Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020?

İçindekiler

Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020?

İnternetin çok fazla kullanılması nedeniyle abonelerini mutlu etmek isteyen ve aynı zamanda abone sayılarını da artırmayı hedefleyen GSM operatörleri düzenledikleri bedava internet kampanyaları ile sürekli kendilerini yenilerken, bu yarış en çok abonelerin işine yaramaktadır. Siz de ‘’Bedava internet nasıl yapılır?’’ sorusuna cevap arıyorsanız, sitemizi takip ederek, tüm GSM operatörlerinin düzenlediği bedava internet kampanyalarını takip edebilir ve internetsiz kalmaya son verebilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Nedir?

Bedava internet, GSM operatörleri tarafından abonelerine belli uygulamaları kullanmaları sonucunda ya da özel günlerde sunulan ücretsiz internet paketleridir. Bu bedava internet paketlerine sahip olmak ve internet kazanmak için GSM operatörlerine ait olan uygulamaları kullanmak gerekmektedir. Ama özel günlerde hediye edilen bedava internet paketleri için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur, GSM operatörleri tarafından otomatik olarak bedava internet yüklenmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Her bir GSM operatörün kendi abonelerinin kullanımlarına yönelik hazırladıkları uygulamalar kullanılarak, bedava internet kazanılabileceği gibi; operatör değiştiren abonelere yönelik sunduğu özel bedava internet paketleri de bulunmaktadır. Bu uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir ve uygulamaları kullanarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. Bunun için ayrı ayrı GSM operatörleri tarafından düzenlenmiş olan bedava internet 2020 paketlerini inceleyerek siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom tarafından faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olan abonelerine yönelik düzenlenen Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarına yönelik gelişmeleri öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır. Ayrıca Türk Telekom abonelerinin memnuniyetini sağlamak için sık sık bedava internet kampanyaları düzenlemekte olup, sitemiz üzerinden detaylar güncel olarak paylaşılmaktadır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava internet

Türk Telekom mağaza aracılığıyla aboneler tarafından yapılacak olan 40 TL’lik TL yüklemeleri için günlük 10 GB, 50 TL’lik TL yüklemeleri için haftalık 10 GB ve 100 TL ve üzeri TL yüklemeleri için aylık 10 GB Türk Telekom bedava internet hediye edilmektedir. Kampanyaya katılımı sağlamak için yükleme öncesi ‘’Senlik’’ yazılarak 5555’e SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan Sil Süpür Kampanyası’ndan faydalanabilmek için Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden giriş yaparak, Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Türk Telekom bedava internet dışında farklı hediyelerle de abonelerine hitap eden Sil Süpür oyunu haftalık olarak kendini yenilemekle birlikte mobil uygulama üzerinden konu ile ilgili detaylar öğrenilebilir. Abonelerinin oyuna katılımları sonucunda hediyelerine yönelik SMS yoluyla bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB İnternet Kampanyası

ArayanıBil Plus Türk Telekom’a ait bir ücretli servis olup, aboneler tarafından kullanılması durumunda 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazandırmaktadır. Servise aylık abone olmak için PLUS yazarak, 7065’e gönderilmesi durumunda haftalık 1 GB bedava internet kazanılırken; 6 aylık abonelik için PLUS yazdıktan sonra 7066’ya gönderilmesi sonucunda aylık 1 GB bedava internet kazanılmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom E-fatura Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom e-fatura aboneliğine geçerek, fatura takibi e-posta üzerinden yapılabilir ve böylelikle kağıt israfının engellenmesine de destek olabilirsiniz. E- fatura aboneliğini başlatmak için 1GB yazarak bir boşluk bırakarak e-mail adresinizi yazdıktan sonra 3008’e SMS olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

e- fatura aboneliğini başlatan tüm abonelere haftalık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet hediye edilmekte olup, kampanyaya 1 kez katılma hakkı bulunmaktadır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

4.5G ile uyumlu bir telefona sahipseniz, sim kartınızı 4.5G ile uyumlu bir sim kart ile Türk Telekom Cep Merkezi’nden değiştirerek hem hızlı internet kullanmanın keyfine varabilir hem de aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya katılmak için 4.5G ile uyumlu sim kartı telefona takıldıktan sonra ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

Türk Telekom mobil uygulaması aracılığıyla kredi kartı ya da banka kartı aracılığıyla ilk kez TL yüklemesi yapan abonelere 1 GB ya da 4 GB Türk Telekom bedava internet hediye edilmektedir. Kampanya 35 TL ve üzeri TL yüklemeleri için geçerli olmakla birlikte bedava internet kullanımı aylık olarak hattınıza yüklenecektir. Ayrıca 35 TL ve altı yüklemeler için 1 GB bedava internet yüklenirken, 35TL üzeri yüklemelerde 4 GB internet hediye edilmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom’lu kadınlara özel hazırlanmış kampanyaya katılmak için aylık tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri gerekmektedir. Böylelikle her hafta saat: 13.00-14.00 saatleri arasında 1 saat her yöne konuşma hakkı ile sosyal medyada ve WhatsApp’ta kullanmak üzere toplam 2 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilmektedir.

Konuşma hediyesi kazanmak için ‘’HERYONE DK’’ yazılarak 5555’e gönderilmesi ve internet hediyesi kazanmak için de SOSYAL PAKET yazılarak 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olan aboneler için düzenlenmiş olup, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilmek adına sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Vodafone tarafından yeni bedava internet kampanyaları düzenlenmesi durumunda da sitemizde güncel olarak paylaşılacaktır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda Bedava internet

Telefonunuzun üzerinden Play Store’a girerek ‘’Yanımda’’ uygulamasını indirerek Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden Vodafone’a ait tüm işlemleri yapabileceğiniz gibi ek paket alım işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Vodafone e-fatura ya da SMS fatura sistemine geçiş yapan aboneler 15 gün kullanabilecekleri 1 GB Vodafone bedava internet kazanabilirler. E-fatura’ya ya da SMS fatura uygulamalarından herhangi birine geçen tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli olacak 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Telefonunuzun mesaj bölümüne Super2GB yazdıktan sonra 3636’ya SMS gönderdiğiniz zaman Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenir. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken paketinizin bitmesine yakın 2 GB bedava gerekmektedir yoksa TL kesilerek paket tekrar yüklenecektir. Aynı zamanda daha önceden bu paketi kullanmış olanlarda aynı işlemi uygulamaları durumunda ücretlendirme söz konusu olacaktır.

Paketi iptal etmek için ‘’IPTAL SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya mesaj göndermek ya da Vodafone Self Servis uygulamasına girmek gerekmektedir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Sürpriz Bedava İnternet Paketi

Mesaj bölümünden ‘’Surpriz’’  yazarak 6666’ya SMS gönderilmesi durumunda hattınıza özel sürpriz Vodafone bedava internet paketi tanımlanacaktır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Katlanan Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet kazanmak için bir başka yol ise, ‘’KAZAN’’ yazarak 4445’e SMS göndermektir ve böylelikle katlanan internet paketlerinden faydalanarak internet sorununa çözüm bulabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası sayesinde 1 GB Vodafone bedava internet paketi ya da 500 dakika konuşma paketi kazanabilirsiniz. Hediyeler harcamalarınıza göre belirlenmekte olup, BANANEVAR yazarak 4455’e SMS gönderilerek kampanyaya katılabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına özel kampanya ile perşembe günleri yapılan TL yüklemelerine, yükleme miktarının 100 katı kadar MB internet hediye ediliyor. Örneğin perşembe günü için 30 TL’lik yükleme yapan bir kullanıcı 30 x 100= 3000 MB yani 3 GB Vodafone bedava internet kazanır. Kazanılan internet paketi kullanım süresi günlük olup, kalan limitler otomatik olarak silinmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell bedava internet 2020 kampanyalarına yönelik bilgi sahibi olmak ve kampanyalara katılarak bedava internet sahibi olmak için sitemizi takip edebilir ve konu ile ilgili haberleri güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell BİP uygulaması üzerinde bulunan Enflasyon ile Mücadele Kanalı’nda yer alan Hediye 2 GB kampanyasına katılmak için 45 TL ve üzeri paket yükleyerek aylık kullanım için Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Yaani Kullanım İle Bedava İnternet

Telefon üzerinden App Store ya da Play Store aracılığıyla Yaani’yi indirip, arama için kullanan abonelere aylık kullanım için 1 GB Turkcell bedava internet hediye edilmektedir. Kazanılan hediye internet paketi yalnızca Yaani Arama Motoru’nda kullanılabilmektedir. Paket iptali halinde üyelik yeniden başlatılsa bile kampanya tekrar geçerli olmaz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 4.5G Salla Kazan İle Bedava İnternet Paketi

Dijital operatör, Turkcell ile ilgili tüm işlemlerin yapabileceği bir platform olmakla birlikte uygulama üzerinde Salla Kazan ile Turkcell bedava internet kazanılmaktadır. Haftada bir kez hediye dağıtan Salla Kazan ile kazanmak için telefonunuzda Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan bölümünü tıkladıktan sonra telefonunuzu bir kez sallamanız yeterli olmaktadır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİMcell Bedava İnternet 2020

BİMcell bedava internet kazanmak oldukça kolay bir süreç olup, düzenlenen kampanyalar ile ilgili sitemizde bilgilere yer verilmektedir. BİMcell, diğer GSM operatörlerine karşı rekabet etmek ve yeni aboneler kazanmak adına bedava internet kampanyaları düzenlemekte olup, sitemizde güncel kampanyalara yer verilecektir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİMcell Yeni Hat Kampanyası İle Bedava İnternet

Abone sayısını artırmayı hedefleyen BİMcell, cazip kampanyalar düzenleyerek diğer GSM operatörlerine ait müşterileri kazanmak adına BİMcell Yeni Hat Kampanyası düzenleyerek BİMcell’den faturasız hat alan kullanıcılara yönelik düzenlenmiş kampanya ile yeni hat kullanıcıları 4 GB BİMcell bedava internet kazanıyor. Bununla da sınırlı kalmayan BİMcell bedava internetle birlikte 250 dakika her yöne konuşma paketi ile 250 SMS paketi de hediye etmektedir. Faturasız yeni bir hat almak istemeyen aboneler, numaralarını taşıyarak da bu kampanyadan faydalanabilirler.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİMcell’liler İçin Yeni Avantaj Kampanyası İle Bedava İnternet

BİMcell yeni bir GSM operatörü şirketi olmasına rağmen düzenlediği kampanyalarla her geçen gün abone sayısını artırırken, ‘’Yeni Avantaj Kampanyası’’ da hem çok ilgi gören hem de dikkat çeken kampanyaları arasında yer alıyor. Kampanyaya katılan aboneler 1 GB BİMcell bedava internet paketine ilave olarak 500 SMS paketi de kazanırken, kampanyaya göre en az 25 TL para yüklemesi gerekmektedir. Yüklemeniz sonucunda yeni avantaj paketi otomatik olarak kullanıcının hattına yüklenir. Hediyelerin kullanım süresi aylık olmakla beraber, hediye paket yüklenildikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilmektedir ve kampanyadan ayda 1 kez faydalanılabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Uzun yıllar boyunca Avea adıyla hizmet veren Türk Telekom, yepyeni adıyla abonelerine yönelik sürekli olarak kampanyalar düzenlerken, Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde de abonelerine kazandırmaya devam ediyor.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom’a dair fatura ödemeden TL yüklemesine kadar çok farklı işlemlerin yapıldığı Online İşlemler, Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yer almaktadır. Online İşlemler uygulaması üzerinde yer alan ‘’Sil Süpür’’ adlı oyun sayesinde her hafta 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ama bu kampanyadan yararlanmadan önce Selfy dünyasının bir parçası olmak da unutulmamalıdır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Tambu Uygulaması

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar sayesinde abonelerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlarken, tek yapılması gereken ‘’Tambu’’ adlı uygulamayı telefona indirmektir. Türk Telekom Tambu uygulaması bedava internet kazandıran bir uygulama olmakla birlikte Selfy platformu için sunulan bir kampanya olarak da karşımıza çıkmaktadır. Tarifenize ek olarak yüklenecek olan 1 GB Türk Telekom bedava internet uygulaması sayesinde bedava internetin keyfine varabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet konusunda aboneleri için oldukça yaratıcı bir şekilde sunduğu kampanyalarla dikkat çekerken, abonelerine sürekli olarak destek olmaktadır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar kolayca telefona indirilirken, rahatlıkla da aboneler tarafından kullanılabiliyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom 15 Temmuz Hediyesi 2019

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP Uygulaması

Turkcell’in en popüler uygulamaları arasında yer alan BİP uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca BİP uygulaması üzerinden sunulan ‘’Sürpriz Nokta’’ isimli kampanya ile de eğlenirken bedava internet kazanılabiliyor. Ayrıca BİP üzerinden farklı kanalları takip ederek, kampanyalar hakkında bilgi edinebilir ve Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında ilgi sahibi olarak internet kazanabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Dergilik Uygulaması

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında iş ortaklığı abonelerine internet kazandırırken, bu uygulamalardan olan Dergilik sayesinde de aboneler dergi okuma keyfine varırken, bedava internette kazanıyor. Bütün aboneler bu kampanya yalnızca 1 kez katılabilirler.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Dijital Operatör Salla Kazan

Salla Kazan ile kazanılan hediyeler ilk günden itibaren çok rağbet görürken, Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirerek, Salla Kazan’a katılabilirsiniz. Tek unutulmaması gereken ise, kampanyaya sadece 4.5G hat sahipleri katılabiliyor. Bunun için telefonunuzun ve sim kartınızın 4.5G ile uyumlu olması gerekiyor. Böylelikle sadece telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi farklı hediyelerde kazanabiliyorsunuz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Gençlere çok daha fazla hitap eden Vodafone, bedava internet kampanyaları ile de dikkat çekmektedir. Vodafone bedava internet veren uygulamalar yerine daha çok kendine has platformlarla abonelerine hediyeler kazandırmayı tercih ediyor.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda

Vodafone bedava internet veren uygulamalar içinde ilk sırada yer alan uygulama Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone hattınıza yönelik birçok işlemin yürütülebildiği Yanımda uygulaması ile kazanmak için öncelikle uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz. Eskiden Self Servis olarak bilinen uygulama yeni adı gibi düzenlediği kampanyalarla abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Kampanya hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerli olurken kazanılan bedava internet paketi aylık kullanım içindir.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Güvenli Depo Uygulaması

Vodafone ile bedava internet kazandıran Güvenli Depo, abonelerine 1 GB internet kazandırıyor. Ama kazanılan internet paketi sadece uygulama için kullanılmakta olup, Güvenli Depo sayesinde ‘’Rehber’’ dahil birçok bilgi stoku yapabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Günümüzde internet, daha çok sosyal medya platformlarında ve oyun oynama da kullanılsa da aslında her alanda çok fazla internet kullanıldığı için bedava internet kazanmak için aboneler tarafından farklı yollar aranmaktadır. Bu konuda da GSM operatörleri birçok kampanya düzenleyerek hem abone sayılarını artırmak için hem de mevcut aboneleri memnun etmek için çalışmalar yapmaktadır. Bunlar arasında en yaygın olanlar,

  • Turkcell Otomatik Ödeme Kampanyası
  • Turkcell Salla Kazan Kampanyası
  • Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
  • Vodafone Elektronik Fatura Kampanyası
  • Türk Telekom Hediye İnternet Paketi
  • Türk Telekom 4,5 G Bedava İnternet Kampanyası;
  • Türk Telekom Faturasız İnternet Kampanyası
  • Turkcell Genç İnternet Hediyesi
  • Vodafone SMS Fatura Kampanyası
  • Vodafone Perşembe Kampanyaları olarak sıralanabilir.

Konu ile ilgili bilgilendirmeler yazımız içerisinde detaylı olarak yapılmış olup, aboneler tarafından bedava internet kazanma yöntemleri olarak kullanılabilecek kampanyalar en çok tercih edilen kampanyalardır.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Hilesi 2020

Telefon üzerinden internet kullanmanın en kolay yolu, internet paketi satın almaktır. Yoksa yüklediğiniz TL’ler en kısa zaman içerisinde biter ve böylelikle acil durumlarda zor durumda kalabilirsiniz. Ayrıca Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi GSM operatörlerinde bedava internet hilesi olarak kullanıcılar tarafından adlandırılan ama aslında operatörler tarafından sunulan kampanyalar sayesinde de bedava internet kazanabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell uygulaması olan Salla Kazan bedava internet kazanabileceğiniz gibi dakika ve SMS hediyeleri de kazanabilirsiniz.  Dijital Operatör üzerinden uygulamaya girin ve 15-20 saniye bekledikten sonra çok hızlı olmayacak şekilde telefonunuzu sallayın, işte Turkcell bedava internet hilesi sadece bu kadar kolay…

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone’un müşterilerine özel hazırlamış olduğu ‘’Çarkı Çevir’’ uygulaması ile dakika ve SMS dışında bedava internet paketi de kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gerekense uygulamaya girerek, çarkı çevirmektir ve Vodafone bedava internet hilesi olarak 2 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

2019 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekoma’a ait olan Sil Süpür oyunu ile haftalık kullanımı 2 GB’a kadar olan bedava internet kazanabilir ve Türk Telekom bedava internet hilesi için Sil Süpür tuşuna basmadan önce 1 dakika beklemeniz oynayanlar tarafından internet kazanmak için tavsiye edilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda haftalık kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hediye edilmektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı