Türk Telekom Bedava İnternet 2020

EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir? Nasıl Başvurulur?

EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir? Nasıl Başvurulur?

Ülkemizde de Dünya’da yaşanan Korona virüs salgını görülmeye başlarken, virüsün hızla yayılmasını engellemek açısından ülkemizde diğer ülkelere dahi örnek olabilecek birçok tedbir alınmaya başlandı.  Bunların başında ise bir hafta okul tatilinden sonra Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) uzaktan eğitim verilmesine dair karar verdi. Bu kapsamda uzakta eğitim EBA adı verilen kanal üzerinden öğrencilere verilirken; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından Korana virüs sebebiyle 3 GB bedava internet hediye edileceği duyuruldu.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir? Nasıl Başvurulur?

Turkcell Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından EBA 3 GB bedava internet uzaktan eğitim için sunulurken, bedava internet kampanyasından faydalanmak adına öncelikle BİP uygulamasının telefonlarda yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinde bulunan ‘’Keşfet’’ butonunun altında bulunan ‘’EBA Kanalını Takip Edip Mesaj Gönder’’ butonuna tıklanması sonucunda yeni bir sayfa açılacak ve açılan sayfa üzerinden ‘’Hemen Başvur’’ butonuna tıklanarak Turkcell Korona virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyasından yararlanma şansı elde edilebilecek.

Ayrıca SMS ile EBA EBA 3 GB bedava internet başvurusu yapılabilecek. Bunun içinde telefonların mesaj bölümünden ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır.

EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir? Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından desteklenen önlemler için Türk Telekom Korona virüs 3 GB bedava internet hediye ederken, kampanyaya katılım SMS üzerinden yapılabilecektir. Bu yüzden telefonların mesaj bölümünden ’EBA’’ yazılarak 5555’e mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. Bedava internet paketi otomatik olarak mesaj gönderen hatlara yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

Vodafone Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneleri tarafından da Vodafone Korona virüs 3 GB bedava internet hediye edilmekte olup, başvurunun SMS aracılığıyla yapılması gerekmektedir. Bu yüzden telefonların mesaj bölümünden ’EBA’’ yazılarak 5555’e mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. Bedava internet paketi yüklenmeden önce bilgilendirme mesajı gönderilerek, gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Korona Virüs Sebebiyle 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Korona Virüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası, ilk bir haftalık tatilden sonra yapılacak uzaktan eğitim geçerli olacak olup, uzaktan eğitime ne zamana kadar devam edileceği yönünde net bir bilgi olmaması nedeniyle kullanım süresi hakkında da net bir bilgi verilememektedir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı