Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

İnternetin günümüzde yaygın olarak kullanılması nedeniyle beklenmedik zamanlarda internet paketlerimiz bitebilir ve bu tür durumlarda bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 yılına özel yeniden düzenlenmiş olup uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Bu uygulamalardan yararlanmak için belli koşulları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Bunların başında ise, hattın aktif olarak kullanıyor olması gerekmektedir. Her operatörün kendine has düzenlemiş olduğu uygulamadan faydalanmak gerekmektedir. Çünkü farklı bir operatörün düzenlediği uygulama size internet kazandıramaz.

Şimdi bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 yılına göre GSM operatörleri tarafından düzenlenmiş olup, kampanyalar hakkında yazımızda sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 yılına özel güncellenmiş olup, abonelerin taleplerine göre yeniden düzenlenmiştir ve düzenlediği kampanyalara bakıldığında kampanyalarla bedava internet dağıtan GSM operatörü olarak ilk sırada er almaktadır. Siz de eğer Turkcell abonesi iseniz, Turkcell tarafından hazırlanmış olan uygulamaları telefonunuza indirerek Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell’in en çok bilinen ve tercih edilen uygulaması olan Salla Kazan Turkcell bedava internet kazandıran mobil uygulamaları olarak 2020 yılında da abonelerine bedava internet dağıtmaktadır.  Bunun için yapmanız gereken ise, ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını hızlı bir şekilde indirerek haftada bir gün olmak üzere telefonunuzu sağa sola doğru sallamaktır. Sonrasında internet başta olmak üzere farklı hediyeler kazanarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Turkcell bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 arasında yer alan bir uygulama da Turkcell’e ait olan ‘’Yaani Arama Motoru’’nu telefonunuza indirdikten sonra 10 gün boyunca en az 20 tane arama yaparak bedava internet kazanmaktır. Bu şekilde arama sayınızı doldurduktan sonra 1 GB Turkcell bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Aynı zamanda gençleri de unutmayan Turkcell, Turkcell bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 arasında gençlere de hitap ederek 26 yaş altındaki gençler için kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan bir tanesi de GNÇ uygulaması olup, uygulamayı telefona indirilmesi sonucunda ‘’’Çatlat’’ menüsüne giriş yapılarak haftanın iki günü bedava internet kazanma şansı da yakalayabilmektedirler.

Son olarak Turkcell bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 arasında yer alan ‘’Toplantıdayım’’ servisine abone olan kullanıcılar abonelikleri boyunca haftalık kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanarak internet sorununa çözüm bulabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Turkcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Türk Telekom bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 yılında da kazandırmaya devam ederken, abonelerinin internet sorununa çözüm üretmeye çalışmaktadır. Sizde sosyal medyayı fazlaca kullanıyorsanız ve paylaşım yapmaktan keyif alıyorsanız, Türk Telekom Selfy uygulaması sayesinde akşam 09:00 ve sabah 09:00 saatleri arasında bedava internete girerek istediğiniz gibi sosyal medyada takılabilirsiniz. Yalnız bu kampanyaya abone olmak için öncelikle ‘’GECE’’ yazdıktan sonra 4545’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda Türk Telekom mobil uygulaması olan ‘’Online İşlemler’’ üzerinden banka kartınız ya da kredi kartınız ile TL yüklemeniz sonucunda da bedava internet kazanabilir, bedava internet paketi sayesinde istediğiniz sayfaya rahatlıkla girebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 arasında yer alan ‘’Sil Süpür’’ kampanyası sayesinde ‘’Online İşlemler’’ uygulamasından giriş yaparak bedava internet paketleri dışında farklı hediyelerde kazanabilirsiniz.

Yine aynı şekilde 4.5G uyumlu bir hat kullanıyor iseniz, ‘’HEDIYE 10GB’’ yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz sonucunda bedava hediye internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Vodafone bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 kapsamında güncellemeler yaparak abonelerini memnun etmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda yapılan ilk düzenleme ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden sunulmakta olup, haftanın ilk günü olan pazartesi günü uygulamayı ziyaret etmeniz durumunda her ziyaret için 250 MB internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Vodafone bedava internet kazandıran mobil uygulamalar 2020 arasında yer alan İnternet Avcıları adlı uygulamayı da telefonunuza indirmeniz durumunda eğlenerek bedava internet kazanabilir ve oyun içinde yer alan bitleri öldürerek bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlediği kampanya sayesinde faturasız hat kullanıcılarına da kazandıran Vodafone, 50 TL ve üzeri TL yüklemelerine karşılık 2 GB bedava internet paketi kazanabilmektedir.

Vodafone bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

BİMcell Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

BİMcell Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

BİMCell diğer GSM operatörlerine göre daha yeni bir GSM operatörü olması nedeniyle BİMCell bedava internet kazandıran uygulamaları 2020 olmamakla birlikte TL yüklemelerinize karşılık bedava internet paketi yüklemesi yapmaktadır. Bunun için 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz yapmanız sonucunda 1 GB BİMCell bedava internet paketi hediye edilerek internet sorunlarınıza çözüm üretilmeye çalışılmaktadır.

Bimcell bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı