Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Avea Faturasız Hediye İnternet

Avea Faturasız Hediye İnternet

Türk Telekom, faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarına yönelik diğer operatörlere göre daha uygun fiyatlar sunarken, Avea faturasız hediye internet kampanyaları sayesinde kullanıcılarının tarifelerine ek internet paketleri de yüklemektedir. Böylelikle abonelerinin internet aşımı gibi bir sorun ile karşı karşıya kalması da engellenmektedir.

Türk Telekom düzenlediği cazip kampanyaları sürekli olarak güncellerken, Avea faturasız hediye internet kampanyalarını ya da faturalı hediye internet kampanyalarını kendi internet sitesi üzerinden duyurmakta hatta abonelerine mesaj yoluyla da bildirim yapmaktadır. Türk Telekom hediye internet kampanyaları kapsamında 30 GB’a kadar aboneler bedava internet kazanma şansına sahip olabiliyor. Bu kampanyalar bazen faturalı hatlar için düzenlenirken, bazen faturasız hat kulacıları için düzenleniyor. Siz de şuan aktif olarak devam Avea faturasız hediye internet kampanyalarını öğrenmek için yazımızın devamını okuyarak, bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom’dan KatKat Prime Tarifeleri

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

4.5G x2 Avea Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesi iseniz ve 4.5G uyumlu bir sim karta sahip değilseniz, Türk Telekom bayiliklerinden 4.5G uyumlu sim kartınızı alarak Avea faturasız hediye internet kazanabilirsiniz. Kullandığınız paket kapsamında yeni sim kartınızı kullanmaya başladıktan itibaren 3 ay boyunca internetiniz 2 katına çıkarılacaktır. Bu kampanya 2019 yılı boyunca geçerli olup, 15.04.2017 tarihinden önce Türk Telekom’lu olan aboneler için geçerli olacaktır.

Avea faturasız hediye internet kampanyasından faydalanmak için mesaj bölümüne ‘’2KAT’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra kalan kullanım miktarlarınızı öğrenmek için ‘’INTERNET’’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olmaktadır. Aynı zamanda bu kampanyadan faturalı hat kullanıcıları da yararlanabilmektedir.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

TivibuGo Avea Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından faturasız hat aboneleri içinde düzenlenen Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi ya da Tivibu Go Süper Paketi’ne üye olunması sonucunda sadece Tivibu Go uygulamasında geçerli olacak.  Avea Faturasız hediye internet kampanyasından faydalanabilirler. 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılabilmek için,  Türk Telekom tarafından 12 haneli olarak verilmiş olan kampanya kodu mesaj bölümüne ‘’TIVIBUGO’’ bir boşluk kampanya kodu olacak şekilde yani ‘’TIVIBUGO kampanya kodu’’ olacak şekilde yazılarak 5555’e mesaj olarak gönderilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Avea faturasız hediye internet kapsamında gönderilecek hediye miktarı Tivibu paketine göre değişkenlik göstermekle birlikte 12 ay süre ile geçerlidir.

  • Tivibu Go Aile Paketi için 1 GB internet,
  • Tivibu Go Sinema Paketi için 3 GB internet,
  • Tivibu Go Süper Paket için 5 GB internet hediye edilir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

ArayanıBil Plus 1 GB Avea Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından hazırlanan bu kampanya 2019 yılı için geçerli olmakla birlikte, iptal duyurusu yapılana kadar katılım kabul edilecektir. ‘’ArayanıBil’’ servisine üye olan aboneler, Avea faturasız hediye internet kampanyasından faydalanarak, aylık üye olmaları durumunda haftalık 1 GB internet, 6 aylık abone olunması durumunda aylık 1 GB internet kazanabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Eylül 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Kampanyaya katılmak için aylık abone olmak isteyenler ‘’PLUS’’ yazıp 7065’ e, 6 aylık abone olmak isteyenler ‘’PLUS’’ yazıp 7066’ya mesaj olarak gönderebilirler.

Türk Telekom’dan Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Sil Süpür Avea Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunduğu eğlenceli bir uygulama olan ‘’Sil Süpür’’ oyunu ile Avea faturasız hediye internet kampanyasından faydalanmak mümkündür. 2019 yılı içersinde de devam eden kampanya katılmak ise oldukça kolay olup, ‘’Online İşlemler’’ üzerinden ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynamak yeterli olmaktadır. Oyun sonunda günlük 100 MB internet kazanabileceğiniz gibi, haftalık 30 GB internet kazanma şansınız da bulunmaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Spread the love

İlgili Makaleler

25 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı