Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Aralık 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Aralık 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Daha önceden Avea adıyla hizmet veren ve şu an Türk Telekom adı altında gücüne güç ekleyerek hizmetlerine devam eden GSM operatörü Türk Telekom, sunduğu kampanyalarla dikkat çekerken; Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri ile de faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının internet ihtiyacını karşılamaktadır.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcısı olarak Selfy’li olduktan sonra ‘’Mor Kampanyası’’ adı altındaki kampanyaya katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için faturasız hat kullanıcısı olduktan sonra ‘’MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz ve 30 gün içerisinde hattınıza 30 TL en az yüklemeniz durumunda Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri hattınıza otomatik yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet 2019

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile Bedava İnternet

Sizde Türk Telekom abonesi olarak ya da numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında olan 4 GB bedava internet paketini kazanabilirsiniz. Aylık kullanım için hediye edilen bedava internet paketini kazanabilmeniz için hattınız açıldıktan ‘’BALLI 4GB’’ yazarak 2070’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca hattınız açıldıktan sonra 40 TL otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir.

ArayanıBil Plus ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom abonesi olarak ‘’ArayanıBil Plus’’ sayesinde hiçbir çağrınızı kaçırmazken, 1 GB bedava internette kazanmanızı sağlamaktadır. Ücretli olan bu servise katılarak Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri kapsamında kazanmak için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e SMS göndermeniz gerekmektedir.  Hediye edilen internet paketi haftalık kullanım için hediye edilmekte olup, abonelik ücreti aylık ödenmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyasını Kaçırmayın...

Aralık 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

4.5G ile 30 GB Bedava İnternet

Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında da yer alan ve Türk Telekom tarafından uzun süredir devam eden 30 GB internet kampanyasına katılabilmek için 3G hattınızı 4.5G’ye uyumlu hale getirmeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra yeni hattınız üzerinden ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e göndermeniz sonucunda 30 GB bedava internet aylık kullanım için hattınıza yüklenecektir.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyunu sayesinde eğlenirken Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri arasından da kazanabilirsiniz. Tek Yapmanız gereken ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını sanal mağazalar üzerinden indirdikten sonra ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynamanızdır.

Dönüşüm Festivali Dönüştür Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan ve önceki ay kullanmadığınız SMS’leri internet paketine dönüştüren kampanyaya katılım için ‘’DONUSTUR’’ yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirilen dönüşüm işlemi sonucunda 1000 SMS paketiniz 1 GB’a dönüştürülerek hattınıza otomatik yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Türk Telekom Hediye İnternet

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Tambu ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından Selfy’li aboneleri için düzenlenen Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle App Store ya da Play Store üzerinden ‘’Tambu’’ uygulamasını indirerek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava WhatsApp Paketi

Aralık 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri incelendiğinde Türk Telekom Selfy abonelerine özel ‘’Bol İnternetli Geceler’’ kampanyası devam etmekte olup, anlık mesajlaşma uygulaması ‘’WhatsApp’’ için 1 yıllık ücretsiz paket sunmaktadır. Siz de WhatsApp yazışmalarınızı ücretsiz olarak yapmak için hemen ‘’ANLIK MESAJLASMA’’ yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı