyaları 2019 yılında sizlere 2019 Vodafone bedava konuşma paketleri kazandırırken, kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz yeterli olacaktır. ‘’BANANEVAR’’ yazdıktan sonra 4545’e göndermeniz sonucunda gelen bilgilendirme mesajı üzerine kaç TL harcamanız sonucunda ne kadar bedava konuşma paketi kazanabileceğiniz gönderilir. Böylelikle 30 TL harcamanıza her yöne 100 dk konuşma paketi kazanabileceğiniz gibi farklı sürelerde Vodafone bedava konuşma paketleri de kazanabilirsiniz.

‘’Vodafone Harca Kazan’’ kampanyasına katılmak için gönderilecek tüm mesajlar ücretsiz olmakla birlikte sadece bedava konuşma paketleri değil bedava internet ya da SMS de de kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone Freezone kullanıcısı olmak için öncelikle 25 yaş altında olmanız gerekmektedir. ‘’Vodafone Freezone’’ ile Vodafone bedava konuşma paketleri kazanmak adına ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirerek, ‘’Bana Özel’’ bölümüne giriş yaparak 6 ay geçerli olan 250 dakika konuşma paketinizi ücretsiz olarak hattınıza yükleyin.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 15 GB Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone 100 Dakika Bedava Konuşma Paketleri

2019 yılında da Vodafone kullanıcıları için kampanyalarına devam ederken, 100 dakika Vodefone’lularla konuşabileceğiniz 2019 Vodafone bedava konuşma paketleri kazanabilirsiniz. Bunun için mesaj bölümüne ‘’EVET’’yazdıktan sonra 3785’e mesaj gönderdiğiniz zaman bedava dakikalarınız hattınıza yüklenir ve Vodafone’lularla rahatça konuşabilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone 542 Dakika Bedava Konuşma Paketleri

Siz de Vodafone’lu olarak Vodafone bedava konuşma paketleri kazanmak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’542DK’’ yazarak 7000’e mesaj olarak gönderiniz. Böylelikle 542 dakika konuşma paketiniz hattınıza yüklenir ve sevdiklerinizle rahatça konuşabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Konuşma Paketleri

‘’Vodafone Yükle Kazan’’ kampanyası kapsamında hattınıza yükleme yaparak Vodafone bedava konuşma paketleri kazanabilirsiniz. Üstelik kampanyaya katılmak da çok kolay! Tek yapmanız gereken ‘’DAKIKA’’ yazarak 4455’e SMS olarak gönderim yapmalısınız. Mesajınız iletildikten sonra bilgilendirme mesajı gelecek ve hattınıza ne kadar Vodafone bedava konuşma paketleri yükleneceği bilgisi verilecektir. Ondan sonra sevdiklerinizi dilediğinizce arayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone 1000 Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone düzenlediği kampanyalarla kullanıcıları için bol keseden konuşma paketleri hediye olarak sunarken, bedava olarak sunduğu SMS ve internet paketleri ile de dikkat çekmektedir.

Siz de eğer sevdiklerinizle konuşmayı çok seviyorsanız ‘’Vodafone 1000 Dakika’’ kampanyasına dahil olarak 2019 Vodafone bedava konuşma paketleri sayesinde özgürce konuşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ‘’EVET’’ yazdıktan sonra 4000’e ücretsiz olarak mesaj gönderin ve gelecek bilgilendirme mesajı ile birlikte bedava dakikalarınızı ne zaman kullanabileceğinizi öğrenin. Haftalık olarak yüklenen ‘’Vodafone 1000 Dakika’’ ile sevdiklerinizi unutmadığınızı arayarak gösterin.

Vodafone bedava konuşma paketleri kazanmak için SMS olarak çektiğiniz mesajların tümü ücretsiz olmakla birlikte, bilgilendirme mesajları da ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

17 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı