Turkcell Bedava İnternet 2020

EBA İnternet Nerede Kullanılır?

EBA İnternet Nerede Kullanılır?

EBA olarak bilinen Eğitim Bilişim Ağı için EBA internet uzaktan eğitim almak adına kullanılabilir. EBA adı verilen Eğitim Bilişim Ağı’na öğrenciler, masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden ulaşabilirler. İnternetinizin olmaması durumunda internet ihtiyacınız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından GSM operatörleri ile yapılan anlaşma sonunda 3 GB olarak kullanılabilmektedir. Eğer öğrencilerde tüm bunlar yok ise uzaktan eğitime Milli Eğitim Bakanlığı tarafından TÜRKSAT ve TRT’den tahsis edilen TV kanallarından EBA adına çekilen ders videolarını yayınlanarak devam edilecektir.

EBA Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.

EBA İnternet Nerede Kullanılır?

Uzaktan Eğitime Ne Zaman Başlanacak?

23 Mart 2020 Pazartesi günü itibarıyla uzaktan eğitime başlanılacak ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) tarafından desteklenirken; telafi eğitimleri sırasında öğrencilere gerekli olan kolaylıklar sağlanacak ve başta internet sorunu olmak üzere tüm detaylar planlanmaktadır. Bu kapsamda, ilk ve orta dereceli tüm okullarımız için ders programları yapılandırılacak ve EBA aracılığıyla internet üzerinden ya da TRT aracılığıyla televizyon ekranlarından gerekli eğitimler sunulacak. Bunun içinde gerekli olan EBA internet Milli Eğitim Bakanlığı tarafından karşılanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Aralık 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

EBA Nasıl Kullanılır?

Kısaltılmış adı EBA olan Eğitim Bilişim Ağı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış bir çevrimiçi sosyal eğitim platformu olmakla birlikte, özellikle öğrencilere ve öğretmenlere eğitim alanında ciddi kolaylık sağlamaktadır. EBA internet, platformda ses, haber ve video gibi modüllerin izlenmesi için kullanılmaktadır ve sisteme üyelik gerekmektedir. Sisteme üyelik için öğrenci, öğretmen ya da veli kategorilerine göre tercih yapmanız gerekmektedir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı