Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell Bedava Dakika 2020

BİMcell Bedava Dakika 2020

BİMcell, diğer GSM operatörlerine göre yeni bir GSM operatörü olmakla birlikte, BİMcell bedava dakika 2020 kampanyaları düzenleyerek rekabete girmeye çalışmaktadır. Siz de BİMcell’li olarak kampanyalardan haberdar olmak ve katılım sağlamak için sitemiz tarafından duyurulan kampanyaları takip edebilirsiniz.

BİMcell Bedava Dakika Nedir?

BİMcell bedava dakika, BİMcell tarafından abonelerine özel sunulan ücretsiz konuşma paketleridir. Bedava internet paketi ile konuşmak için katıldığınız kampanyalara ücretsiz olup, tarifenize ek bir ücret yansıtılmayacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMCell 30 Ağustos Bedava İnternet 2019

Bimcell bedava internet kampanyası için tıklayın

BİMcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Sizlere sitemiz üzerinden sürekli olarak büyük operatörlerin kampanyasından söz etmekteyiz. Bu seferde BİMcell GSM operatörü bedava dakika kampanyalarından bahsederek, BİMcell abonelerinin kampanyalara katılımını sağlayarak sevdikleri ile uzun uzun konuşmalarını sağlayacağız. BİMcell kampanyaları kapsamında tüm abonelerine bedava dakika hediye edilirken, katılım için öncelikle BİMcell’li olmak gerekiyor.

Yazımızın sonunda bonus hediyeler sizleri bekliyor.

BİMcell Bedava Dakika Kampanyaları

BİMcell bedava dakika kampanyaları faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmiş olup, katılım ücretsiz SMS gönderimi ile sağlanmaktadır.

BİMcell 250 Dakika Konuşma Paketi

BİMcell 250 dakika konuşma paketi kampanyasına katılmak için telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yaparak, ‘’250DK’’ yazınız ve 4551’e SMS olarak gönderiniz. Böylelikle SMS ulaştıktan sonra 250 dakika konuşma ve 250 SMS paketi hattınıza tanımlanacaktır. Hattınıza yüklenilecek olan 250 dakika BİMcell bedava dakika paketi ile her yöne arama yapabilirsiniz. Daha sonra süre bittiğinde paketinizi iptal etmeyi unutmayınız yoksa TL‘lerinizden kesilebilir ya da faturanıza ek ücret yansıtılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava Dakika Hilesi 2020

BİMcell bedava dakika hilesi 2020 yılına özel bir arayış içerisindeyseniz, böyle bir hile bulunmadığını belirtmek isteriz. Zaten BİMcell 250 dakika konuşma paketi ile ihtiyacınız olan süre karşılanmaktadır. Size düşen ise, sadece ücretsiz SMS göndermektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan yorum kısmına, değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile paylaşan ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen mail adresinizi doğru girin.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

39 Yorum

  1. Bımcell den çok memnunum fakat keşke diğer tarifelerde olduğu gibi bunda da sil süpür gibi şeyler olsa…

  2. Efsane bişey harika. gerçekten herkese öneriyorum bu operitörü. bedava internet veriyo sürekli harija ötesi harikaaa

  3. Öğrenciler için uygun en iyi hat seçimi bimcell ve paketleri çok uygun fiyatlı sadece az kampanya var

  4. Bana da internet için yardım edebilir misiniz
    Size güveniyorum herkes alıyor madem bana da lütfen
    Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı