fbpx

Bimcell Bedava İnternet 2019

Bimcell bedava internet 2019 paketleri ve kampanyalarını, detaylı bir şekilde burada bulabilirsiniz. Hemen ziyaret et.

Bimcell bedava internet 2019 paketleri ve kampanyalarını, detaylı bir şekilde burada bulabilirsiniz. Hemen ziyaret et.

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet 2019

Diğer GSM operatörlerine göre oldukça yeni olan ve ona rağmen BİMcell bedava internet kampanyaları ile rekabette ‘’Ben de varım’’ diyen BİMcell, fazla TL yüklemesi yapmadan ya da ek paket satın almadan hediye internet paketleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Genel olarak 1 GB ya da 3 GB BİMcell bedava internet kampanyaları düzenleyen BİMcell, kısa süre içerisinde bedava internet paketlerini hattınıza tanımlayarak kullanmanızı sağlamaktadır. Siz de BİMcell ile ilgili kampanyalardan haberdar olmak ve kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, güncel haberler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketi

BİMcell bedava internet 2019 yılına özel kampanyalar düzenlerken, hem mevcut müşterilerine yönelik kampanyalar hazırlamakta olup hem de yeni BimCELL’li olacaklara özel kampanyalarda düzenlenmektedir.

1 GB BİMcell Bedava İnternet Paketi

Bimcell kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmak ve TL yüklemelerinden de kazançlı çıkmaları için Bimcell bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Eğer tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapıyorsanız, hattınıza otomatik olarak 1 GB Bimcell bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Tümüyle ücretsiz olarak yüklenen 1 GB internet paketi ise, 30 gün boyunca kullanım için hediye edilmektedir.

Deneme Bimcell Bedava İnternet Paketi

Bimcell abonelerinin kendilerini daha iyi tanıyabilmesi için 500 MB Bimcell bedava internet 2019 paketi hediye etmektedir. Bu internet paketini almak için tek yapmanız gereken ise, telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’DENEME’’ yazarak, 5555’e SMS olarak göndermenizdir. Paket hattınıza yüklendikten sonra aylık kullanım için hediye edilen bu paketi, yeni fatura dönemizden önce iptal ettirmeniz gerekmektedir. Yoksa diğer aylarda bu deneme paketi ücretli olarak size sunulacak ve ücret faturanıza yansıtılacaktır.

1 GB Yeni Hat Alan Bimcell’lilere İnternet Paketi

Bimcell’li olan yeni aboneler için düzenlenmiş Bimcell bedava internet kampanyası sayesinde ilk aya özel her yöne 250 dakika ve 250 SMS’ e ilave olarak 5 GB internet hediye edilmektedir. Kullanımlar yurt içinde geçerli olmakla birlikte 1 ay için geçerlidir. Kampanyaya katılım için hattınız açıldıktan sonra 4551’e ‘’BIMCELL BONUS’’ yazarak göndermeniz gerekmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

BİMcell henüz yeni bir GSM operatörü olması nedeniyle büyük GSM operatörleri gibi BİMcell bedava internet uygulaması bulunmamakla birlikte yine de abonelerine özel küçük kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan BİMcell’li olarak haberdar olmak istiyorsanız, sitemizi düzenli olarak takip edebilir ve güncel kampanyalara dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

500 MB BİMcell İnternet Paketi

BİMcell tarafından sunulan ve BİMcell bedava internet kampanyaları arasında yer alan 500 MB BİMcell internet paketine dahil olabilmeniz için telefonunuzdan kısa bir SMS atmanız yeterli olmaktadır. Telefonunuzdan ‘’500MB’’ yazarak 4551’e SMS atmanız yeterli olmaktadır. Mesaj gönderimi sonucunda 500 MB BİMcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

1 GB BİMcell İnternet Paketi

BİMcell bedava internet kampanyaları içerisinde yer alan 1 GB internet paketi ile aylık kullanım için internet paketine sahip olabilirsiniz. Bunun içinde telefonunuzdan 4551’e ‘’1 GB’’ yazarak SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

BİMcell abonelerinin merak ettiği konular arasında BİMcell bedava internet hilesi olmakla birlikte, uygun kampanyalar eşliğince müşteri memnuniyetini sağlayan BİMcell, internet için herhangi bir hileye ihtiyaç duymamaktadır. Hatta bu konuda internette yayınlanan programlara ya da görüşlere inanmamanızı tavsiye ederiz. Bunun yerine sitemiz üzerinden yayınlanan güncel kampanyaları takip ederek katılım sağlamanız en doğru ve sağlıklı karar olacaktır.

BİMcell Bedava İnternet Ayarları

BİMcell bedava internet ayarları için, uzak sunucuya bağlanma olarak kullanılan OpenVPN hizmetini kullanabilirsiniz. Türkiye ya da farklı ülkelerde bağlantı kurarak, gerekli ayarlar sayesinde bedava internet kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken ise, VPN bilgilerinin sürekli yenilenmesi nedeniyle bilgilerinin güncel tutmanız gerekmektedir. BİMcell bedava internet ayarları için OpenVPN hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilir ve ayrıca ücretsiz olarak internete bağlanabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Bedava internet 2019
Kapalı
Kapalı