Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Bedava İnternet Kampanyaları 2020

GSM operatörleri tarafından yapılan bedava internet kampanyaları 2020 yılına damgasını vururken, abone sayısını artırmak isteyen GSM operatörleri her geçen gün yeni kampanya eklemeye devam ediyor.

İnternetin kullanım alanı sürekli artış gösterirken, abonelerin internete olan ihtiyacı da artmaktadır ve paketlerin yetmemesi üzerine ek paket almakta maliyetli olacağı için bedava internet kampanyaları 2020 için var olan ilgi de artmaktadır. Siz de bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bir arayış içerisindeyseniz, yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Bedava İnternet Kampanyaları Nedir?

Bedava internet kampanyaları, GSM operatörleri tarafından aboneleri için düzenlenen ve internet ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan kampanyalardır. Yapılan kampanyalar kapsamında farklı uygulamaların indirilmesi ya da TL yüklemesi gibi aboneler tarafından yapılacak faaliyetler karşılığında bedava internet yüklenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarına Nasıl Başvurulur?

Bedava internet kampanyaları abonelerin internet ihtiyacını karşılamak için üretilmiş bir çözüm olarak karşımıza çıkmakla birlikte bedava internet kampanyalarına farklı şekillerde katılabilmek söz konusudur.

 • Bunlardan ilki GSM operatörleri tarafından geliştirilen uygulamaların sanal mağazalar üzerinden telefonunuza indirilmesi sonucunda bedava internet paketlerinin otomatik olarak yüklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir.
 • GSM operatörlerinin kendilerine has uygulamaları üzerinden sunduğu eğlenceli uygulamalara katılma sonucunda bedava internet paketleri kazanılmaktadır.
 • Bir diğeri faturasız hat kullanıcılarının TL yüklemelerini online olarak yaptıktan sonra mesaj göndermeleri sonucunda gerçekleşmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava internet

Şimdi siz de GSM operatörleri tarafından düzenlenmiş bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olarak kampanyalara katılım sağlayabilir, internet sorununuzu çözerek kabarık faturalardan kurtulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları düzenleyerek abonelerinin memnuniyetini sağlarken, düzenlediği kampanyalar sayesinde abone sayısını da artırmayı amaçlamaktadır. Siz de Turkcell abonesi iseniz, Turkcell bedava internet kampanyaları için katılım sağlayarak; internet sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Paycell ile Fatura Ödemelerine 3 GB Bedava İnternet

Paycell uygulamasını uygulama marketlerini kullanarak ücretsiz olarak indirdikten sonra 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Paycell uygulaması üzerinden ya da Turkcell mağazalarından yapacağınız ilk fatura ödemenize 1 GB, ikinci fatura ödemenize ise 2 GB bedeva internet kazanabilirsiniz. Fakat 2 GB Turkcell bedava internet kampanyası katılımı için ilk fatura ödemesi ile arasında en az 1 gün fark olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için, ‘’PAYCELL FATURA’’ yazdıktan sonra ücretsiz olarak 5955’e gönderdikten sonra ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanyaya sadece bir kez katılmak mümkündür.

İnternetli Limitinde Durma Kampanyası

Bireysel faturalı hat kullanıcısı olarak aylık 12 TL’ye ‘’İnternetli Limitinde Durma Kampanyası’’ na katılmanız sonucunda 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen tarifelerde olan aboneler ‘’İnternetli Limitinde Durma Kampanyası’’na katılamazlar:

 • Faturalı Destek Tarifesi,
 • Bizbize Aramizda,
 • Bizbize Canimin 3u,
 • BizBize tarifeleri,
 • Pratik Tarife,
 • Park Tarifesi,
 • Tarife Saniye,
 • Birfiyat,
 • Destek Tarifesi.

Üzerinizde ‘’Akıllı Fatura’’ uygulaması varsa, o iptal edildikten sonra Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında 1 GB bedava internetiniz hattınıza otomatik yüklenecektir.

Ayrıca 10 yıl ve üzeri süredir Turkcell’li olan aboneler için kampanya ilk ay ücretsiz olmakla birlikte, kampanyaya katılım yılda yalnız bir kez yapılabilecektir.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom bedava kampanyaları sayesinde internet paketlerine sahip olarak istediğiniz kadar internette dolaşabilirsiniz. Şimdi size düşen kampanyaları öğrenerek, katılım sağlamaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EBA İnternet Nerede Kullanılır?

4.5G ile 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’4.5G İle 30 GB Bedava İnternet’’ kampanyasına katılabilmek için öncelikle 3G uyumlu sim kartınızı ücretsiz olarak 4.5G ile uyumlu sim kartla değiştirmektedir. Daha sonra yeni sim kartınızı telefonunuza takarak ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Aylık kullanım için kazanacağınız 30 GB’ı dilediğiniz gibi bir ay kullanabilirsiniz. Bir ay sonunda kalan kullanımlarınız otomatik olarak silinecektir. Aynı zamanda Türk Telekom bedava internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerli bir kampanyadır.

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ adlı uygulamayı uygulama marketlerinden telefonunuza indirmeniz sonucunda hem hattınız ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilir hem de oyun oynayarak Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

‘’Online İşlemler’’ e giriş yaptıktan sonra ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına girmeniz sonucunda 2 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketleri otomatik olarak hattınıza yüklenecek olup, bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Diğer Türk Telekom bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde yapacağınız birkaç işlemle internetsiz kalmaya son verebilir ve kazandığınız internetle dilediğiniz gibi sosyal medya platformlarında paylaşım yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone Yanımda uygulamasını sanal mağazalardan indirerek hem hattınızla ilgili tüm işlemleri halledebilir hem de internet kazanabilirsiniz. Son 30 gün içerisinde numara taşıma yoluyla ya dayeni hat alarak Vodafone’lu olanlar ile içerisinde Vodafone faturasız aboneliğinden Vodafone faturalı aboneliğine geçen aboneler yararlanabilmektedir. Haftalık kullanım için sunulan 5 GB Vodafone bedava internet kampanyası için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek ‘’Ek paketler’’ bölümünden katılım sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Vodafone Faturasız’dan Hoşgeldin Hediyesi

Vodafone’dan yeni faturasız hat alan kullanıcılarına özel düzenlenen Vodafone bedava internet kampanyası ile ilk ay 27 GB bedava kazanabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte sadece yeni hat alan aboneler için geçerli bir kampanyadır. Aylık kullanım için sunulan 27 GB bedava internet kampanyası ilk üç ay geçerli olmaktadır.

Diğer Vodafone bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell diğer GSM operatörlerine göre yeni bir GSM operatörü olmakla birlikte fiyatları oldukça uygun kampanyalar sunmaktadır. Henüz kendine has bir uygulamaması olmayan BİMcell bedava internet kampanyalarına mesaj çekerek ulaşılabilmektedir.

25 TL ve Üzeri Yüklemelere 1 GB Bedava İnternet

BİMcell’lilere yeni avantaj olarak sunulan BİMcell bedava internet kampanyası kapsamında 500 SMS ile birlikte 1 GB internet hediye edilmektedir. Kullanımlar aylık olmakla birlikte paketin yenilenmemesi durumunda kampanya sona erecektir.

BİMcell Bonus Kampanyası

Yeni hat alan abonelere hatlarının aktif olması ile birlikte aylık kullanım için 250 dakika ve 250 SMS ile birlikte 6 GB BİMcell bedava internet hediye edilecektir. Bedava internet paketini alabilmek için hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içerisinde ‘’BİMCELL BONUS’’ yazdıktan sonra 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır ve gönderim sonrası bilgilendirme mesajı gönderilerek kullanımınız sağlanacaktır.

Diğer Bimcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Bonus

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle olacak şekilde gönderen herkese kullandığı operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. İletişim bilgilerinizi doğru girmeyi ve kullandığınız operatörü yazmayı unutmayın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı