Turkcell Bedava İnternet 2020

3 GB İnternet MEB

3 GB İnternet MEB

Dünya genelinde salgın haline dönüşen korona virüs nedeniyle ülkemizde de vakaların görülmesi üzerine korunma amaçlı tedbirler alınırken, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir hafta okullar tatil edilirken; ikinci hafta için uzaktan eğitim kararı alındı. Öğrencilerin EBA üzerinden eğitim alabilmeleri açısından Milli Eğitim Bakanlığı 3 GB internet MEB anlaşmasını GSM operatörleri ile imzalarken, internet paketlerinin nasıl alınacağı ise merak konusu haline gelmektedir. Şimdi yazımızda sizlere 3 büyük GSM operatörünün hediye internet katılım şartlarını açıklayacağız.

3 GB İnternet MEB

3 GB İnternet MEB Alma Nasıl Yapılır?

23 Mart 2020 Pazartesi günü itibarıyla korona virüs nedeniyle Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden uzaktan eğitim ile derslere devam edileceği açıklanmıştı. Konu ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı GSM operatörleri ile 3 GB internet MEB anlaşmasını yaparak, GSM operatör abonelerine bedava internet hediye etmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Turkcell için 6 GB İnternet MEB alma işlemi BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirilirken, BİP uygulaması olmayan abonelerin hemen telefonlarına indirmeleri ve üyelik sonrasında ‘’Keşfet’’ bölümünden ‘’EBA’’ yazarak verilen yönergeleri takip etmesi yeterli olmaktadır.

Turkcell EBA Bedava İnternet Almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone için 6 GB İnternet MEB alma işlemi için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın yükleme otomatik olarak yapılmaktadır.

Vodafone EBA Bedava İnternet Almak için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom için 8 GB İnternet MEB alma işlemi için ise, ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Vodafone EBA Bedava İnternet Almak için BURAYA TIKLAYIN!

EBA 3 GB Bedava İnternet Kimler Kullanabilir?

Milli Eğitim Bakanlığı ile GSM operatörleri tarafından yapılan işbirliğinin amacı, öğrencilerin EBA’ya ücretsiz olarak erişmesidir. Bu nedenle bu kampanyadan başta tüm öğrenciler olmak üzere EBA’ya erişme hakkı olan öğretmenler ve velilerde yararlanabilecektir. 3 GB internet MEB paketi sadece EBA kullanımı için geçerli olmaktadır. Diğer sosyal platformlarda kullanımı söz konusu olamaz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika 2020

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı