Bedava İnternet

2022 Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

Vodafone Ramazan Kampanyası ile Vodafone abonelerine özel bir sürpriz hazırladı ve abonelerinin rahatlıkla internete girmesi için 20 GB interneti 20 TL’den sunuyor. Vodafone için klasikleşen Vodafone bedava internet kampanyası bu Ramazan Ayı’na özel de yenilenirken; uygun fiyatlı internet paketleri de dikkatlerden kaçmıyor.

Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için ayrı ayrı kampanya düzenleyen Vodafone, Vodafone Ramazan Kampanyası ile 2 farklı seçenek sunuyor. Faturasız hat kullanıcıları için 20 GB interneti 20 TL  yüklemesi ile kullanıcılarına sunan Vodafone, faturalı hat kullanıcıları için Ramazan Ayı’na özel Ramazan 3 GB tarifesi ile 750 dakika konuşma ve 250 SMS ile aylık 3 GB internet için 22 TL gibi bir fatura ödemelerini sağlıyor.

Siz de kendinize uygun tarifeyi seçerek, Vodafone Ramazan Kampanyası kapsamında bedava internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

2022 Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan Kampanyası Faturasız Hatlar İçin İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan Kampanyası ile Ramazan paketine 20 TL yükleme yaparak sahip olunabilir ve TL yüklemesi karşılığında 20 GB internet hattınıza yüklenir. Bu internet paketini satın almak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına ya da Vodafone resmi internet adresine giriş yapmak gerekir ve buradan ‘’Self’’ servis sayfasında bulunan Vodafone Ramazan Kampanyası ile satın almanız 20 GB bedava internet kullanımı için yeterlidir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  2023 Anneler Günü için Hediye İnternet

İnternet paketini 30 gün boyunca kullanabilirsiniz ve SMS yolu ile bilgilendirme mesajı gönderilmesiyle kullanıma başlayabilirsiniz. Paket bittiği anda otomatik bir yenileme söz konusu olmadığı gibi, satın alma işleminden sonra paketin iptal edilebilmesi de söz konusu değildir. Ayrıca birden fazla alım bir arada yapılamaz.

Vodafone Ramazan Kampanyası Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Ramazan Kampanyası kapsamında faturalı hat kullanıcıları da internet kazanabilir. Bunun için Vodafone müşterisi olarak 22 TL tarifinize ek olarak ödenerek; Ramazan Ayı boyunca kullanabileceğiniz 750 her yöne konuşma, her yöne 250 SMS ve 3 GB internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

Faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarına Vodafone Ramazan Kampanyası ile yüklenen konuşma, SMS ya da internet paketleri bittiği zaman bilgilendirme mesaj yoluyla yapılır. Paketler tek seferlik bir paket olduğu için alındıktan sonra iptal edilemez ve tekrar yenilemez.

Vodafone Ramazan Kampanyası kapsamında Ramazan paketlerinizden kalanları öğrenmek için 7000’e ‘’OZET’’ yazarak SMS olarak göndererek öğrenebilir ya da ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu