Bedava İnternet

Ekim 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Ekim 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

2019 yılının son günlerine gelinirken, Turkcell mevcut abonelerini korumak ve yeni aboneler kazanmak için Ekim 2019 Turkcell bedava internet paketleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Siz de Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olarak kazanmak istiyorsanız, sitemizde yayınlanan güncel kampanyalara katılarak interneti keyiflice kullanabilirsiniz.

Ekim 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet 2019

Turkcell bedava internet 2019 yılı için kampanyalarını yenilerken, verdiği bedava internet paketleri ile de dikkat çekmektedir. Hem faturalı hem de hazırkart kullanıcıları için geçerli olan kampanyalardan haberdar olmak için yazımızın devamını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

4.5G Salla Kazan ile Bedava İntenet

Turkcell’in uygulaması olan ve diğer GSM operatörleri içinde örnek oluşturan ‘’Salla Kazan’’ her hafta faturalı ve faturasız hat kullanan abonelerine bedava internet kazandırıyor. Turkcell bedava internet paketi kazanmak için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasında yer alan ‘’Salla Kazan’’ kutusunu tıklayarak, telefonunuzu bir kez sallamanız yeterli olmaktadır. Her Cuma günü yenilen hediyelerle karşınıza çıkan ‘’Salla Kazan’’ için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını ilk kez indiriyorsanız da 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Dergilik ile 1 GB Bedava İnternet

Telefonunuza ‘’Dergilik’’ uygulamasını hiç indirmediyseniz, ilk indirmeniz durumunda 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır. Ayrıca ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanmak üzere 5 GB bedava internet de hediye edilmektedir.

45₺ Yükleyene 2GB Bedava İnternet

BİP uygulaması üzerinde bulunan ‘’Enflasyonla Mücadele’’ kanalını takip edereki 45 TL ve üzeri paket yükleyen hazırkart aboneleri aylık kullanım için 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanmaktadır.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Türk Telekom Kat Kat Hız Kampanyası

BiP Sürpriz Nokta ile 1GB Bedava İnternet

BİP uygulamasında yer alan ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip etmeniz durumunda gösterilen lokasyonlara gitmeniz durumunda Turkcell bedava internet paketi kazanabileceğiniz gibi;

  • D&R hediye çeki,
  • Paycell bakiyesi,
  • Fizy Premium gibi farklı hediyelerde kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda kanalı günlük takip eden aboneler de günlük kullanım için 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanmaktadır.

BiP Kim 1 GB İster? Yarışması ile Bedava İnternet

‘’Kim 1 GB İster?’’ Turkcell Bip uygulamasında yer alan bir bilgi yarışması olmakla beraber, Turkcell bedava internet paketi hediye eden bir bilgi yarışmasıdır. Toplam 15 sorudan oluşan ve 5 soruluk 3 bölümden oluşmuş yarışmayı istediğiniz aşamada sonlandırarak hediyenizi alabileceğiniz gibi, 15 soruyu cevaplayarak da 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabileceğiniz eğlenceli bir yarışmadır.  Bunun için BİP üzerinden ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalı takip etmeniz gerekmektedir.

Otomatik Ödeme Talimatı ile 5 GB Bedava İnternet

Bireysel faturalı hat kullanıcılarının katılabildiği kampanya ile otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda 5 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz. İlk fatura ödemesinin otomatik talimatla gerçekleştirilmesi üzerine haftalık kullanım için 5 GB internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Ekim 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell bedava internet kampanyaları belli tarihler içerisinde geçerli olmakla birlikte, faturalı ve hazırkart aboneleri için geçerli kampanyalardır.

SİM Kupon Biriktir Bedava İnternet Kampanyası

SİM uygulamasını indirerek, günlük yüklenmiş olan kuponları toplayan Turkcell kullanıcıları kuponlar sayesinde Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında haftalık kullanım için bedava internet kazanıyor. Kuponlar günlük olarak alınmakla birlikte her gün saat 10:00’ da uygulamaya yüklenmektedir.

  • 15 Kupon ile 1 GB
  • 30 Kupon ile 2 GB
  • 45 Kupon ile 3 GB
  • 60 Kupon ile 4 GB

Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bankalara ait olan ATM’ler ya da mobil ve internet şubelerinden hatta çağrı merkezlerinden yapacağınız TL yüklemelerine karşılık aylık kullanım için 1 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu