Bedava İnternet

Bedava İnternet Türk Telekom

Bedava İnternet Türk Telekom

Bedava internet Türk Telekom tarafından aboneleri için sunulan bir kampanya olmakla birlikte, kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz. Bedava internet konusunda oldukça bonkör olan Türk Telekom, abonelerinin internetsiz kalmaması için gerekli desteği sunmaktadır.

Türk Telekom kullanıcılarının özel günleri dahil hiçbir detayı atlamayarak bedava internet Türk Telekom hediyesi olarak abonelerin hatlarına yüklenmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Bedava İnternet Türk Telekom

 “2x” Katlanan Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak sunulan kampanya kapsamında kullandığınız internet paketiniz 90 gün boyunca iki katı olarak hattınıza tanımlanır. 90 günlük bedava internet Türk Telekom tarafından otomatik iptal edilir ve herhangi bir ücret yansıması da söz konusu olmaz.

4.5G ile 2x Katlanan Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

3G uyumlu sim kart kullanan aboneler, sim kartlarını değiştirerek 4.5G uyumlu sim karta geçerse; iki kat internet kazanmaktadır. Siz de 4.5G uyumlu sim kartınızı taktıktan sonra 5555’e SMS olarak ‘’2KAT’’ yazıp gönderirseniz bedava internet Türk Telekom kampanyası kapsamında internet paketinizi 2 kat arttırabilirsiniz.

Selfy’nin Mor “1 GB” Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Faturasız hat kullanıcılarına yönelik düzenlenen Selfy Mor 1 GB Kampanyası ile paketinize ilave 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bedava internet Türk Telekom kampanyalarından faydalanmak için öncelikle ‘’Selfy Mor Paketleri’’ içerisinden birine abone olmanız gerekmektedir. Daha sonra kayıt olmak adına 4545’ e SMS olarak ‘’MOR HEDIYE’’ yazılarak mesaj göndermeniz durumunda talebiniz dikkate alınır ve SMS ile bilgilendirme sonucunda 1 GB bedava internet Türk Telekom tarafından hattınıza yüklenir. Ayrıca Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden destek alarak da bu kampanya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için atılan SMS’ler ücretsiz olup, bedava internet kapsamında da herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir? Nasıl Başvurulur?

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

‘’Sil Süpür’’ Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Bedava internet Türk Telekom kullanıcıları için her hafta Sil Süpür uygulaması ile hattınıza yükleniyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirerek, şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak hem eğlenirken hem de bedava internet Türk Telekom hatlarınıza yüklenir. Kazanılacak olan hediyeler her Perşembe günü yenilenirken, bilgilendirme SMS yoluyla yapılmaktadır. Aynı zamanda kampanyadan hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Bedava İnternet Türk Telekom

4.5G Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

4.5G uyumlu bir cihaza sahipseniz, sim kartınızı ücretsiz olarak Türk Telekom Cep Merkezi’nden alarak hem hızlı internetin keyfini çıkarırken hem de bedava internet Türk Telekom kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için öncelikle 4.5G ile uyumlu sim kartınızı telefonunuza taktıktan sonra 5555’e SMS olarak ‘’4.5G SIM’’ yazarak gönderiniz. Bu mesaj sonrasında 30 gün geçerli olacak 1 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Hediye “1 GB” Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Bedava internet Türk Telekom kampanyaları arasında olan e-fatura hediye 1 GB bedava internet kampanyası ile faturalarınızı e-mail adresiniz üzerinden rahatlıkla takip ederken, bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internette hattınıza yüklenir. Böylelikle kağıt israfının da engellenmesine destek olmuş olursunuz.

Bedava internet Türk Telekom hediye 1 GB kampanyası için 3008’e ‘’1 GB e-mail adresiniz’’ yazarak, e-mail adresinizi göndermeniz yeterli olmaktadır. Kampanyaya her müşteri sadece bir kez katılabilir ve aboneliği başlamış olan kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamaz.

Hediye 1 GB bedava internet Türk Telekom kampanyasına sadece faturalı hat kullanıcıları katılabilmektedir. Ayrıca hediye 1 GB internet kullanımı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğiz. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

65 Yorum

  1. Türk telekom faturali hattâ bedava internet nasıl yapılır
    kalp_asi_18 @hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu