Turkcell Bedava İnternet 2020

BİP Bedava İnternet

BİP Bedava İnternet

Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalar her geçen gün artarken, BİP uygulaması üzerinden de BİP bedava internet kampanyaları en çok tercih edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. BİP uygulaması üzerinden sevdiklerimizle mesajlaşabildiğiniz gibi arama da yaparak paketlerinizde aşım ücreti gibi bir sorununa son verebilirsiniz. Üstelik kazanacağınız BİP bedava internet paketleri sayesinde isterseniz video izleyerek, isterseniz sosyal medyada paylaşımlar yaparak bedava internet kampanyalarının tadını çıkarabilirsiniz.

BİP Bedava İnternet 2019

Turkcell BİP uygulaması sayesinde BİP bedava internet 2019 kampanyasından faydalanabilir ve bu sayede paketinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca BİP uygulamasını daha çok kullandıkça bedava internet kazanma ihtimalinizde aratacaktır.

BİP Bedava İnternet Kazanma

BİP bedava internet kazanmak için yapmanız gereken BİP uygulamasını telefonunuza indirmek ve daha sonra BİP uygulaması üzerinden bol bol mesajlaşmaktadır. Mesajlaşmaya başlamanız ile birlikte belli bir kullanım sonrası bedava internet paketiniz hattınıza yüklenecektir. Aynı zamanda BİP uygulamasını ilk kez telefonunuza indirip, kullanacaksanız da 1 GB BİP bedava internet paketi Turkcell tarafından verilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Paycell Bedava İnternet

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

BİP Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

BİP bedava internet 2019 kampanyaları sayesinde BİP uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

BİP Kullanana 1 GB Bedava İnternet

Uzun süredir Turkcell abonesi iseniz ve BİP uygulamasını kullanmaya başladıysanız ‘’ARTI 1GB BİP’’ yazarak 2222’ye SMS olarak göndermeniz durumunda 1 GB BİP bedava internet kazanabilirsiniz. Mesajınız onaylandıktan sonra bilgilendirme mesajı gönderilerek, yükleme yapıldığına dair bilgi verilecektir.

BİP’ten Mesajlaşmaya 1 GB Bedava İnternet

BİP uygulamasını indirdikten sonra sürekli mesajlaşmanız durumunda, ilk 5 arkadaşınızla mesajlaşmanız sonunda haftalık kullanım için 1 GB BİP bedava internet kazanabilirsiniz.

BİP’ten Arama Sonucunda 2 GB Bedava internet

BİP uygulamasını indirdikten sonra iki farklı arkadaşınızı BİP üzerinden arayıp görüşmeniz durumunda 2 GB BİP bedava internet hattınıza yüklenecektir.

BİP Bedava İnternet

BİP Bedava İnternet Veren Uygulamalar

BİP uygulamasını indirdikten sonra uygulama üzerindeki kanalları takip ederek de BİP bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet 2020

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Turkcell’den Bedava İnternet Yağmuru!!! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!!!

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

BİP uygulaması üzerinde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek, 6 hafta boyunca hem faturalı hem de hazırkart kullanıcıları toplam 40 GB BİP bedava internet kazanabilmektedir. Kampanyanın her haftası farklı bir uygulamaya katılırken hem eğlenebilir hem de bedava internet kazanmak için verilen görevleri yerine getirmeniz yeterli olmaktadır.  Üstelik arkadaşlarınıza meydan okuyarak da arkadaşınızla birlikte kazandığınız GB’ları ikiye katlayabilirsiniz.

6 hafta boyunca ne yapacağınız BİP üzerinden hafta hafta gönderilmektedir ve hangi hafta uygulamaya katılmaya başladıysanız o haftanın görevini yerine getirerek BİP bedava internet paketinizi kazanabilirsiniz.

BİP Bedava İnternet Servisleri

BİP bedava internet servislerini kullanarak internet kazanabilir ve kazandığınız internet paketlerini kullanım süreleri içerisinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

BiP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları)

Turkcel’liler BiP uygulaması üzerinden mesajlaştıkça kazanmaya 1 Nisan 2020 tarihine kadar kazanmaya devam etmektedir. Her ayın mesaj kullanım yoğunluğuna bakılarak BİP Yıldızları belirlenmekte olup, BİP yıldızlarına BİP üzerinden gönderilen mesaj kapsamında belirlenen süre içerisinde özel hedeflere ulaşmaları durumunda 2 GB BİP bedava internet hediye edilmektedir. BİP Yıldızları bir önceki ayda kullanım yoğunluğuna göre seçilmektedir. Siz de 500, 1.000, 1.500 ve 3.000 mesaj hedeflerinden herhangi birine ulaşarak, haftalık kullanıma sunulan bedava internet paketlerinden kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  3 GB İnternet MEB

BİP İnternet Kazanma Yolları 2019

BİP’ten grup kurma BİP bedava internet kazanma yolları arasında yer almakta olup, kampanya katılan hazırkart kullanıcıları ve faturalı hat kullanan aboneler 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Bunun için öncelikle telefonunuza BİP uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra BİP bedava internet kampanyasından faydalanmanız için grup kurmanız gerekmektedir. Grup kurmak için aşağıdaki aşamaları takip edebilirsiniz.

  • BİP sohbet bölümüne girerek, sağ üst köşede yer alan ‘’Yeni Sohbet’’ bölümünü tıklayınız.
  • Açılan pencere içerisinde yer alan ‘’Yeni Grup’’ bölümünü tıklayınız.
  • Açılan pencerede “Grup İsmi” ve “Grup Resmi” ile ilgili ayarlamaları yapınız.
  • Açılan ekran üzerinde en az 2 arkadaşınızı seçerek, gruba ekleyiniz.

Bonus

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle olacak şekilde gönderen herkese Turkcell bedava internet taktiğini gönderiyoruz. İletişim bilgilerinizi doğru girmeyi unutmayın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. Merhaba bıp severek kullanıyorum ancak hangı uygulaması sohbet uygulaması ucretsız sohbet verıyor bunu kacırdım tskler

  2. Turkcell li olmaktan gurur duyuyorum. 12 YILDIR TURKCELLİYİM. Bip uygulamasında bilom. İyi günler

  3. Turkcell beğendiğim tek uygulama bipin avantajları çok güzel bazılarının kullanımı ücrete tabi tutulmaması iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı