Vodafone Bedava İnternet 2020

Aralık 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Aralık 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone her ay olduğu gibi Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri ile kampanyalarına devam ederken, sunmuş olduğu kampanyalar sayesinde en çok bedava internet veren GSM operatörü olarak 2. sırada yer almaktadır.

Vodafone GSM operatörü tarafından sunulan Aralık 2019 bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone tarafından abonelerine özel sunulan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile birlikte bedava internet paketleri sunulduğu gibi bedava dakika ve SMS paketleri de sunmaktadır. Bunun için Play Store ya da App Store üzerinden ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek ilk kez indiriyorsanız; Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri kazanabileceğiniz gibi hattınız ile ilgili işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et

Vodafone tarafından sunulan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına arkadaşlarınızdan ya da aileniz bireylerinden herhangi birini davet etmeniz üzerine Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan 8 GB internet paketini kazanabilirsiniz. Yalnız davet ettiğiniz kişiler son 6 ay içerisinde ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanmamış olmalıdır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 2020 Yılbaşı Hediye İnternet

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bana Ne Var

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması sayesinde Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri kazanmaya devam etmek için uygulamayı yükledikten sonra sağ üst kısımda bulunan menü içerisindeki ‘’Bana Ne Var?’’ sekmesini tıklayarak, hediye çarkını çevirip bedava internet paketleri yanı sıra bedava konuşma ve SMS paketleri kazanabilirsiniz.

Aralık 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 4.5G ile Bedava İnternet

Vodafone abonelerine 4.5G denilen kaliteli çekim gücünü sunmak adına Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan 2 GB bedava internet paketini sunuyor. Bunun için yapmanız gereken ise, faturalı ya da faturasız 3G olan hattınızı 4.5G’ye taşımaktır. Hattınızı ücretsiz olarak aldıktan sonra ‘’4.5G’’ yazıp 4545’e SMS göndermeniz sonucunda 1 ay kullanım için sunulan 2 GB internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

E-Faturaya Geçene 1 GB Bedava İnternet

Doğayı korumak adına kağıt tasarrufu sağlamak için Vodafone tarafından düzenlenen kampanya kapsamında e-fatura kullanmaya başlayan aboneler 1 GB bedava internet kazanıyor. Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri içerisinde de yer alan kampanya sayesinde faturanızı e-posta ile almak için ‘’EFATURA’’ yazdıktan sora bir boşluk bırakınız ve e-mail adresinizi de yazarak 7000’e SMS olarak gönderiniz. Böylelikle SMS sonrası 15 günlük kullanım için 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ocak 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Vodafone tarafından düzenlenen ‘’Super 2 GB’’ kampanyası sayesinde hem faturalı hem de faturasız Vodafone hat kullanıcıları 8 GB internet kazanabilmektedir. Çoğu abonenin bilmediği Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan 8 GB internet kampanyasına katılabilmek için öncelikle ‘’SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya SMS göndermeniz gerekmektedir.

SMS gönderimi sonucunda gelen bildirim mesajı sonrasında hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 8 GB bedava internet yüklenecektir. Burada unutulmaması gereken ise, bedava internet paketi kullanım süresi dolmadan bir gün önce kampanyanın iptal edilmesi gerekmektedir. Yoksa sonraki faturalarınıza ya da TL yüklemelerinize 8 GB internet bedeli yansıtılacaktır. Kampanyayı iptal etmek için ‘’SUPER2GB İPTAL’’ yazarak 3636’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Bedava 500 MB Tanışma İnternet Paketi

Vodafone yeni müşterilerine tanışma internet paketi olarak 1 ay kullanım için geçerli 500 MB internet hediye ederken, kampanya Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri arasında da yerini almaktadır. Kampanyadan faydalanmak için ‘’NET 500MB’’ yazarak 3636’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir. Üstelik kampanyaya katılım ücretsiz olup, diğer aylara herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Bedava İnternet 2020

FreeZone Saçma Güzel Bedava İnternet Paketi

Vodafone FreeZone’lu olarak Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan ‘’Saçma Güzel Kampanyası’’ sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Faturalı hat kullanıcılarına özel düzenlenen kampanya sayesinde ‘’Saçma Güzel’’ tarifelerinden herhangi birine abone olarak aylık 2 GB olmak üzere toplam 24 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Pazartesi TL Yüklemelerine Bedava İnternet

Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri kampanyaları ile faturasız hat kullanıcılarını da unutmayan Vodafone, FeeZone’lu olan ve pazartesi günü 30 TL üzeri TL yüklemesi yapan abonelerine 1 ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB bedava internet hediye etmektedir.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone FreeZone 4 GB Bedava İnternet

26 yaş altı abonelerinin üye olabildiği ‘’FreeZone Kulüp’’ ailesine katılım sağlayan Vodafone aboneleri aylık kullanımları için geçerli olan 4 GB bedava internet paketi kazanabilmektedir. Aralık 2019 Vodafone bedava internet paketleri kampanyalarından olan FreeZone kampanyasına katılım için daha önceden üye olmayan aboneler ‘’FREEZONE’’ yazarak 1525’e SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. SMS gönderimi ücretsiz olmakla birlikte, SMS gönderimi sonrasında 4 GB bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Yorum Yap, Hediyeni Kap

Alt tarafta yer alan yorum yap bölümünden, değerli duygu ve düşüncelerini en az cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini paylaşıyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

41 Yorum

  1. 10 yıldır vodadon kullanıyorum ailece vodadon luyuz. Ayrıca hediye paketleri de mükemmel herkese tavsiye ederim teşekkür ler

  2. Hattını Vodafone a taşıyana çok güzel tarife ve paketler varken uzun zamandır vodafone kullananlara bu ayrıcalık verilmiyor. Çok yanlış bir uygulama

  3. Vodofone enaz hediye internet veren olarak kayıtlara geçecek. Biraz bonkör ol Türkiyede zaten ınternetin pahalı olduğu ülke ne promosyon var hiçbir şey yok. Bir tane carl koymussunuz oda hep süpriz çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı