Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet

Avea ve TTNET şirketlerinin güçlerini birleştirmesi sonucunda tek çatı altında Türk Telekom adıyla hizmet vermesi sonucunda Avea kullanıcılarının Avea bedava internet paketleri konusunda beklentileri artmaya başladı.

Bedava internet başta olmak üzere hediye konuşma ve SMS paketleri konusunda 2019 yılında cömert davranan Türk Telekom abonelerinden hala alışamayanlar için Avea bedava internet kampanyaları olarak arama yapılsa da sunulan kampanyalar abonelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eğer siz de Türk Telekom abonesi iseniz, Avea bedava internet paketlerinden haberdar olmak için sitemizde mevcut olan kampanyaları değerlendirerek; bol bol internet kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet 2019

Sizlerin talepleri üzerine Türk Telekom tarafından sunulan ama hala dil alışkanlığı olarak Avea demeye alışkın olan Türk Telekom aboneleri için Avea bedava internet 2019 paketleri hakkında bilgi vereceğiz.

Yazımızda hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmiş olan Avea bedava internet paketlerinden bahsederken, kampanyaya katılım koşulları halında bilgilendirme yapacağız.

Avea “x2” Katlanan Bedava İnternet

Avea yani Türk Telekom tarafından sunulan Avea bedava internet 2019 kampanyası ile 3 ay boyunca mevcut internet limitinizi iki kat olarak kullanabilirsiniz. Örneğin 4 GB internet limitiniz var ve bunu 90 gün boyunca 8 GB internet paketi olarak kullanabilirsiniz. 90 günün sonunda Avea bedava internet 2019 paketi otomatik olarak iptal edilir ve böylelikle herhangi bir ekstra ücret talebinde de bulunulmaz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hediye İnternet Türk Telekom

Avea bedava internet 2019 kampanyasına katılım şartlarına bakılacak olursa;

 • 3G uyumlu sim kartı kullanan abonelerin 4.5G uyumlu bir sim kart kullanımına geçmesi durumunda kampanya katılım sağlanabilmektedir.
 • Sim kart değiştirildikten sonra mesaj bölümünden ‘’2KAT’’ yazılarak 5555’e gönderilmesi sonucunda kampanyaya katılım için onay mesajın gönderilmesi sonucunda katılım gerçekleştirilmiş olur.
 • Hediyenin düzenli 3 ay tanımlanabilmesi için hattınızın aktif olarak kullanılması gerekmektedir.

Avea (Türk Telekom) diğer bedava internet paketlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.bedavainternetkampanyasi.com/turk-telekom-bedava-internet-2019/

Avea Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Avea bedava internet paketi yapmak için belli şartları yerine getirdikten sonra 5555 gibi servis numaralarına mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Şimdi size bedava internet paketi kampanyaları hakkında bilgi vererek ‘’Avea bedava internet paketi nasıl yapılır?’’ sorusunu cevaplandırarak kampanyalardan faydalanmanızı sağlayacağız.

10 GB Avea Bedava İnternet Paketi

10 GB Avea bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basit bir işlem olmakla birlikte, SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. Sizlerde 4.5G uyumlu bir akıllı telefona 4.5G uyumlu sim kartınızı taktıktan sonra ‘’HEDİYE 10GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz sonucunda Avea bedava internet paketi keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada 4.5G uyumlu sim kartınızı Türk Telekom bayilerinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Böylelikle hem internetinizi 3 kat daha hızlı kullanabilir hem de 10 GB Avea bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom düzenlediği bedava internet kampanyaları ile dikkat çekerken, aboneleri ‘Avea bedava internet kampanyaları’’ adı altında eski alışkanlıkları ile aramalara devam etmektedir. Biz de sizlerde kampanyaları paylaşarak, bedava internet paketleri ile faturalarınızı korumaya devam edeceğiz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2020 Türk Telekom Ramazan Kampanyası

30 GB Avea Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kartınızı alarak Avea bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise, 4.5G uyumlu sim kartınızı aldıktan sonra telefonunuza takarak ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermektir.

​​ 30 GB Avea bedava internet 2019 kampanyasına katılım şartlarını inceleyecek olursak;

 • Faturalı hat kullanıcıları için geçerli olan kampanyadan kazanılan 30 GB Avea bedava internet paketi aylık kullanım için sunulmaktadır.
 • 07.2019 tarihinden önce Türk Telekom müşterisi olan bireysel müşteriler kampanyaya katılabilmektedir.
 • 07.2019 tarihinden sonra 4.5G sim kartını kullanmaya başlayan aboneler kampanyaya katılabilir.
 • Kampanyaya katılım bir kez sağlanmaktadır ve 4.5G 2 kat Avea bedava internet kampanyasından faydalanan müşteriler katılamaz.

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet Faturalı

Avea bedava internet faturalı hat kullanıcıları için sunulan bir kampanya olmakla birlikte faturasız hat kullanıcıları içinde farklı kampanyalar düzenlenmektedir. Şimdi faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen kampanyalar hakkında bilgi içeren yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy’liler için özel hazırlanmış ’’Bol İnternetli Geceler Kampanyası’’ ile her gece saat 000:00 ile 06:00 saatleri arasında Avea bedava internet kampanyasından faydalanarak sınırsız internet kullanabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilecek tarifeler ise;

 • Bol ve Hızlı 3GB,
 • Bol ve Hızlı 5GB,
 • Bol ve Hızlı 7GB,
 • Gel Dene 1GB,
 • Gel Dene 3GB,
 • Gel Dene 5GB,
 • Yeni Yıl 2GB,
 • Yeni Yıl 4GB,
 • Yeni Yıl 6GB,
 • Yeni Yıl 8GB,
 • Yeni Yıl 10GB,
 • Süper 500 4GB,
 • Süper 750 2GB,
 • Fırsat 8GB tarifeleri olarak belirlenmiş olup, Selfy’li aboneler için geçerlidir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Prime Nedir? Nasıl Yapılır?

Avea bedava internet kampanyasına katılmak için ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e göndermeniz yeterli olmaktadır.
Bunun dışında Avea bedava internet faturalı hat kullanıcıları için geçerli olan kampanyalar ise;

 • Yeni Yıl Demek Bol GB Demek!
 • Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası
 • Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası
 • Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası
 • Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası
 • TivibuGo Hediye Kampanyası
 • İnternetliye Özel İndirim Kampanyası olarak Avea yani Türk Telekom tarafından sunulmaktadır.

Avea Bedava İnternet Faturasız

Avea bedava internet faturasız hat kullanıcıları için farklı kampanyalar düzenlerken, en çok tercih edilen kampanyası ‘’Sil Süpür Kampanyası’’dır.

Sil Süpür Kampanyası

Avea bedava internet faturasız kullanıcıları için sunulan Sil Süpür Kampanyası ile her hafta bedava internet başta olmak üzere farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Online işlemler aracılığıyla katılabileceğiniz Sil Süpür Kampanyası ile oyun oynayarak Avea bedava internet, konuşma dakikaları ya da Muud Premium üyeliği kazanabilirsiniz.

Hoş Geldin Kampanyası

Avea bedava internet faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan bir diğer kampanya ise, yeni hat alan aboneler için geçerli ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’dır. Yeni hat alan aboneler ilk ay için 750 DK, 750 SMS ve 10 GB internet hediye edilirken; 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri yüklemelerde ise 5 GB Avea bedava internet hediye edilmektedir.

Kampanyaya katılmak için faturasız hattını aldıktan sonra ‘’BOLBOL’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında sunulan Avea bedava internet paketleri 30 gün boyunca geçerli olmakla birlikte kullanmayan internet paketleri otomatik olarak silinmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı