Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

BİMcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

BİMcell yılbaşına özel bedava internet kampanyaları için ekstra paket yapmadan ya da fazla TL yüklemesi gerçekleştirmeden katılım sağlayarak, doyasıya internetin keyfini çıkarabilirsiniz. BİMcell tarafından yapılan bedava internet kampanyaları ile hem abone sayısı artırılmaya çalışırken hem de mevcut abonelerinin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır ve bundan dolayı da BİMcell yılbaşına özel bedava internet kampanyası ile de 1 GB ile 2 GB arasında internet hediye etmektedir.

BİMcell Yeni Yıl Bedava İnternet

Türk Telekom alt yapısını kullanarak sürekli kendini geliştirmeye çalışan BİMcell, abonelerini memnun etmek için bedava internet hediye etmektedir. Siz de bedava internet kampanyalarına katılarak internette doyasıya gezinirken, paylaşımlar yapabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Mart 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell 1 GB bedava internet paketini kazanmak için faturasız hat kullanıcısı olarak en az 20 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Üstelik 1 GB BİMcell bedava internet paketi kullanım süresi aylık olup, ay sonunda sona ermektedir.

BİMcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet

Bimcell bedava internet paketi ile müşterilerine BİMcell keyfini yaşatmak isteyen GSM operatörü, kendini tanıtmak amacıyla ‘’DENEME’’ yazarak 5555’e SMS gönderen müşterilerine 500 MB internet yüklemektedir. Yalnız unutmamanız gereken aylık kullanım süresi dolmadan önce paketi iptal ettirmeniz gerekmektedir, yoksa diğer aylarda 500 MB internet ücreti faturanıza yansıtılacak ya da TL yüklemelerinizden düşürülecektir.

BİMcell Yılbaşına Özel Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİMcell yılbaşına özel bedava internet kampanyasına katılım için herhangi bir katılım mesajı gönderilmesine gerek kalmaksızın BİMcell tarafından otomatik olarak yükleme yapılmaktadır. Kampanya detayları hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı