Bedava İnternet

Genç Turkcell Hediye İnternet

Genç Turkcell Hediye İnternet

Turkcell müşteri memnuniyetini sağlamak adına farklı çözüm yolları bulurken; geniş bir katılım kitlesi olan gençleri de unutmayarak Genç Turkcell hediye kampanyaları ile gençlerin internet sorunu yaşamasını engelliyor.

Turkcell gençlere özel düzenlediği paketleri GNÇ uygulaması ile sunarken, 26 yaş altındaysanız siz de bu paket sayesinde hediye internet olmak üzere birçok kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcel tarafından düzenlenen kampanyalardan haberdar olmak için Turkcell Tarafından yenilenen GNÇ Mobil uygulamasını telefonunuza App Store ya da Play store üzerinden indirebilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak ‘’gncturkcell’’ bölümüne giriş yaparak da Genç Turkcell hediye kampanyaları ile ilgili bilgi alarak, internet kazanmaya devam edebilirsiniz.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

Genç Turkcell Hediye İnternet

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Hediye İnternet Kampanyası

30 Haziran 2023 tarihine kadar Genç Turkcell hediye kampanyaları kapsamında, hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyasından faydalanabilirler.

26 yaşı altı gençlere yönelik hazırlanan GNÇ uygulaması fırsatlar sunan bir dijital platform olmakla birlikte uygulamayı indirerek, siz de bollukların yaşandığı dünyaya dahil olabilirsiniz. Siz de GNÇ uygulamasını telefonunuza indirerek, Turkcell telefon numaranız ve şifrenizle birlikte giriş yaptıktan sonra ‘’Çatlat’’ bölümünü tıklayarak Genç Turkcell hediye kampanyaları kapsamında haftanın 2 gününü belirleyerek, hediyelerden faydalanabilirsiniz. Bir hafta içerisinde en fazla 2 gün için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kampanyadan faydalanabilmek için cihazınızın ayarlar bölümünden GNÇ uygulaması için konum iznini vermeniz gerekmektedir.

GNÇ Gece 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olan Genç Turkcell hediye kampanyaları, GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık paketine üye olan aboneler hazırlanmış bir kampanyadır. Otomatik olarak hatlarınıza tanımlanacak olan 1 GB bedava internet paketini 22:00-06:00 saatleri arasında özgürce kullanabilirsiniz.

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Avea Faturasız Hediye İnternet

Genç Turkcell hediye kampanyaları kapsamında GNÇ Gece 1 GB Kampanyası’ndan faydalanan aboneler, paketlerini iptal ettirmedikleri sürece bu kampanyadan faydalanabilirler. İptal ettirilmesi durumunda ise, GNÇ Gece 1 GB Kampanyası’ndan tekrar SMS gönderilerek faydalanılabilir. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’GNC GECE 1 GB’’ yazarak 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

GNÇ Gece 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

GNÇ Gece 3 GB hediye internet kampanyası faturalı hat kullanıcıları için 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Genç Turkcell hediye kampanyaları kapsamında 22:00- 06:00 saatlerinde geçerli olan 3 GB internet, GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’na dahil olan abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece internetiniz kampanya bitiş tarihine kadar yüklenmeye devam edecektir.

Genç Turkcell Hediye İnternet

GNÇ Gece 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Genç Turkcell hediye kampanyaları saymakla bitmiyor ve 31 Aralık 2022 tarihine kadar GNÇ aboneleri için geçerli olacak bir diğer kampanya ise ‘’GNÇ Gece 5 GB ‘’ internet kampanyasıdır. GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası faturalı hat aboneleri için düzenlenmiş hediye internetler 22:00-06:00 saatleri arasında kullanılabilecektir. Paketlerinizi iptal ettirmediğiniz sürece Genç Turkcell hediye kampanyaları ile özgürce internete girebilirsiniz.

GNÇ Gece 7 GB Hediye İnternet Kampanyası

GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere Genç Turkcell hediye kampanyaları kapsamında 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli olmak üzere 22:00-06.00 saatleri arasında kullanabilecekleri 7 GB internet otomatik ve ücretsiz olarak hatlarına tanımlanmaktadır. Ancak paket ya da aboneliğin iptal edilmesi durumunda Genç Turkcell hediye kampanyaları kapsamında bedava internet kampanyasından faydalanmak mümkün olmamaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese bedava internet alma yöntemini vereceğim. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu