Vodafone Bedava İnternet 2020

EBA İnternet Alma Vodafone

EBA İnternet Alma Vodafone

EBA internet alma Vodafone GSM operatörü ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği çerçevesinde korona virüs salgısı nedeniyle eğitim açısından alınan tedbirler içerisinde yer almaktadır. Bu kapsamda 23 Mart 2020 tarihinde başlayacak uzaktan eğitim kampanyası kapsamında başlayacak olup, tüm Vodafone abonelerini kapsayacaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava internet kazanmak BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone Konuştuğunca İnternet hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYIN!

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

EBA İnternet Alma Vodafone

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bireysel ve kurumsal, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sunulan Vodafone EBA 3 GB bedava internet, Milli Eğitim Bakanlığı’na (MEB) ait olan EBA uygulaması üzerinden sunulan hizmet portalında kullanmak için hediye edilmektedir. Abonelerinin Mart 2020 sonuna kadar 3 GB daha ilave edilerek hatlarına toplamda 6 GB EBA Vodafone bedava internet olarak tanımlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

EBA uygulamasını kullanmak için internet paketleri otomatik olarak tanımlanmış olup, EBA kullanımı için uygulamanın App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilmesi gerekmektedir.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

3 GB bedava internet Vodafone abonelerine EBA’da kullanım için sunulmak üzere internet otomatik olarak yüklenirken, abonelerinin internet sorunu yaşamaması adına EBA’da kullanmak üzere 3 GB daha internet hediye ederken, toplam da Vodafone EBA 6 GB bedava internet paketi abonelere otomatik olarak yüklenecektir.  Kampanya normalde 3 GB‘lık hali ile 05 Nisan 2019 ile 5 Nisan 2020 tarihlerini kapsarken, korona virüs salgısı nedeniyle eğitime uzaktan olarak devam edileceği için eğitim boyunca 6 GB olarak devam edecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 10 Kasım Bedava İnternet

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

41 Yorum

  1. internet değerli bir şey sizin de hediye etmeniz sizin de değerli bir site olduğunuzu gösterir. tşekkür ederim.

    1. Guzel bi vodafone iyi ki vodafone gelmişim hepinize çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık bütün vodafone çalışanlara

  2. Cidden çok yararlı bir sitesiniz. Sitenin bildirimlerini açtım yeni bir internet olunca direk bakıyorum. Vodafone olduğum için mutluyum ıyiki varsınız.

  3. Bence vodafone türk telekom göre çook daha iyi. ben Türk telefondayjen ilk 2 hafta 5 gb hediye internet geldi. Şuan vodafone muyum ilk 3 ayım dayım bu üç ayımda 30 -40 gb tım var Iyi ki vodafone Vodafone beğenmeyenler inanmayın

  4. Bu güzel çalışma için öncelikle teşekkür ederim. Hem çok aydinlatici bir calisma hem de iç açıcı. Tekrardan teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı