Vodafone Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Al

Bedava İnternet Al

Anında ücretsiz internet kazanabileceğiniz GSM operatörleri tarafından hazırlanmış uygulamalar sayesinde bedava internet al kampanyalarına katılabilirsiniz. Kampanyalar sürekli yenilenmekte olup, bazı kampanyalar gelen yoğun talep üzerine uzatılmaktadır. Detaylı bir şekilde kampanyalardan haberdar olmak ve katılım sağlamak için yazımızı okuyabileceğiniz gibi, sitemiz üzerinden tüm kampanyalar hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Al

Yıllardır abonelerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Vodafone, sürekli kendini yenilemektedir. Düzenlediği bedava internet al kampanyaları ile de abone sayısını artırmayı planlamakta ve yeni aboneler kazanmayı hedeflemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Bedava İnternet Kazan 2020

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek 5 GB bedava internet al kampanyasından faydalanabilirsiniz. Paketi yalnızca numara taşıma yoluyla Vodafone’lu olanlar ya da yeni hat almış aboneler ve faturasız hat kullanıp da faturalı hatta geçen aboneler 30 Kasım 2019 tarihine kadar alabilmektedir. Bir GSM numarası sadece bir kez kampanyadan faydalanabilmektedir.

Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulama giriş yaparak ‘’Ek Paketler’’ bölümünden 5 GB bedava internet al paketini alabilmektedir. Paket kapsamında kullanılan 5 GB bedava internet kullanım süresi 7 gün olmakla birlikte kalan kullanımlar 7 gün sonunda silinmektedir. Ayrıca kullanım sonunda aboneye kullanımın bittiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Al

Abone sayısı ile bir numara olan GSM operatörü Turkcell, kazandığı bu başarıyı kalıcı hale getirmek için abonelerine yönelik bedava internet al kampanyaları düzenlemektedir.

Dergilik ile Tanışma 1 GB Kampanyası

Dergilik uygulaması sayesinde yaşam ve iş dünyası ile ilgili her türlü dergi ve gazeteye rahatlıkla ulaşabilir ve haftalık kullanım için 1 GB bedava internet al kampanyasından da yararlanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  #senyapdiye ile Davet Et Bedava İnternet Kazan

Kampanyaya katılım ücretsiz olmakla birlikte ‘’Dergilik’’ uygulamasının cebinize indirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell müşterileri faydalanmakta olup, son 1 yıl içerisinde uygulamaya ilk kez giriş yapılması gerekmektedir.

Otomatik Ödeme Talimatına 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

31 Aralık 2019 tarihine kadar otomatik ödeme talimatı veren bireysel müşteriler 5 GB bedava internet al kampanyasından faydalanabilmektedir. İlk fatura ödemesi otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirilen bireysel müşterilerin hattına hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanacaktır. Kullanım süresi 1 hafta olan bedava internet paketinden kalan kullanımlarda otomatik olarak 1 hafta sonunda silinecektir.

Bedava İnternet Al

Türk Telekom Bedava İnternet Al

Bedava internet al kampanyaları ile dikkat çeken Türk Telekom, abone sayısında artış sağlamak amacıyla sürekli kampanyalarını yenilemektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

3G uyumlu sim kartını değiştirerek 4.5G sim kart alan faturalı ve faturasız aboneler özel düzenlenmiş kampanya ile 30 GB bedava internet al kampanyasından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak aldığınız sim kartınız üzerinden ‘’ 4.5G 30GB’’ yazarak SMS olarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyaya katılım 1 kez gerçekleştirilmektedir ve aylık kullanım için sunulan 30 GB internet bitmese de kullanım süresi dolduğunda otomatik silinecektir.

BİMcell Bedava İnternet Al 

BİMcell diğer GSM operatörlerine göre daha yeni bir GSM operatörü olmakla birlikte, diğer operatörlerde bulunan uygulamalar henüz BİMcell’de bulunmamaktadır ve bedava internet al kampanyaları da henüz düzenlenmemektedir. Sadece diğer GSM operatörlerine göre uygun fiyatları ile dikkat çeken BİMcell ile ilgili gelişmeler olması durumunda sitemizde paylaşılacaktır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı