Turkcell Bedava İnternet 2020

Aralık 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Aralık 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip olan ve bunu hem çekim gücüne hem de düzenlediği kampanyalarına borçlu olan GSM operatörü Turkcell, Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri sayesinde de abonelerinin memnuniyetini sağlamaya devam edeceğe benziyor.

Siz de Turkcell ile ilgili kampanyalardan haberdar olmak, aynı zamanda katılım sağlamak için sitemizi takip edebilir ve Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri hakkında detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell 3 GB Bedava İnternet Paketi

Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan 3 GB bedava internet paketi sahibi olmak için Turkcell tarafından sunulan Paycell kart ile alışveriş yaparak kazanabilirsiniz. Ayrıca Paycell kart sahibi olarak da hiç alışveriş yapmadan 1 GB bedava internet sahibi olabilir ve Paycell kartınıza yükleme yaparak 3 kez yükleme işiniz tekrar ederek de toplamda 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 5GB İnternet Kampanyası

Turkcell Genç 1 GB Bedava İnternet Paketi

26 yaş aboneleri için Turkcell tarafından sunulan Genç Turkcell abonesi olarak siz de 3 TL’lik bir TL yüklemesi yaparak Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında olan 1 GB bedava internet paketinden kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için BİP uygulamasına girerek ‘’Keşfet’’ menüsünden ‘’GNÇ’’ kanalını takip etmeniz ve kanal üzerinden ‘’GNÇ1GB’’ yazmanız gerekmektedir. Eğer işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz, hattınıza 1 GB bedava internet otomatik olarak yüklenecektir.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Goller Cepte Uygulaması ile 500 MB Bedava İnternet

Turkcell tarafından abonelerine özel sunulmuş olan ‘’Goller Cepte’’ uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza indirerek, Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında bulunan 500 MB bedava internet paketini kazanabilirsiniz.

Aralık 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell BİP Uygulamasından 1 GB Bedava İnternet

Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan 1 GB bedava internet paketini kazanmak için BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olmaktadır. Hazırkart ya da faturalı hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin ilk kez BİP uygulamasını telefonunuza indiriyorsanız, kayıt işleminden sonra 1 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hesabım Hediye İnternet

Turkcell Bip Messenger Kullanıcılarına 1 GB Bedava İnternet

Turkcell abonesi olarak BİP Messenger uygulamasını kullanarak Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri kampanyalarından olan 1 GB bedava internet paketini kazanabilir ve üstelik BİP Messanger uygulamasına arkadaşlarınızı da davet ederek de daha çok bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Dergilik Uygulamasından 1 GB Bedava İnternet

Turkcell uygulamaları arasında yer alan ‘’Dergilik’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz sonucunda, ilk kez indiriyorsanız 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Uygulama sayesinde internet kazanabileceğiniz gibi modadan sanata, spordan mutfağa her türlü konuda aradığınız bilgiye de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. ‘’Dergilik’’ uygulamasını telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden indirerek, ücretsiz kayıt yapabilir ve Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri kazanarak, internetiniz tükenmeden uygulamayı kullanabilirsiniz.

GNÇ Turkcell Çatlat ile Bedava İnternet

Turkcell sürekli kendini geliştirerek, yeni uygulamalar ekleyerek sunduğu kampanyalar sayesinde abonelerini mutlu ederken Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri kampanyalarına da devam etmeyi unutmuyor. Bunun için Turkcell GNÇ Mobil uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden indirdikten sonra haftada 2 kez yumurta çatlatarak bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olup, kazanılan hediyeler otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Nisan 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet

Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan Turkcell Yaani uygulamasını düzenli kullanarak 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Telefonunuza sanal mağazalar üzerinden ‘’Turkcell Yanii’’ uygulamasını indirin ve kurulumu sonrasında kazanacağınız 1 GB bedava internet paketi ile dilediğinizce internete giriniz.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri içerisinde bulunan Sürpriz Nokta Kampanyası ile hem eğlenebilir hem de bedava internet kazanabilirsiniz. 1 GB internetten 5 GB internete kadar hediye veren kampanyaya katılım için Turkcell BİP üzerinden ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip ederek, verilen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Doğum Günü Hediyesi Bedava İnternet

Aralık 2019 Turkcell bedava internet paketleri içerisinde olan ve Turkcell Platinium abonesi olan müşterilerinin doğum gününe özel, günlük kullanım için 1 GB bedava internet hediye ediyor.

Yorum Yap, Hediyeni Kap

Alt tarafta yer alan yorum yap bölümünden, değerli duygu ve düşüncelerini en az cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini paylaşıyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

52 Yorum

  1. Şimdiye kadar tüm operatörleri denedim ama hiç bir performans, kaliteyi diğer operatörler de görmedim. İyi Turkcelliyim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı