Bedava İnternet

Bedava İnternet Kazanma 2020

Bedava İnternet Kazanma 2020

Bedava internet kazanma 2020 kampanyalarına bakıldığında daha çok uygulamalar aracılığıyla bedava internet kazanıldığını görmekteyiz. GSM operatörlerinin kendilerine has yaptıkları uygulamaları telefonunuza indirerek, kullanımları sonucunda internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazanma Uygulamaları

Bedava internet kazanma uygulamaları sayesinde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olmak üzere büyük GSM operatörleri bu uygulamalar sayesinde birbiri ile rekabete girerek yarışır konumdadır. Daha önceden SMS paketleri ve konuşma dakikaları ile ilgili kampanyalar düzenleyen GSM operatörleri artık internetin yaygınlaşması ile birlikte bedava internet kampanyaları ile dikkat çekmektedir. Siz de bedava internet kazanma uygulamaları kullanarak, GSM operatörlerinden internet kazanabilir ve kullanım süreleri içerisinde istediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz.

Bedava İnternet Kazanma Turkcell

Turkcell bedava internet kazanma konusunda oldukça üretken bir GSM operatörü olmakla birlikte, Türkiye’nin en eski markası olarak bedava internet uygulamaları sayesinde abonelerini memnun etmeye devam etmektedir. Bedava internet kazanma için hem Android hem de iOS kullanıcıları Play Store ya da App Store üzerinden uygulama indirerek, bedava internet kazanabilir ve böylelikle internetsiz kalmaya son verebilirler. Üstelik uygulamaların kullanımı da basit olduğu kadar eğlenceli oldukları da görülmektedir.

Turkcell BİP Uygulaması

Turkcell aboneleri tarafından mesajlaşmak ve konuşmak için çok kullanılan uygulama olan BİP uygulamasını indirerek siz de bedava internet internet kazanma işlemine başlayabilirsiniz. Sanal mağazalar olan Play Store ve App Store üzerinden BİP uygulamasını indirdikten sonra ‘’Sürpriz Nokta’’ kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için BİP uygulaması üzerinden ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalı takip edebilir ve verilen görevleri yerine getirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Uygulaması

‘’Dergilik’’ Turkcell’in uygulamalarından bir diğeri olarak, iş dünyasından yaşama her türlü bilgiyi alabileceğiniz gazete ve dergilere ücretsiz ulaşmamızı sağlayan bir uygulamadır ve kullanımı da aynı zamanda internet kazandırmaktadır. Siz de ‘’Dergilik’’ uygulamasını henüz telefonunuza indirmediyseniz, telefonunuza indirerek bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar için hemen tıklayın!

Turkcell Dijital Operatör Salla Kazan

Turkcell ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinde ‘’Salla Kazan’’ uygulaması çok ilgi görmekte olup, katılım aboneleri keyiflendirmektedir. ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını indirerek siz de ‘’Salla Kazan’’ a katılım sağlayarak, bedava internet kazanabilirsiniz. Yalnız ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılabilmek için 4.5G hat sahibi olmanız gerekmektedir. Zaten 4.5G’ye sim kartınızı taşımanız durumunda da bedava internet kazanma gerçekleştiği için herhangi bir kaybınız olmayacaktır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  2019 Kasım Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Bedava İnternet Kazanma 2019

Bedava İnternet Kazanma Vodafone

Gençlere yönelik kampanyaları ile dikkat çeken Vodafone, bedava internet kazanma kampanyaları ile oldukça başarılı bir GSM operatörüdür. Genel olarak mobil uygulamalarla abonelerine hitap etmek yerine kendine has platformlarla abonelerine hitap etmeyi tercih etmektedir.

Vodafone Yanımda

Bedava internet kazanma denilence akla ilk gelen uygulama ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasıdır. Sadece bedava internet kazanma açısında gerekli olmayan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması sayesinde hattınızla ilgili birçok işlemi yapabilirsiniz. Uygulama Vodafone abonelerine özel hazırlanmış bir uygulama olmakla birlikte, daha önceden bu uygulamayı kullanmamış abonelerine özel 1 GB bedava internet paketi de hediye etmektedir. Bunun için uygulamayı sanal mağazalar üzerinden indirebilirsiniz.

Vodafone Freezone bedava sinema bileti almak için hemen tıklayın!

Güvenli Depo Uygulaması

Vodafone ile bedava internet kazanma yöntemlerinden bir diğeri de ‘’Güvenli Depo’’ uygulamasıdır. Sanal mağazalar üzerinden uygulamayı indiren aboneler 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Ama verilen internet paketi sadece uygulamada kullanılabilmektedir. ‘’Güvenli Depo’’ sayesinde rehberiniz olmak üzere birçok özel bilginizi stok yapabilirsiniz.

Bedava İnternet Kazanma Türk Telekom

Yıllarca Avea adıyla hizmet veren GSM operatörü, Türk Telekom ile birleşerek Türk Telekom adı altında hizmet etmeye devam etmektedir. Türk Telekom bedava internet kazanma uygulamaları üzerinden sağlanırken, özellikle 26 yaş altı gençlere hitap birçok kampanyası bulunmaktadır.

Diğer Türk Telekom bedava internet paket ve kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Online İşlemler

Türk Telekom tarafından abonelerine özel hazırlanmış olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına sanal mağazalar üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ uygulaması da bedava internet kazanma şansı sunmaktadır.

Siz de ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden abonelere özel birçok işlemi takip edebilir ve ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına katılarak da 2 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Tambu Uygulaması

Türk Telekom ‘’Tambu’’ uygulaması ‘’Selfy’’ platformuna özel hazırlanmış bir uygulama olmakla birlikte bedava internet kazanma konusunda destek olmaktadır. Bilindiği üzere Selfy, 25 yaş altı Türk Telekom gençlere yönelik hazırlanmış bir platformdur ve Selfy dünyasına dahil olan gençler kazançlı çıkmaktadır.

Bedava İnternet Kazanma BİMcell

BİMcell yeni bir GSM operatörü olmakla birlikte henüz kendisine has bir uygulaması bulunmamaktadır. Fakat özel günler dahil düzenlediği kampanyalar eşliğinde mesaj gönderilerek bedava internet paketlerinden faydalanılmaktadır.

  • 3455’e ‘’DENEME’’ yazarak SMS göndererek bedava internet kazanabilirsiniz.
  • 4555’e ‘’250MB’’ ya da ‘’500MB’’ yazıp SMS göndererek de 250 MB ya da 500 MB internet kazanabilirsiniz.
  • 4551’e ‘’1GB’’ yazıp SMS göndermeniz sonucunda bedava internet kazanma hakkına sahip olursunuz.
Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu