Turkcell Bedava İnternet 2020

EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Korona virüsü salgını nedeniyle öğrenciler için okullar tatil edilirken, uzaktan eğitim ile Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden öğrenciler için eğitim verilecek ve bu konuda EBA için 6 GB internet hediye paketi için GSM şirketleri için gerekli işbirliği sağlandı.

Tatilin 2. haftası 23 Mart 2020 Pazartesi günü başlayacak olan uzaktan eğitim için EBA 6 GB internet paketini almak için operatörler farklı yolları tercih etmiş olup, yazımızın detayında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell’le Ödediğinizi Geri Veren Hatlar

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

Turkcell EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell ile uzaktan eğitime katılabilmek için Turkcell EBA için 3 GB internet paketini almak için öncelikle BİP uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir ki Turkcell de uygulamanın rahat kullanılabilmesi için 3 GB daha internet hediye etmektedir. Toplamda 6 GB Turkcell EBA internet paketini almak için BİP uygulaması telefonunuzda yüklü değilse, İOS telefonlar için App Store üzerinden; Android telefonlar için Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha sonra BİP uygulaması üzerinden ‘’Keşfet’’ bölümünü tıklayarak ‘’EBA’’ kanalını takip etmeniz üzerine ‘’6 GB Paketinizi Aktifleyin’’ yazısını tıklamanız üzerine bilgilendirme mesajı gönderilerek internet paketiniz yüklenmiş olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone EBA için 3 GB internet paketine 3 GB ekleyerek toplam 6 GB internet paketini EBA üyesi olabilecek öğretmen, öğrenci ve veliler için otomatik olarak hatlarına yükleyecektir. Herhangi bir uygulamaya üyelik ya da mesaj göndermeye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Toplamda 6 GB Vodafone EBA internet paketi hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Türk Telekom EBA için 8 GB İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom EBA için 3 GB internet paketine sahip olabilmek için 5555’e ‘’EBA’’ yazılarak ücretsiz olarak mesaj gönderilmesi yeterli olacaktır. Üstelik 5 GB Türk Telekom EBA internet paketi de Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları hediye edilerek toplamda Türk Telekom EBA için 8 GB internet hediye etmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  BİP Bedava İnternet

EBA için 6 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

EBA için 6 GB internet korona virüs salgını öncesi de 3 GB internet hediye etmekte olup, her ay paketi yenilirken; şimdi de uzaktan eğitim boyunca da öğrencileri desteklemeye devam edecektir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı