Vodafone Bedava İnternet 2020

Eylül 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Eylül 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Eylül 2019 Vodafone bedava internet paketleri için inceleme yaptığımızda birçok promosyon dağıttığını görmekteyiz. Özellikle de Vodafone Yanımda uygulaması ile dağıtılan bedava internet paketleri kullanıcıları mutlu ederken, diğer kampanyalar sayesinde de bol bol bedava internet kazanarak internetin tadına varabilirsiniz.

Eylül 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde kullanıcılar, Vodafone ile ilgili neredeyse tüm işlemlerini halledebilmektedirler ve ayrıca Eylül 2019 Vodafone bedava internet paketleri kampanyaları arasında yer alan Çarkıfelek uygulamasına da Vodafone Yanımda ile ulaşılabilmektedir. Çarkıfelek adında anlaşılabileceği gibi bir çark çevirme oyunu olmakla birlikte uygulamayı telefonunuza da rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra telefon numaranız ile giriş yaparak ‘’Bana Ne Var?’’ menüsünü tıklayarak çarkı çevirmeniz sonucunda 5 GB‘a kadar bedava internet kazanabiliyorsunuz. Hediye çarkı sayesinde internet dışında e-ticaret sitelerine ait olan indirim kuponları da kazanmanız mümkün olabiliyor. Her hafta yenilene Çarkıfelek sayesinde siz de kazanmak istiyorsanız, uygulamayı telefonunuza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020

e-fatura ile Vodafone Bedava İnternet

Doğayı korumak adına tüm kullanıcılarını e-fatura uygulamasına geçirmeyi amaçlayan Vodafone, Eylül 2019 Vodafone bedava internet paketleri kampanyası ile e-faturaya geçen herkese bedava internet hediye ediyor. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yaparak ‘’EFATURA’’ yazıp bir boşluk bırakarak, e-mail adresinizi yazıp 7000’e SMS olarak göndermeniz sonucunda, hediye internet paketi hattınıza yüklenecektir. Ayrıca faturanızın e-mailinize gelmesi yerine SMS olarak gönderilmesini tercih ediyorsanız ‘’SMSFATURA’’ yazarak 7000’e mesaj olarak da gönderebilirsiniz.

Eylül 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

4.5G ile 2 GB Bedava İnternet

İnternet konusunda sürekli yenilikler söz konusu olurken siz hala 3G abonesi iseniz, 4.5G aboneliğine geçerek hem daha hızlı internet kullanabilir hem de Eylül 2019 Vodafone bedava internet paketleri altında 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Ekim 2019 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

4.5G teknolojisine geçmek için yapmanız gereken, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden aboneliğinizi taşımaktır. Tabi ki sim kartınızın ve telefonunuzun da 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Böylelikle numara değişikliği falan yapmadan direk 4.5G abonesi olabilir ve aylık kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet paketinin de sahibi olabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı