Vodafone Bedava İnternet 2020

EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone

EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone

Ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi korona virüs vakalarının görülmesi üzerine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim açısından okullardaki eğitimlere ara verilirken, EBA ile öğrencilerin derslerinden geri kalmaması açısından uzaktan eğitim verilmesine karar verilmiştir. Bu kapsamda Vodafone ile gerekli işbirliği yapılarak Vodafone abonelerinin internet sorununu çözmek için EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone tarafından sunulmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Nedir?

Vodafone EBA 6 GB ücretsiz internet, sosyal eğitim platformu olan EBA üzerinden yapılacak olan uzaktan eğitim kapsamında faturalı ve faturasız aboneler için sunulmuş ücretsiz internet paketidir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone SMS Paketleri 2020

Vodafone EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

EBA üzerinden uzaktan eğitime 23 Mart 2020 Pazartesi günü itibarıyla başlanılacak olup, Vodafone EBA 6 GB ücretsiz internet paketleri hem bireysel hem de kurumsal tüm Vodafone’lu abonelerin hatlarına herhangi bir işlem yapmalarına gerek kalmadan otomatik olarak tanımlanacaktır.

EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Milli Eğitim Bakanlığı ile Vodafone arasında yapılan işbirliği kapsamında Vodafone EBA 6 GB ücretsiz internet paketleri otomatik olarak hatlara tanımlarken, beava internet paketleri uzaktan eğitim boyunca kullanılabilecektir. Ayrıca başlangıç olarak 3 GB olarak belirlenmiş olan bedava internet paketi uzaktan eğitimin verimi açısından 6 GB Vodofone EBA internet paketi olarak yükseltilmiştir. Eğitim boyunca başta öğrenciler olmak üzere veliler ve öğretmenler tarafından da kullanılabilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  2019 Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Yorum Yapan Herkese Ücretsiz İnternet

Alt tarafta yer alan ”Yorum Yap” bölümünden değerli duygu ve düşüncelerini yazan tüm ziyaretçilerimize, bulunduğu operatörün bedava internet kampanyasını yolluyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru girin.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

59 Yorum

  1. Bu Vodafone çok guzelyaa herkese tavsiye ederim türk telekom falan hep boş yaa hiç güzel değil yaa ıyiki varsın Vodafone 🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊😊😊

    1. Neden bana gelmedi internet ?oglum her ebaya girdiginde tarifemden gidiyor internet yetistiremiyorum .vodofone uygulamamda var ama internet vermediler.şikayetçiyim vodofondan memnun degililim .

  2. Wodafone öğrenciler için çok güzel uygulama internet yetmiyor du ebaya. Kızım kullanıyor. Genel internet hediyesi de gelse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı