Vodafone Bedava İnternet 2020

Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Ekim 2019 Vodafone bedava internet paketleri sayesinde paketiniz bittiği zaman zorluk yaşamadan internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone GSM operatörüne ait güncel kampanyalara dair bilgi almak için sitemizi takip edebilir ve Freezone dahil tüm operatör kampanyalarından bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2019

Ekim 2019 Vodafone bedava internet paketleri için düzenlenen kampanyalar sayesinde günlük, haftalık ya da aylık internet kullanımları kazanabilir ve kesintisiz iletişimin keyfini yaşayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone 19 Mayıs Kampanyası

Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Yanımda Yükleyerek Günlük 3 GB Kazan

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına son 6 ay içerisinde giriş yapmamışsanız, uygulamayı telefonunuza indirerek günlük kullanım için 3 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bana Ne Var ile Bedava İnternet

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması sayesinde faturanızı öğrenmeden tarife değişikliğine kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz gibi uygulama üzerinde ‘’Bana Ne Var?’’sekmesi üzerindeki hediye çarkını çevirerek Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone TV ile Aylık 5 GB Bedava İnternet

Vodafone TV, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde ‘’Ek Paket Al’’ kısmında bulunabilen bir fırsat olmakla birlikte ‘’Hemen Al’’ demeniz durumunda aylık kullanım için 5 GB Vodafone bedava internet paketi kazanarak, TV üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Daha sonraki aylarda TV üyeliği ücretli olmakla birlikte kullanmak istemediğiniz zaman ‘’Tarifelerim ve Paketlerim’’ menüsünden iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Freezone Abonelerine İnternet Avcıları’ndan Bedava İnternet

Vodafone FreeZone abonelerinin oynayabileceği ‘’Pokemon Go’’ tarzındaki ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyunla 1 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilir ve eğlenebilirsiniz. Oyun sonunda puanlar biriktirebilir ve kazandığınız puanları yani bitleri kullanarak günlüki haftalık ya da aylık kullanım için internet paketi kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi 2020

Freezone Kulüp’e Yeni Geçene 4 GB Bedava İnternet

Vodafone’lu iseniz ve 26 yaş altındaysanız, FreeZone Kulüp üyesi olarak hoş geldin kampanyasından faydalanarak günlük kullanım için 4 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

E-fatura’ya Geçişe Özel 1 GB Bedava İnternet

E-fatura ya da SMS faturaya geçiş yapan Vodafone abonelerine özel 15 günlük kullanım için geçerli olan 1 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için ‘’EFATURA’’ bir boşluk ‘’e-mail adresi’’ yazılarak 7000’e gönderilmesi yeterlidir.

Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları sonucunda internet kazanabilmek için uygulamaları indirmek gerekebildiği gibi Vodafone’a özel günleri de değerlendirmek gerekmektedir. Böylelikle 5 GB‘a kadar Vodafone bedava internet paketi kazanılabilmektedir.

  • Vodafone Bedava internet kampanyalarının düzenlendiği özel günlere ise;
  • 1 Ocak Bedava internet (Yılbaşı)
  • 14 Şubat Bedava internet (Sevgililer Günü)
  • 23 Nisan Bedava internet (Çocuk Bayramı)
  • 1 Mayıs Bedava internet (İşçi Bayramı)
  • Ramazan Bayramı Bedava internet
  • Kurban Bayramı Bedava internet
  • 29 Ekim Bedava internet (Cumhuriyet Bayramı)
  • 10 Kasım Bedava internet (Atatürk’ü Anma Günü)
  • Vodafone Yıl Dönümü Bedava internet olarak sıralanabilir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Pazartesi TL Yükle Kampanyası

Faturasız hatlara özel düzenlenen kampanyaya göre, her pazartesi günü 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak paket satın alan Vodafone abonelerine 2 GB Vodafone bedava internet paketi yüklenmektedir. Sadece pazartesi günleri TL yüklemeleri için kampanya geçerli olmakla birlikte diğer günlere özel bir kampanya bulunmamaktadır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı