Turkcell Bedava İnternet 2020

EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell

EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell

Tüm dünyayı ve ülkemizde de vakaların görülmesi nedeniyle korona virüsü nedeniyle gerekli tedbirler alınırken, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitime ara verildi. İlk hafta için 6 Nisan 2020 tarihindeki ara tatili önde çektikleri belirtilirken, 23 Mart 2020 Pazartesi günü başlayacak hafta için uzaktan eğitime karar verildi.  Öğrencilerin ve velilerin internet sorunu yaşamaması EBA üzerinden verilecek eğitim için EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell kampanyası Turkcell tarafından düzenlenerek öğrenci ve velilere gerekli destek sunulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell SMS Paketleri 2020

Paycell bedava internet kampanyasından yararlanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bip bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell

Turkcell EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

EBA ile uzaktan eğitime 23 Mart 2020 Pazartesi günü başlanırken, Turkcell EBA 6 GB ücretsiz internet paketini almak isteyen abonelerin BİP uygulamasına sahip olması gerekmektedir.  Şayet telefonunuzda BİP uygulaması bulunmuyorsa, Google Play Store ya da App Store üzerinden indirerek kayıt işlemlerinin tamamlayabilirsiniz. Daha sonra uygulama üzerinde bulunan ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’EBA’’ aramasını gerçekleştirmeniz sonucundaki şuan sayfa üzerinde direk karşınıza çıkmaktadır. ‘’6 GB İnternetinizi Aktifleyin.’’ Yazısını tıklayarak yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Zaten yükleme gerçekleştikten sonra da bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Milli Eğitim Bakanlığı ile Vodafone, Turkcell arasında yapılan işbirliğine bağlı olarak Turkcell EBA 6 GB ücretsiz internet paketinizin yüklenmesi durumunda gelen mesaj bildiriminde aylık kullanım için geçerli olduğu görülmektedir. Yan, uzaktan eğitim boyunca internet sorunu yaşamayacaksınız.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı