Bimcell Bedava İnternet 2020

BİMcell’den Yeni Hat Kampanyası 2020

BİMcell’den Yeni Hat Kampanyası

BİMcell’den yeni hat kampanyası sayesinde yeni hattınızla birlikte çeşitli hediyelerin sahibi olabilir ve BİMcell bedava internet ile birlikte bedava konuşma ve SMS paketleri kazanabilirsiniz. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için hattınızı BİMcell’e taşıyabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Kullandığı hattından vazgeçerek BİMcell yeni hat kampanyası ile BİMcell’li olan kullanıcılar, bonus paketi adı verilen paketle karşılanırken, hoş geldin bonus paketinde;

  • 250 SMS,
  • 250 dakika,
  • 4 GB bedava internet bulunmaktadır.

Üstüne üstlük tüm bunları bedava olarak kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken, hattınızı BİMcell’e taşıyarak, BİMcell’li olmaktır.

BİMcell’den Yeni Hat Kampanyası 2019

BİMcell Yeni Hat Kampanyası Nasıl Yapılır?

Yukarıda da açıkladığımız için hoş geldin bonus paketinden faydalanmak çok kolay ve sadece BİMcell’li olmanız yeterli olmaktadır. Hangi operatör kullanıcısı olduğunuza bakılmaksızın faturalı ya da faturasız hattınızı BİMcell’e taşımanız durumunda ilk adımı atmış olursunuz. Daha sonra hattınızı faturasız BİMcell yaptıktan sonra aktifleşmesini beklemeniz gerekmektedir. Hattınız açıldıktan sonra 4551’e SMS olarak ‘’BIMCELL BONUS’’ yazarak göndermeniz sonucunda tarafınıza onay mesajı gönderilecektir.  Onay mesajından sonra BİMcell Hoş Geldin Bonus Paketi hattınıza yüklenecek, siz de rahatlıkla ve ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİMcell 29 Ekim Bedava İnternet 2019

Burada unutulmaması gereken detay hattınızı BİMcell’e taşıdıktan sonra BİMcell’li olarak 30 gün içerisinde BİMcell yeni hat kampanyası için dahil olmanız gerekmektedir. Eğer 30 gün süreyi geçirirseniz hoş geldin bonus paketinden yararlanamayacaksınız. Ayrıca kazandığınız bedava internet başta olmak üzere tüm paket yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

BİMcell’li olmayı düşünüyorsanız, faturalı hat kullanıcısı olacaksanız herhangi bir ücret ödemiyorsunuz fakat faturasız hat kullanıcısı olacaksanız BİMcell 2020 fiyatı 36 TL olarak belirlenmiştir. Avantajlardan yararlanmak için siz de BİMcell’li olmayı unutmayın!

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı