Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell bedava internet paketi yapmak diğer GSM operatörlerine göre daha kolay olmakla beraber ekstra paket yapmak ya da ekstra bir paketi ücreti ödemeden kampanyalara katılmak mümkün olmaktadır.

BİMcell düzenlediği BİMcell bedava internet kampanyaları ile diğer GSM operatörleri ile rekabete girmeyi başarırken, abone sayısını da artırmayı amaçlamaktadır. Mevcut olan internet paketlerine sadece BİMcell aboneleri katılabildiği için siz de BİMcell’den yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak BİMcell’li olabilir ve BİMcell bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet 2019

BİMcell bedava internet 2019 yılına özel kampanyaları ile yeni müşteriler kazanmayı hedeflerken, sunduğu uygun fiyatlara eşlik eden kampanyalarıyla da dikkat çekmektedir. Siz de yazımızın devamını okuyarak, BİMcell tarafından sunulan kampanyalar haberdar olabilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet

BimCell Yeni Hat Kampanyası ile Bedava İnternet

BİMcell büyük GSM operatörleri için rekabet edebilmek için kampanyalar düzenlerken, BİMcell bedava internet 2019 yeni hat alanlara özel kampanyası ile 4 GB internete ilave olarak,

  • Her yöne 250 dakika konuşma süresi,
  • 250 adet SMS paketi hediye edilmektedir.

Yeni hat almak dışında mevcut numaranızı da BİMcell’e taşıyarak da kampanyaya dahil olabilirsiniz.

BimCell’lilere Özel Yeni Avantaj Kampanyası ile Bedava İnternet

BİMcell tarafından sunulan bir diğer BİMcell bedava internet 2019 kampanyası ise, “Yeni Avantaj” kampanyasıdır. Faturasız hatlara özel sunulan kampanya ile 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız durumunda 500 SMS paketine ilave olarak 1 GB BİMcell bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir.

  • Kampanya katılmak için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Kısa mesaj gönderimi gerekmeden otomatik olarak hediye internet ve SMS paketi hattınıza yüklenmektedir.
  • BİMcell bedava internet paketi olarak 25 TL ve üzeri her TL yüklemenizde 1 GB bedava internet ve 500 SMS paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanır.
  • Kullanımlar aylık kullanım için geçerlidir.

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Genelde BİMcell tarafından yeni kullanıcılara yönelik hazırlanan BİMcell bedava internet paketleri kazanmak için herhangi bir işlem yapılması gerekmemektedir. Bazı kampanyalarda TL yüklemesi yapılması yeterli olurken, bazılarında sadece yeni hat alınması ya da numara taşınması yeterli olmaktadır.

Ayrıca uygun fiyatlarına rağmen limitlerini yüksek tutan BİMcell tarifeleri de kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Siz de uygun fiyatlı tarifelerden faydalanmak ve üstüne de BİMcell bedava internet paketlerinden faydalanmak için BİMcell paketlerinden satın alabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  2020 Vodafone Bedava İnternet Nedir? Nasıl Yapılır?

BİMcell Bedava İnternet Hilesi

BİMcell abonelerin en çok merak ettiği konular arasında yer alan ‘’BİMcell bedava internet hilesi’’ ile ilgili açıklama yapmak gerekirse; abonelerine özel hazırladığı bedava internet kampanyaları dışında BİMcell için özel bir internet hilesi bulunmamaktadır. Bunun içinde internet üzerinde verilen her bilgiye inanmamanızı ve telefonunuza bilmediğiniz programları indirmemenizi tavsiye ederiz.

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet Ayarları ve VPN

BİMcell bedava internet ayarları için size önerebileceğimiz bir program vardır ki program adı OpenVPN’ dir. OpenVPN bedava internet kullanımı için BİMcell abonesi olmanız ve programı telefonunuza ve bilgisayara indirmeniz gerekmektedir. Programı indirdikten sonra gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra config dosyasını indirerek, OpenVPN uygulamasına aktararak en son TCPVPN adresine giriş yapıp, hesabınızı açıyorsunuz ve 5 gün boyunca aynı hesabı kullanabiliyorsunuz. 5 gün dolduktan sonra üyelik işlemlerini tekrarlayarak BİMcell bedava internet ayarları için yenileme yapabilirsiniz.

BİMcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

BİMcell bedava internet paketi yapmak için herhangi bir SMS gönderimine ihtiyaç duyulamadan TL yüklemesi ya da yeni hat almak yeterli olmaktadır. Kullanımlar aylık olmakla birlikte bir ay sonunda kullanımlar otomatik silinmektedir.

BİMcell Salla Kazan

BİMcell GSM operatörü tarafından henüz diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi bedava internet veren uygulamalar bulunmamaktadır. BİMcell Salla Kazan diye bir kampanya olmamakla birlikte sürekli kendini yenilen GSM operatörü tarafından böyle bir uygulama kullanıcıları tarafından beklenmektedir.

BİMcell Bedava İnternet

BİMcell Bedava İnternet Faturalı

Bimcell bedava internet faturalı hat kullanıcılarına yönelik bir kampanya olarak sunulması gerekirken, şuan mevcut bir kampanyası bulunmamaktadır. Sadece ‘’Dost Paketi’’ içerisinde sunduğu uygun fiyatlı tarifeler ile aboneleri memnun etmeye çalışmaktadır.

  • Dost 2 GB Paketi; 600 Dakika ve 600 SMS, 2 GB İnternet 19 TL
  • Dost 5 GB Paketi; 750 Dakika ve 750 SMS, 5 GB İnternet 29 TL
  • Dost 10 GB Paketi; 1000 Dakika 1000 SMS, 10 GB İnternet 39 TL

BİMcell Bedava İnternet Faturasız

BİMcell bedava internet faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanyalar düzenlemeyi tercih ederken, TL yüklemeleri karşısında ya da yeni faturasız hat alan kullanıcılarına özel kampanyalar düzenlenmektedir.

BimCell 25 TL Yükleyene 1 GB Bedava İnternet

BİMcell tarafından hazırlanmış “Yeni Avantaj” kampanyası kapsamında faturasız hat kullanıcılarının 25 TL ve üzeri TL yüklemesi sonucunda 1 GB BİMcell bedava internet ile 500 SMS paketi hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım ücretsiz olmakla birlikte herhangi bir başvuru gerekmemektedir.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu