Vodafone Bedava İnternet 2020

2019 Vodafone İnternet Paketleri Bedava

2019 Vodafone İnternet Paketleri Bedava

Cep telefonlarında kullanılan mobil internet tüketimi, teknolojinin gelişmesi ile birlikte artarken internet paketleri yetersiz kalabiliyor ve buna GSM operatörleri arasındaki rekabette eklenince başta 2019 Vodafone internet paketleri bedava olmak üzere diğer operatörler tarafında da kampanyalar düzenlenerek internet paketleri bedava olarak kullanıcılara sunuluyor.

Sizler için hazırladığımız yazı sayesinde güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve kampanyalara dahil olarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Arama motorları üzerinden ‘’Vodafone bedava internet hilesi’’ diye arama yapılmakla birlikte böyle bir özelliğin olmadığını sizlere belirtmek isteriz. Fakat 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Vodafone internet paketleri bedava olarak, kullandığınız paketlere göre düzenlenen kampanyalar sayesinde hattınıza yüklenmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone Yanımda Bana Ne Var ile İnternet Paketleri Bedava

Vodafone abonelerini memnun etmek için birçok kampanya düzenleyerek, özellikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile her hafta uygulamasını güncelleyerek bedava internet kazanma şansına sahip olmanızı sağlamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Vodafone internet paketleri bedava olarak kazanmak için öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indiriniz. Daha sonra uygulama yer alan ‘’Bana Ne var?’’ bölümüne giriş yaparak, çarkı çevirin ve bedava internet paketlerine ek olarak sürpriz hediyeler de kazanın.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu ile İnternet Paketleri Bedava

Vodafone Freezone üyeleri ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oynayarak Vodafone internet paketleri bedava olarak kazanabilirler. Bunun için öncelikle ‘’İnternet Avcıları’’ oyununu telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra oyun içeriğinde yer alan ‘’BİT’’ ler avlanarak saatlik ya da günlük Vodafone internet paketleri bedava olarak kazanabilirsiniz. Böylelikle oyun oynarken internet kazanma şansına da sahip olabilirsiniz ve zamanını kazançlı bir şekilde eğlenerek değerlendirebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Pazartesi TL Yükle ve 2 GB İnternet Paketi Bedava

Vodafone internet paketleri bedava olarak abonelerine sunulurken, kampanyalardan biri olarak karşımıza ‘’Pazartesi TL Yükle’’ çıkıyor. Siz de eğer 26 yaş altında iseniz ve faturasız hat kullanıcı iseniz; pazartesi günleri 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak aylık geçerli olmak üzere 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Vodafone Yedek ile 500 MB İnternet Paketi Bedava

‘’Vodafone Akıl Küpü’’ tarifesi kullanıcı iseniz, Vodafone internet paketleri bedava kazanabilirsiniz. Bir yıl içerisinde kampanya dahil olmanız üzerine 3 defa 500 MB internet kazanmak için ‘’500YEDEKMB’’ yazarak 3636’ya SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca faturalı hat kullanıcıları ‘’Vodafone Yedek’’ kampanyası ile bedava internet kazanabilirler.

Vodafone 4.5G İnternet Paketleri Bedava

4.5G internet hızı sayesinde en geniş kapsama alanı ile abonelerine hizmet sunan Vodafone, 4.5G kullanıcısı olmanız durumunda Vodafone internet paketleri bedava olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Bedava internet kazanmak için ‘’4.5G’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS olarak göndermeniz yeterli olmaktadır. SMS gönderiminiz üzerine aylık 2 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 2020 Yeni Yıl Bedava İnternet Hediyeleri

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Freezone Bedava Sinema Bileti için TIKLAYIN!!!

Vodafone’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Vodafone E-Fatura ile 1 GB İnternet Paketi Bedava

Vodafone internet paketleri bedava kazanmak için bir diğer yöntem ise, faturalarınızın ‘’e-fatura’’ ya da ‘’SMS’’ ile ulaşmasını sağlamanızdır. Bu iki farklı sistemden birine geçiş yapmanız üzerine 1 GB internet paketini bedava olarak kazanabilir ve tarifeniz dışında kazandığınız bu internet paketinizi 15 gün geçerli olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Vodafone internet paketleri bedava kazanmak için ‘’e-fatura’’ sistemine geçmek için yapmanız gereken, telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’EFATURA’’ yazıp sonra bir boşluk bırakarak e-posta adresinizi yazarak 7000’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Hediye internetiniz hattınıza otomatik olarak yüklenir ve 15 gün süre içerisinde bedava internetinizi kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone tarafından düzenlenen kampanyalar kapsamında 2019 Vodafone internet paketleri bedava kazanmak için gönderdiğiniz mesajlar ücretsiz olmakla birlikte, SMS paketlerinize herhangi bir şekilde yansıtılmamaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Vodafone bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

41 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı