Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

BİMcell yeni bir GSM operatörü olmakla birlikte rakipleri ile rekabet etmek açısından BİMcell bedava internet kampanyalarına ilave olarak konuşma dakikaları ve SMS paketleri de sunarak, müşteri potansiyelini artırmaya çalışmaktadır. Dini bayramlarda bedava internet kampanyaları sunan BİMcell’den aboneleri BİMcell 29 Ekim bedava internet 2019 paketleri de beklemekte olup, GSM operatörü tarafından henüz bir açıklama yapılmamıştır.

Siz de BİMcell tarafından düzenlenecek olan kampanyalar ile birlikte BİMcell 29 Ekim bedava internet 2019 kampanyası hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı adına düzenlenmesi beklenen BİMcell 29 Ekim bedava internet 2019 kampanyaları kapsamında 1 GB bedava internet hediye edilebileceği düşünülmektedir. Daha önceden düzenlediği kampanyalar incelendiğinde günlük kullanımlar için BİMcell bedava internet paketi hediye ettiği görülen BİMcell’in yine aynı uygulamayı yapacağı düşünülmektedir.

BİMcell 29 Ekim Hediyesi Nasıl Alınır?

En son Kurban Bayramı için kampanya düzenleyen BİMcell’den Salı günü kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı içinde aboneleri tarafından BİMcell 29 Ekim bedava internet 2019 paketleri beklenmektedir. Daha önceki kampanyalarında bedava internet paketlerini tüm abonelerine otomatik olarak yükleyen BİMcell’in yine aynı şekilde yükleme yapacağı düşünülmektedir.

BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

BİMcell 29 Ekim Reklam Filmi

BİMcell tarafından özel günlere yönelik herhangi bir reklam filmi şuana kadar çekilmemekte olup, bu seneki Cumhuriyet Bayramı’na özel BİMcell 29 Ekim bedava internet 2019 kampanyası ile beraber özel bir reklam filmi de aboneleri tarafından beklenmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMCell 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Yorum Yap, Hediyeni Kap

Şuan için Cumhuriyet Bayramı için herhangi bir BİMcell 29 Ekim bedava internet 2019 kampanyası düzenlememiş olan BİMcell’in diğer kampanyalarından haberdar olmak için yorum kısmına yazarak BİMcell bedava internet paketlerini öğrenerek, kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı