Turkcell Bedava İnternet 2020

Faturalı ve Faturasız Hatlar için Turkcell Bedava İnternet

Faturalı ve Faturasız Hatlar için Turkcell Bedava İnternet

Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarını internete doyuran Turkcell bedava internet kampanyaları ile kullanıcıların yüzü gülüyor. Her alanda internetin yaygınlaşması nedeniyle daha fazla internet kullanımı nedeniyle biten internet paketleri yüzünden artık üzülmenize gerek yok, Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları ile internetsiz kalmaya son verebilirsiniz.

Turkcell’li olmanın avantajlarını siz de yaşamak istiyorsanız, Turkcell ailesine katılarak sürekli yenilenen kampanyalardan faydalanarak, Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Ülke ekonomisine bağlı olarak kullanıcılarının yanında olan Turkcell, ‘’Enflasyonla Topyekün Mücadele’’ adı altında kullanıcılara destek olurken, farklı kampanyalarla fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet sunan paketler incelendiğinde;

  • BİP Salla Kazan,
  • GNÇ ile bedava internet,
  • 61 Cell Goller Cepte,

Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyaları olarak karşımıza çıkıyor.

Şimdi paketler hakkında daha detaylı bilgiler vererek, nasıl katılmanız gerektiğini açıklayarak Turkcell bedava internet paketlerinden faydalanmanızı sağlayacağız.

Turkcell Bip ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİP uygulaması sayesinde sevdiklerinizle doyasıya konuşabilir ya da mesajlaşırken, bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için BİP uygulamanız yoksa, hemen Play Store ya da App Store’dan indirdikten sonra arkadaş grubu oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz grubunuzda yazışmaya başlayarak Turkcell 1 GB bedava internet kazanırken, 1000 mesaj gönderimi yapıldığında da 2 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Enflasyonla Mücadele ile Bedava İnternet Kazan

BİP uygulaması üzerinden Turkcell Enflasyonla Mücadele kanalını takip ederek, Turkcell tarafından sunulan bedava internet kampanyalarından haberdar olabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 29 Ekim Hediyesi 2019

Faturalı ve Faturasız Hatlar için Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 61Cell Bedava İnternet Kazan

Siz de Trabzonspor taraftarı iseniz takımınızı desteklerken bedava internet de kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Turkcell 61Cell abonesi olmanız gerekiyor. Daha sonra Trabzonspor taraftarı olarak, takımınızın attığı her gole karşılık 200 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Abone olma süresinde herhangi bir ücret sizden talep edilmemektedir.

Abone olmak için “61CELL Gol TS” yazarak 2200’a göndermeniz durumunda 61Cell Goller Cepte aboneliğiniz başlamaktadır.

Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında olan Paycell 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için Paycell kartınıza 100 TL yatırmanız yeterli olmaktadır. Aylık 3 defa olmak üzere 100 TL ve üzeri, yükleme yaparak toplamda 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Doğum Günü Bedava İnternet Kazan

Turkcell Platium abonesi iseniz, doğum gününüzde ücretsiz internet doğum günü hediyeniz olarak günlük 1 GB bedava internet olarak hattınıza tanımlanacaktır. Size gelen onay mesajını kabul etmeniz durumunda bedava internetiniz hemen yüklenecek ve doğum gününüze özel internet keyfi yapabileceksiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Hediye İnternet Yollama

GNC Çatlat Kampanyası ile Bedava İnternet Kazan

Eğer 26 yaş altı iseniz, GNC abonesi olabilir ve telefonunuza ‘’GNC’’ uygulamasını indirerek, bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ‘’ÇATLAT’’ bölümüne giriş yaparak farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Kampanyası ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİP uygulaması üzerinden takip edebileceğiniz ‘’Sürpriz Nokta’’ uygulaması ile eğlenirken bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer BİP uygulaması telefonunuzda yüklü değilse öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip ederek, ‘’Oyna’’ diyerek verilen görevleri yerine getirmeniz durumunda bedava internet hattınıza yüklenir.

Turkcell Kazandıran Kampanya ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen bu kampanya sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell abonesi olarak 7 ay boyunca TL yüklemesi yapmazsanız, Turkcell ailesine geri dönüş yapmanız durumunda 3 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı