Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Kazan 2020

Bedava İnternet Kazan 2020

Bedava internet kazan 2020 yılına özel GSM operatörleri tarafından düzenlenen kampanyalar eşliğinde kullanıcılarına kazandırırken, kampanyalar sürekli güncellenmektedir. Güncel kampanyalar hakkında bilgi almak ve katılım sağlayarak internet sorunuza çözüm bulabilmek için sitemizdeki güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Bedava İnternet Kazan Turkcell

Bedava internet kazan Turkcell kampanyaları sayesinde aboneleri kazandırmaya devam ediyor. Bu yeni kampanyaları sayesinde dikkat çekmeyi başaran Turkcell, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Hediye Havuzu İnternet Hediyesi

Bedava internet kazan kampanyaları ile kazanmak için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını telefonunuza indirerek ‘’Hediye Havuzu’’ bölümüne girerek, günlük kullanım için 1 GB bedava internet kazanabileceğiniz gibi, aldığınız paketi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kampanya 30 Kasım 2019 tarihinde son bulacaktır ve kampanyadan yararlanabilmek için uygulamanın son sürümüne güncellenmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  #senyapdiye ile Davet Et Bedava İnternet Kazan

Joker Hediyeler Kampanyası

Kullandığınız tarifenizi bir üst pakete taşımanız durumunda bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. 07.08.2019 tarihinden itibarıyla faturalı ses hattı abonesi olup da mevcut tarifesinin taahhüdü devam eden aboneler, yeni bir taahhütle bir üst pakete geçiş yaparlarsa mevcut paketi ile yeni paketi arasındaki fark hesaplanarak bedava internet paket limitleri hesaplanacaktır.

Yalnız Turbo 3GB, 5 GB ve 7 GB aboneleri ile Platinum 10 kampanyalarına geçiş yapan aboneler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Fiyat farkına göre verilecek hediyeler;

  • 10 yıl ve üzeri Turkcell abonesi olanlar için fiyat farkı 25 TL ve üzeri ise; 3 adet haftalık kullanım için 2 GB internet paketi,
  • 10 yıl ve üzeri Turkcell abonesi olanlar için fiyat farkı 10 TL ile 25 TL arası ise; 2 adet haftalık kullanım için 2 GB internet paketi,
  • 10 yıl ve üzeri Turkcell abonesi olanlar için fiyat farkı 0 TL ile 10 TL arası ise; 1 adet haftalık kullanım için 2 GB internet paketi,
  • 10 yıldan az süredir Turkcell abonesi olanlar için fiyat farkı 25 TL ve üzerinde ise; 3 adet haftalık kullanım için 1 GB internet paketi,
  • 10 yıldan az süredir Turkcell abonesi olanlar için fiyat farkı 10 TL ile 25 TL arasında ise; 2 adet haftalık kullanım için 1 GB internet paketi,
  • 10 yıldan az süredir Turkcell abonesi olanlar için fiyat farkı 0 TL ile 10 TL arasında ise; 1 adet haftalık kullanım için 1 GB internet paketi olarak yüklenmektedir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2019

Bedava İnternet Kazan 2019

Bedava İnternet Kazan Vodafone

Vodafone bedava internet kazanma kampanyaları her geçen gün artarken, abonelerine sunduğu bedava internet paketleri sayesinde müşteri sayısını da artırmayı da hedeflemektedir.

Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi

Bedava internet kazanma adına Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve kayıt olmanız durumunda Android ya da iOS kullanıcısı olmanız fark etmeksizin haftalık kullanım için 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek olup, yeni Vodafone aboneleri ile numara taşıma ile Vodafone’lu aboneler kazanacaktır. Aynı zamanda faturasız hat kullanıcısı Vodafone’lular da faturalı hatta geçerek kampanyadan faydalanabilmektedir.

Şehrinize Özel Kampanya

Adana, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun ve Şanlıurfa illerinde yaşayan faturasız hat kullanıcı iseniz, faturalı hatta geçerek ya da yeni hat alarak bedava internet kazan kampanyasına katılabilirsiniz ve tarifenize ilave olarak aylık 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Bedava İnternet Kazan Türk Telekom

Bedava internet kazan kampanya sayısı ile abone sayısını artırmayı başaran Türk Telekom, kampanyalarına sürekli yeni kampanyalar eklemeye devam etmektedir.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bedava internet kazan kampanyasından 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom müşterisi olan faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilmektedir.  Bunun için 3G uyumlu sim kartınızı 4.5G ile uyumlu sim kart ile değiştirerek katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom bayilerinizden aldığınız yeni sim kartınızla ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz durumunda aylık kullanım 30 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet Kazan Avea

Avea, Türk Telekom ile birleşmeden önce faaliyet gösteren bir GSM operatörü olmakla birlikte aboneleri dil alışkanlığı gereği Türk Telekom abonesi olduğunu belirtmek yerine Avea’lı olduğunu belirtmeye devam etmekte ve kampanyaları bu şekilde araştırmaya devam etmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı