Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019

BİMcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019

Sürekli olarak kendini geliştiren ve aboneleri için farklı kampanyalar düzenleme çabasında bulunan BİMcell, abonelerini de Kurban Bayramı’nda unutmuyor ve BİMcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019 kampanyası düzenleyerek abonelerini mutlu ediyor. Siz de BİMcell kampanyalarını sitemizden takip ederek, bayram boyunca hediyeler kazanabilir ve sevdiklerinizle keyifli bir bayram geçirebilirsiniz.

BİMcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019

BİMcell Kurban Bayramı Bedava Konuşma Nasıl Yapılır?

2019 yılı Kurban Bayramı’na özel abonelerini unutmayan BİMcell, bedava konuşma paketleri abonelerinin bayramını kutlarken hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının sevdikleri ile rahatça konuşmasını sağlıyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Tüm BİMcell kullanıcılarına yönelik kampanya kapsamında BİMcell aboneleri birbiri ile sınırsızca konuşabilecek. 11 Ağustos 2019 Pazar günü Kurban Bayramı’nın başlaması ile birlikte başlayacak olan BİMcell Kurban Bayramı hediyesi 2019 ile bedava konuşacak olan aboneler, bayramın bitmesi ile birlikte tarifelerine göre konuşmaya devam edecekler.

BİMcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019

BİMcell Kurban Bayramı Hediyesi 2019 Katılım Şartları

Diğer operatörlerine göre henüz çok yeni olan BİMcell hazırladığı kampanyalarla dikkat çekerken, abonelerinin Kurban Bayramı’nı kutlamayı unutmuyor. Bimcell Kurban Bayramı bedava internet 2019 olarak BİMcell abonelerinin birbiri ile sınırsızca konuşmasını sağlıyor ve bunu yaparken de herhangi bir ücret talep etmiyor. BİMcell bayram kampanyasına katılım için bir işlem yapılmasına gerek kalmaksızın BİMCEllliiler birbiri ile ücretsiz konuşabilir. Tek unutulmaması gereken kampanya Kurban Bayramı boyunca geçerlidir.

  • BİMcell tarifeli hatların birbiri arasında yapacakları sesli aramalar için geçerli olan kampanya ayrıca yurt içi aramalar için geçerlidir. KKTC aramaları dahil hiçbir yurt dışı araması için kampanya geçerli değildir.
  • BİMcell Kurban Bayramı konuşma hediyesi kullanımı 11 Ağustos 2019 Pazar günü saat: 00.00’da başlayacak olup, 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 23.59’da sona erecektir.
  • Kampanya sadece BİMcell yönüne yapılan aramalar için geçerli olmakla birlikte BİMcell dışındaki yapılan aramalarda, yarışma servis aramalarında ya da sohbet hatları aramalarında hatta BİMcell Müşteri Hizmetleri aramalarında geçerli değildir.
  • BİMcell Kurban Bayramı konuşma hediyesi kapsamında tanınmış olan konuşma hakları başka bir aboneye devredilemez.
  • Kampanya bitiş tarihi sonrası yapılacak olan aramalar için her BİMcell abonesi kendi tarifesi kapsamında ücretlendirilir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell’den Yeni Hat Kampanyası 2020

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı