Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Eylül 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Eylül 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Eylül 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri geçen yıla göre artış gösterirken, çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Türk Telekom’un bedava internet kampanyalarına ağırlık verdiği görülmektedir. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı ayırt etmeksizin kampanyalara dahil edilirken, kampanyadan sadece hat sahibi faydalanabilmektedir. Kazanılan hediye internet paketleri başkaları ile paylaşılamamaktadır.

Eylül 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından hazırlanan Sil Süpür, kullanıcıların sıklıkla kullandığı bir uygulama olup; Eylül 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri kampanyası kapsamında hediyelerini dağıtmaya devam etmektedir. Bedava internet paketlerinin tanımlandığı Sil Süpür ile eğlenen kullanıcılar artık farklı hediyelerde kazanabilmektedir. Her hafta yenilenen uygulamaya giren kullanıcılar bedava internet dışında dakika, SMS ve WhatsApp ile birlikte diğer sosyal platformlarda kullanılabilecek internet paketleri kazanabilmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Şampiyon Paketlilere 1 GB Ücretsiz İnternet

Play Store ya da App Store ile üzerinden indirebileceğiniz Sil Süpür uygulaması sayesinde her hafta 1 GB’dan 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilir ve bedava internet sayesinde internet aşım ücreti gibi olumsuzluklara veda edebilirsiniz.

e-Fatura ile Bedava İnternet

Faturalarını hala kağıtla alan müşterilerini e-faturaya teşvik edebilmek adına Eylül 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri kampanyaları adı altında düzenlediği kampanya ile Türk Telekom, 1 GB bedava internet hediye etmektedir. E-fatura ya da SMS ile faturasını almak isteyen kullanıcılar, uygulamaya SMS ile dahil olabilmektedir. Bunun için telefonunuzun SMS bölümüne girerek 1 GB yazarak bir boşluk bırakıp e-mail adresinizi 3008’e göndermeniz sonucunda 1 GB bedava internet kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Eylül 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Eylül 2019 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

4.5G ile 30 GB Bedava İnternet

Eylül 2019 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan 4.5G kullanıcılarına özel hazırlanan kampanya ile 4.5G’ye geçen kullanıcılar aylık kullanım için 30 GB bedava internet kazanacaktır.

Siz de Türk Telekom bedava internet paketi ile internetin keyfine varmak istiyorsanız; 4.5G uyumlu sim kartınızı hemen Türk Telekom şubelerinden satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sim kartınızı aldıktan sonra telefonunuza takarak mesaj bölümünde ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e göndermeniz sonucunda 30 gün geçerli olacak 30 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı