Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Avea Bedava İnternet Paketleri 2020

Avea Bedava İnternet Paketleri 2020

Avea bedava internet paketleri 2020 konusunda Avea kullanıcılarının beklentileri Avea’nın Türk Telekom ile birleşmesi ile artarken; Türk Telekom’da abonelerinin beklentilerini boşa çıkarmamak adına üstün bir çaba göstermektedir. Sadece bedava internet değil bedava konuşma paketler ve SMS ile de abonelerinin beklentilerini karşılayan Türk Telekom, hazırladığı kampanyalarla kullanıcı sayısını artırmayı hedeflemektedir.

Gerek sosyal medyaya olan düşkünlük gerekse çalışma hayatı dahil tüm hayatta internetin yoğun olarak kullanılması bedava internet paketleri için olan ilgiyi artırmaktadır ve bu durumu farkında olan Türk Telekom’da müşteri memnuniyetini sağlamak için kampanyalarına sürekli yenilerini eklemektedir. Siz de Avea yani Türk Telekom müşterisi olarak bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemizi takip edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar bir biçimde bol bol internet kullanabilirsiniz.

Avea Bedava İnternet Paketleri 2019

Avea Bedava İnternet Faturalı

Avea bedava internet faturalı hat kullanıcılarına özel düzenlenmiş bir kampanya olup, tüm faturalı hat kullanıcılarının dahil olabileceği kampanyalardır. Şimdi Avea bedava internet faturalı hat kullanıcıları için düzenlenmiş güncel kampanyaları incelemek gerekirse, Türk Telekom’a yakışır kampanyalar düzenlendiğini görüyoruz.

TivibuGo ile Bedava İnternet

Avea bedava internet faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için TivibuGo Aile Paketi, Sinema Paketi ya da Süper Paketi üyeliği ile kazanılmaktadır. Paketlerden herhangi birine üye olan abone, TvibuGo uygulamasında kullanmak için bedava internet kazanmaktadır.

  • Tivibu Go Aile Paketi 1 GB internet,
  • Tivibu Go Sinema Paketi 3 GB internet,
  • Tivibu Go Süper Paket 5 GB internet hediye etmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Mobil İnternet Kampanyası

Avea bedava internet kampanyasına katılmak için 12 haneli kampanya kodu ‘’ TIVIBUGO kampanya kodu’’ yazılarak 5555’e mesaj olarak göndermek gerekmektedir.

E-Fatura Bedava İnternet

Avea bedava internet faturalı hat kullanıcıları için sunulurken, kağıt tasarrufu sağlamayı amaçlayan Türk Telekom abonelerini e-fatura uygulamasına davet etmektedir. 2019 yılı boyunca geçerli olacak kampanyaya katılmak isteyen aboneler, 1GB boşluk e-mail adresini yazarak 3008’e mesaj olarak göndermelidir. Avea bedava internet hatta yüklendikten sonra aboneye bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Avea Bedava İnternet Paketleri 2019

Avea Bedava İnternet Kampanyaları

Avea bedava internet kampanyaları düzenleyerek Türk Telekom abonelerine sürprizler yapmaya devam ederken, kampanyadan haberdar olmak isteyen eski Avea aboneleri alışkandan kaynaklı kampanyaları Avea adı altında arayabilmektedir. Bu nedenle sitemizde her iki isim adı altında da kampanyalara ulaşabilir ve bedava internet kazanarak rahat bir fatura dönemi geçirebilirsiniz.

Sürekli olarak güncellenen kampanyalar sayesinde hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları kazanırken, hediye internet kampanyaları kapsamında 15 GB’a hatta 30 GB’a kadar bedava internet ücretsiz olarak hattınıza yüklenmektedir.

Farklı kampanyalardan haberdar olarak mutlu bir ay geçirmek istiyorsanız, sitemizdeki güncel kampanyaları takip ederek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

4.5G X2 Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom bayilerine giderek SİM kartlarınızı 4.5G ile uyumlu hale getirmeniz durumunda tarifenizde bulunan internet paketi 3 boyunca 2 katı olacak şekilde Avea bedava internet kampanyası dahilinde hattınıza yüklenecektir. Bunun için yapmanız gereken ise, ‘’2KAT’’ yazdıktan sonra 5555’e mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Türk Telekom

Avea Bedava İnternet Uygulamaları

Avea bedava internet uygulamaları sayesinde abonelerinin kazanmasını sağlarken, eğlenmelerini de amaçlamaktadır. Gençlere özel uygulamaları dışında tüm abonelerine sunduğu Sil Süpür uygulaması ile her hafta internet kazanabilir ve internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz.

Sil Süpür Bedava İnternet

Avea bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan Sil Süpür uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından giriş yapılabilen Sil Süpür sayesinde eğlenirken haftalık kullanım için bedava internet harici sınırsız konuşma ya da Muud Premium üyeliği gibi farklı hediyelerde kazanabilirsiniz.

Sil Süpür uygulamasının hediyeleri her hafta Çarşamba ya da Cuma günü yenilenirken, hediyelerin yenileneceği günü Sil Süpür mobil uygulama aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Avea Bedava İnternet Paketleri 2019

Avea Bedava İnternet Paketleri 2020

Avea bedava internet paketleri 2019 kampanyalarına göre değişiklik gösterirken; kampanyaların süreleri de değişkenlik göstermektedir. Bazı kampanyalar 1 yıl boyunca sürerken bazı kampanyalar 24 saat sürebilmektedir. Bu durumda en kullanışlı kampanyalar uzun süreye yayılmış kampanyalar olup, sizleri uzun süreli kampanyalardan haberdar etmek için paylaşım gerçekleştirdik.

Ayrıca tekrar belirtmek gerekirse, kampanyalara dahil olmak için herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz gibi, kampanya hediyeleri de kesinlikle ücretsizdir.

Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Paketi 2020

Avea bedava internet paketleri 2020 arasında yer alan Selfy ile hediye internet kampanyasına katılmak için “MOR HEDIYE” yazdıktan sonra 4545’e mesaj olarak göndermeniz kampanyaya katılım için yeterli olacaktır. Selfy abonesi olmak ve Mor Hediye kampanyasından faydalanmak için hattınıza ilk ay için 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Nisan 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Paketi 2020

Avea bedava internet paketleri 2020 kampanyası içerisinde olan 10 GB bedava internet paketine sahip olmak için mesaj bölümüne ‘’GIGA’’ yazıp, 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Hattınıza yüklenecek olan 10 GB bedava internet paketi için kullanım süresi 2 gün olmakla birlikte, kullanılmayan limit otomatik olarak silinecektir.

Avea Bedava İnternet Paketleri 2019

Avea Bedava İnternet VPN

ADSL interneti bulunmayan ve kotası dolmuş olan ya da internetinin yavaş olmasından şikayet edenler, Avea Bedava internet VPN için kullanılan Open VPN adlı program sayesinde hızlı ve sınırsız internet sahibi olabilirsiniz. Ama bu şekilde internet girmenin dezavantajı da bulunmaktadır ve sizin gibi milyonlarca insan bu bağlantıyı kullanacağı için güvenlik açısından dikkat etmeniz gerekmektedir.

OpenVPN adlı program sayesinde uzakta olan bilgisayarların sunucularına bağlanılırken, programın açık kaynakla kodlanmış bir uygulama olduğu da bilinmelidir ve bu sayede de diğer sunuculara ulaşılmaktadır. Açık kaynakla kodlanması nedeniyle şifreler günlük ya da haftalık olarak düzenli olarak değiştirilmektedir. Şifreler yenilendikçe siz de yeni şifre alarak programa giriş yapabilirsiniz. Modem şeklinde kullanılmadığı için bu programı telefona kurduktan sonra Avea bedava internet için bilgisayara da VPN dosyasını atmanız gerekmektedir. Programı kullanmak için Play Store üzerinden OpenVPN Connect uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı