Türk Telekom Bedava İnternet 2020

EBA 8 GB Bedava İnternet

EBA 8 GB Bedava İnternet

Ülkemizde Korona virüs nedeniyle tedbirler alınırken, ara tatilin bir hafta öne çekilmesi ve daha sonrasında da eğitime uzaktan devam edilecek olması üzerine Türk Telekom açıklama yaparak EBA’da kullanım için ‘EBA 8 GB Bedava İnternet’’ vereceğini belirtti. Uzaktan eğitim boyunca kullanılabilecek olan 8 GB internet ile öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmamalarına destek olmak amaçlanmaktadır.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

Türk Telekom’dan EBA’ya  8 GB Bedava İnternet

EBA Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulmuş çevrimiçi eğitim platformu olarak,  Korona virüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında okulların tatil edilmesi üzerine uzaktan eğitim vererek, öğrencilerin derslerinden geri kalmasını engelleyecektir. Bu kapsamda daha önceden 3 GB bedava internet hediye ettiğini açıklayan Türk Telekom, öğrencilerin internet sorunu yaşamaması açısından 5 GB daha internet vereceğini ve toplamda 8 GB EBA bedava internet hediye edileceğini duyurdu.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2020

EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA (Eğitim Bilişim Ağı)  Kampanyası Katılım Detayları

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasına Türk Telekom’lu olan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları katılabilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için ‘’EBA’’ yazarak 5555’e SMS göndermek yeterli olacaktır. Kampanyaya katılım ücretsiz olmakla birlikte SMS gönderimi de ücretsizdir.

Faturalı aboneler EBA yönüne kalan internet paketlerini öğrenmek için ‘’KALAN’’ yazarak 5555’e SMS gönderirken; faturasız hat kullanıcıları kalan paketlerini öğrenmek için ‘’KALAN EBA’’ yazarak 5555’e SMS göndermelidir.

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyası uzaktan eğitim boyunca devam edecektir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Bu uygulama için turktelekom a tesekkurlerimi sunarım böyle şeylerde internet acısında ödün vermeyen bir isletme olduğu için türktelekomlu olarak tebrik ediyorum

  2. Ya daha çok hediye verilse daha iyi olur .
    Diyer oparötörler gibi daha çok hediye verilsin.
    Hediye veren uygulamalar üretilsin ve çıksın ücretsiz kullanalım bizde daha iyi olur

  3. Sadece eba mobil uygulamasında geçerli. Teşekkürler Türk Telekom. Evde internet yoktu online eğitime katılamayacağımı düşündüm. Neyse ki hediye internet geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı