Bimcell Bedava İnternet 2020

Aralık 2019 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Aralık 2019 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom alt yapısı ile abonelerinin kullanımına sunulan BİMcell, abone sayısını artırabilmek adına farklı kampanyalar düzenlemektedir ve Aralık 2019 BİMcell bedava internet paketleri sayesinde aboneler rahatlıkla internet kullanabilecektir. Düzenlenen BİMcell bedava internet kampanyaları hem faturasız hem de faturalı hat kullanıcıları için sunulmaktadır.

BimCell Yeni Hat Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell’li olan yeni hat kullanıcılarına özel BİMcell, herhangi bir koşul aramadan bedava internet paketi dışında bedava konuşma ve SMS paketleri de sunmaktadır. Numaranızı BİMcell’e taşıyarak ya da yeni bir BİMcell hattı alarak siz de Aralık 2019 BİMcell bedava internet paketi olarak 4 GB bedava internet ile birlikte her yöne 250 dakika konuşma ile birlikte 250 SMS paketi kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell Bedava Dakika 2020

Aralık 2019 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMCell 25 TL Yükleyene 1 GB Bedava İnternet

BİMcell’in faturasız hat kullanıcılarına özel Aralık 2019 BİMcell bedava internet paketleri arasında yer alan 1 GB bedava internet paketini kazanmak için hattınıza en az 25 TL yüklemeniz gerekmektedir. Hattınıza TL yükledikten sonra ‘’BONUS’’ yazarak 4551’e 30 gün içerinde SMS göndermeniz durumunda 1 GB bedava internet ile birlikte 500 SMS otomatik olarak hattınıza yüklenecektir ve bilgilendirme mesajı sonrasında bedava kullanımlarınızı kullanıma başlayabilirsiniz.

BİMcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell hızını ve gücünü abonelere tanıtabilmek için tüm abonelerine 500 MB bedava internet hediye etmektedir. Aralık 2019 BİMcell bedava internet paketleri içerisinde 500 MB interneti kazanabilmek için ‘’DENEME’’ yazdıktan sonra 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Deneme için yüklenilen 500 MB aylık kullanım için sunulmakta olup, iptal edilmemesi durumunda diğer aylarda hattınıza ekstra ücret yansıtılacaktır. Bu nedenle aylık kullanımınızın dolmasına 1 gün kala paketi iptal ettirmeyi unutmayınız.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Şubat 2020 BİMCell Bedava İnternet Paketleri

Yorum Yap, Hediyeni Kap

Alt tarafta yer alan yorum yap bölümünden, değerli duygu ve düşüncelerini en az cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini paylaşıyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı