Turkcell Bedava İnternet 2020

Eylül 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Eylül 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bütün yıl boyunca kampanyalar düzenlemeye devam ederken, Eylül 2019 Turkcell bedava internet paketleri ile de GB’lar dağıtmaya devam ediyor. Kullanıcılarının taleplerini çok fazla dikkate alan Turkcell, onların istekleri doğrultusunda bedava internet kampanyaları düzenlerken, eski kampanyalarından çok sevilen ve ilgi gören kampanyalarını da uzatmaya devam ediyor.

Turkcell Doğum Günü Bedava İnternet Paketleri

Eski bir kampanya olmakla birlikte kullanıcılarına değer verdiğini göstermek isteyen Turkcell, Platium’lu müşterileri de unutmayarak doğum günlerini kutlamak için doğum günlerinde geçerli olmak üzere 1 GB bedava internet paketi kampanyasına Eylül 2019 Turkcell bedava internet paketleri kampanyası kapsamında devam etmektedir. Sitem tarafından otomatik olarak yüklenecek olacak bedava interneti 24 sat boyunca kullanılabilecek ve doğum günü sona ermesi ile birlikte otomatik olarak kalan paket varsa silinecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Eylül 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2019 Turkcell bedava internet paketleri içerisinde yer alan 6 GB bedava internet kampanyası ile ‘’Yanii’’ uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olmaktadır. Play Store ya da App Store üzerinden indireceğiniz Yani uygulamasına telefon numaranıza ek olarak alacağınız şifre ile giriş yapmanız sonucunda Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Kısaca yapmanız gereken Yanii’ye giriş yaparak GB’ların hattınıza tanımlanmasını sağlamaktır.

Turkcell Joker Hediyeler Kampanyası

Eylül 2019 Turkcell bedava internet paketleri kampanyası arasında yerini alan Joker Hediyeler Kampanyası ile bireysel faturalı ses hat kullanıcıları, üst tarife paketlerine geçiş yaparak Turkcell’den bedava internet paketi kazanabiliyor.

07.08.2019 tarihi geçerli olmak üzere bireysel faturalı ses hattı kullanıcısı olarak taahhütleri devam eden abonelere özel düzenlenen kampanya, abonelerin yeni bir pakete taahhütlü geçmeleri sonucunda mevcut paket fiyatı ile yeni geçmiş oldukları paketin fiyatı arasındaki fark hesaplanarak hediye internet paketi belirlenecektir. Fiyat farkına özel düzenlenen bedava internet paketleri abonenin hattına otomatik olarak yüklenecek ve bilgilendirme mesajı ile abone bilgilendirilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell’le İnternetini İkiye Katla

Turkcell bedava internet paketleri limitleri ve kullanım süreleri;

Fiyat Farkı                            Abonelik Yaşı:10                                 Abonelik Yaşı: 10+

  • 0 TL ile 9 TL                12 ayda 1 kez Haftalık 1 GB                  12 ayda 1 kez Haftalık 2 GB
  • 10 TL ile 24 TL            12 ayda 2 kez Haftalık 1 GB                  12 ayda 2 kez Haftalık 2 GB
  • 25 TL ve üzeri             12 ayda 3 kez Haftalık 1 GB                  12 ayda 3 kez haftalık 2 GB

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı