Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Ekim 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Ekim 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Ekim ayı için geçerli olan Ekim 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri arayışı içerisindeyseniz, öncelikle Türk Telekom ücretsiz internet uygulamalarının her geçen gün artış içerisinde olduğunu ifade edebiliriz. Eğer siz de Türk Telekom güncel bedava internet kampanyalarını öğrenmek istiyorsanız, yazımızı okuyarak öğrenebilir ve kampanyalara katılarak Türk Telekom bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Ekim 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

Gün geçtikçe Türk Telekom’un bedava internet kullanımı sağlayan uygulamalarının sayısı artış gösterirken, faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olarak siz de Türk Telekom Bedava İnternet 2019 kampanyalara katılarak internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet 2019 yılının son aylarına özel kampanyalarına devam ederken ‘’Sil Süpür’’ oyunu ile ekranı temizleyerek bedava internet kazanabilirsiniz. ‘Bunun için ’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yaparak ‘’Bana Özel’’ bölümünde yer alan ‘’Sil Süpür’’ sekmesinden haftalık ya da aylık kullanım için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi sahibi olabileceğiniz gibi aylık Muud Premium müzik servis üyeliği kazanabilirsiniz.

Selfy Yükleme Şenliği İle Bedava İnternet

Türk Telekom mağazaları üzerinden yapacağınız 35 TL’lik yükleme karşılığında haftalık kullanım için 2 GB, 40 TL yüklemelerinize karşılık haftalık kullanım için 5 GB, 50 TL ve üstü yüklemelerinizde ise haftalık kullanım için 10 GB Türk Telekom bedava internet paketleri hediye edilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Her Ay 25 TL Yükleyene Bedava 2 GB WhatsApp, Facebook ve Twitter İnternet Paketi

Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde yer alan Hediye Sosyal Medya Kampanyası sayesinde WhatsApp, Facebook ile Twitter üzerinden ücretsiz olarak sosyalleşebilirsiniz. Kadın müşteriler için geçerli olan ve 25 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar WhatsApp’ta kullanmak için 1 GB, diğer sosyal paylaşım platformları Facebook ve Twitter da kullanmak için 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanarak sosyal medyada istedikleri gibi zaman geçirebilmektedir.

Ekim 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Ekim 2019 Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde internetsiz kalma gibi bir soruna son verebilir, kazandığınız bedava internet paketleriyle keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Tambu ile 1 GB Bedava İnternet

Selfy’nin sunduğu Tambu 1GB Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında internet sahibi olabilmek için ‘’Tambu’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Böylelikle aylık kullanım için geçerli 1 GB bedava internet hattınız yüklenir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Selfy’nin Mor Hediye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Türk Telekom bedava internet kampanyası sayesinde faturasız hat kullanıcıları bedava internet kazanabilmektedir. Kampanyadan her ay faydalanmak için yapmanız gereken ise, her ay 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanızdır.

Selfy’den 4.5G x 2 Bedava İnternet Kampanyası

Selfy’li olarak hala 4.5G abonesi değilseniz, 4.5G’ye geçerek tarifenizdeki internet paketini 3 ay boyunca 2’ye katlayarak Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında bedava internet kullanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için sim kartınızı 4.5G’ ye uyumlu hala getirdikten sonra ‘’2KAT’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom’un diğer bedava internet kampanyaları için alttaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.bedavainternetkampanyasi.com/turk-telekom-bedava-internet-2019/

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı