Bedava İnternet

EBA 8 GB İnternet Türk Telekom Nasıl Yapılır?

EBA 8 GB İnternet Türk Telekom Nasıl Yapılır?

Korona virüsü salgınının ülkemizde de görülmesi üzerine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karar verilerek ara tatil öne çekilirken, diğer haftalarda uzaktan eğitim sistemi EBA ile öğrenciler eğitimlerine devam edebilecek. Bunun üzerine öğrenciler ve veliler bedava internet başlığı altında internet arayışına girerken, EBA 8 GB internet Türk Telekom aboneleri için sunulmaya başlandı.

Türk Telekom diğer bedava internet kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom bedava internet hilesi için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizi bekliyor.

EBA 8 GB İnternet Türk Telekom Nasıl Yapılır?

EBA Giriş İçin Türk Telekom 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

EBA 3 GB Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında Türk Telekom açıklama yaparak kurumsal ve bireysel hatta faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom aboneleri için ekstra 5 GB daha internet vereceklerini belirtti. Türkiye’nin dijital eğitim platformuna giriş yapabilmek için bedava internet alabilmek için ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e SMS olarak gönderilmesi yeterli olacaktır. Yüklenecek olan EBA 8 GB Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında kazanılan GB’lar sadece EBA için kullanılabilecek.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Vodafone Ramazan Kampanyası 2022

EBA 8 GB İnternet Türk Telekom Ne Zamana Kadar Geçerli?

EBA 8 GB internet Türk Telekom uzaktan eğitim süresince geçerli olmakla birlikte, normalde yapılan anlaşma kapsamında yüklenene internet paketlerinin kullanım süresi aylık olmakla birlikte sadece EBA için kullanılabilmektedir. 23 Mart 2020 tarihinde başlayacak olan uzaktan eğitim için şimdiden internet paketlerinizi tanımlatabilir ve gün itibarıyla belirtilecek olan ders programına göre derslerinizi izleyebilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamlamayı unutmayın!

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Yazıyı Oylayın

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Eba 8gb internet yerine kendi mobil verimi kullandı nasıl ebanın verdiği interneti kullanabilirim

  2. Operatörler içinde en beğendim ve bol internetli bir ailesiniz teşekkürler:)

  3. Türk telekom ailesine çok teşekür ederiz böyle kampanyalar olduğu için ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu