Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Hilesi 2020

Bedava İnternet Hilesi 2020

Mobil internet telefon üzerinden internet girmek için gerekli olmakta bunun içinde kullanılan GSM operatörü tarafından sunulan internet paketlerinden faydalanılmaktadır. İnternet paketi alınmadığı zaman kullanılan internet, normal veri kullanımı olacağından TL’leriniz çabuk bitebilir ya da faturanız beklediğinizden fazla gelebilir. İşte böyle olumsuzluklar yaşanması açısından tüm GSM operatörlerini kapsayacak şekilde bedava internet hilesi 2020 taktiklerine başvurabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Bedava internet hilesi, internetsiz kalınması durumunda devreye giren ve ücretsiz olan ekstra paketlerin kazanılması için uygulamalardan destek alınmasıdır.

İnternetinizin yetmediği anlarda ekstra paketlere ihtiyaç duyabilirsiniz ve ek paket alımı da bütçenize zarar verebileceği için bedava internet tekniklerini keşfederek, hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bedava internet hilesi GSM operatörlerinin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her bir GSM operatörü müşteri memnuniyetini sağlamak açısından bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Siz de bu kampanyalara katılım sağlayarak internet sorununuzu çözebilir ve internetsiz kalmaya ya da internet aşım ücreti gibi olumsuzluklar yaşamaya son verebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell bedava internet hilesi olarak ‘’Salla Kazan’’ uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu sayede bedava internet dışında konuşma dakikaları ya da SMS paketleri de kazanabilirsiniz.

Sadece ‘’Salla Kazan’’ uygulamasında internet kazanmak istiyorsanız, bazı inceliklere dikkat etmeniz gerekmektedir.

 • ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinden ‘’Salla Kazan’’ uygulamasını açıyorsunuz ve 15-20 saniye bekledikten sonra yavaş bir şekilde telefonunuzu sallıyorsunuz. Bu şekilde bedava internet çıkma ihtimalini artırmış olabilirsiniz.
 • Aynı zamanda ‘’Salla Kazan’’ haklarını kullanmayan bir tanıdığınızdan yardım alarak, ‘’Hotspot’’ paylaşımı yaparak da internet sorununuzu çözebilirsiniz.
 • Son olarak da banka üzerinden TL yüklemeniz durumunda ekstra ‘’Salla Kazan’’ hakkı kazanarak, 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Hilesi 2019

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet hilesi olarak ‘’Bana Ne Var?’’ çarkını çevirerek konuşma dakikaları ve SMS paketleri dışında bedava internette kazanabilirsiniz.

 • ‘’Çarkı Çevir’’ uygulamasına ‘’Vodafone Yanımda ‘’ uygulamasını telefonunuza indirerek ulaşabilirsiniz ve çarkı her zamankinden farklı çevirerek 2 GB’ a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Ayrıca ‘’Vodafone evde internet’’ hizmetinden faydalanıyorsanız, ayda 4 defa olmak üzere 4 GB internet kullanabilirsiniz. Bunun için evde internet için kayıt yaptırılan numaradan ‘’GUNLUK 4GB’’ yazarak 7000’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak, haftalık kullanım için 2 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

 • ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına girdikten sonra hemen tuşa basmak yerine 1 dakika beklemeniz sonucunda 2 GB’ a kadar internet kazanma ihtimaliniz artmaktadır.
 • Ayrıca ‘’Online İşlemler’’ üzerinden 30 TL ve üzeri yüklemelerinizde içinde haftalık kullanım için 1 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Bir diğer yöntem ise, geceleri bedava internet kullanmak için bir yöntem olmakla birlikte ‘’GECENET’’ yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020

BİMcell Bedava İnternet Hilesi

BİMcell yeni bir operatör olmasına rağmen BİMcell bedava internet hilesi sayesinde bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır. Bunun için mesaj atmanız gerekmektedir.

 • ‘’DENEME’’ yazarak 3455’e SMS göndererek bedava internet kazanabilirsiniz.
 • ‘’250MB’’ ya da ‘’500MB’’ yazarak 4555’e SMS göndererek de 250 MB ya da 500 MB internet kazanabilirsiniz.
 • ‘’1GB’’ yazarak 4551’e SMS göndermeniz sonucunda bedava internet kazanma hakkına sahip olursunuz.

Avea Bedava İnternet Hilesi

Avea, Türk Telekom ile birleşmeden önce hizmet veren bir GSM operatörü olmakla birlikte artık Türk Telekom bünyesinde hizmet vermektedir. O yüzden yukarıda belirttiğimiz Türk Telekom bedava internet hilesi,

 • Sil Süpür Kampanyası,
 • Online İşlemler üzerinden TL yüklemesi,
 • Gece bedava internet Avea bedava internet hilesi olarak da kullanılabilmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı