Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell 23 Nisan Hediyesi 2020

BİMcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Yeni bir GSM operatörü olan ve Türk Telekom alt yapısı ile hizmet veren BİMcell, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 100. Yıl kutlamaları nedeniyle BİMcell 23 Nisan hediyesi 2020 yılına özel olarak bedava internet dışında her yöne dakika ve SMS hediye edecektir. BİMcell abonelerine yönelik hazırlanmış bayram hediyeleri detayları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Şubat 2020 BİMCell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell 23 Nisan Bedava İnternet

BİMcell 23 Nisan bedava internet hediyesi dışında 1000 dakika her yöne konuşma ve 5000 SMS paketi hediye ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 100. Yıl kutlamalarına katılırken, 1 GB internet paketi hediye etmektedir.

Bimcell bedava internet kampanyası için tıklayın

Yazımızın sonunda bonus hediyeler sizleri bekliyor.

BİMcell 23 Nisan Hediyesi 2020

BİMcell 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

BİMcell 23 Nisan bedava internet paketi olarak 1 GB internet hediye ederken, konuşmayı ve mesajlaşmayı seven abonelerini de unutmayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 1000 dakika ve 5000 SMS paketi de hediye edecektir. Kampanyaya katılım için herhangi bir şart aranmamakla birlikte hat sahiplerine hediyeler otomatik olarak yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mayıs 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Ülkemiz için çok önemli olan ve 100. yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında başta BİMcell 23 Nisan bedava internet paketi olmak üzere konuşma ve SMS paketleri sadece o güne özel hediye edilecek olup, gün sonunda kullanımlar sona erecektir.

BİMcell 23 Nisan Reklam Filmi

Özel günlere yönelik katılımları ile abonelerini memnun etmeyi başaran BİMcell önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları nedeniyle BİMcell 23 Nisan reklam filmi çekmeyecek olup, hediyeleri ile kutlamalara katılacaktır.

Bimcell bedava internet kampanyası için tıklayın

Yazımızın sonunda bonus hediyeler sizleri bekliyor.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

52 Yorum

 1. İnşallah gerçektir. Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Evde kal sağlıkla kal.

 2. Çekim merkezi yerlerde çok iyi herhangi bir sorun yaşamıyorum ,özellikle bazı hatlar cekmezken bimcellin çektiği yerler bile var diyebilirim😂sadece köyde bu konuda sorun yaşıyorum .ama fiyatına göre gayet uygun tarifeler .Ben gayet memnunum ,ufak tefek sorunlar her operatorde var .ama ücretine rağmen diğerlerinden çok daha iyidir .

 3. Bütün çocukların 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun. Evde kal sağlıklı kal . İnşallah gerçektir .

 4. Bu güzel bir haber. Tüm çocukların Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. İnşallah gerçektir.Gerçekse güzel bir hediye olacak. Bimcell e teşekkürler

 5. Bimcell en uygun operatör, 23 nisan için uygulayacak hediye en az 1 hafta olması gerek düşünüyorum şuan çoğu operatöler bimcell tercih ediyor ailece bimcell kullanıyoruz ve çok memnunuz.

 6. degerli yetkililer ve katılımcılar..
  bu sayfayı bugün keşfettim .. bu degerli bilgiler de emegi gecen herkese cok teşekkürler

 7. Bimcell cok uygun her tarifesi ucuz bir operatör Bimcell e sonsuz teşekkürler ediyorum #evdekalTürkiye

 8. Bimcell cok uygun her tarifesi ucuz bir operatör Bimcell e sonsuz teşekkürler ediyorum
  Bimcell olarak bine teşekkürlerimi sunuyorum
  #Evdekaltürkiye

 9. Bimcell e geçtiğim için mutluyum her TL yüklediğim de GB yolluyor her ay haftalık 30 yolluyor Du ben tarifemden memnunum 🌹

 10. Ben bimcell e geçtiğim için mutluyum her TL yüklediğim de GB yolluyor her ay haftalık 30 yolluyor Du ben tarifemden memnunum seviyorum 🌹🌹

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı