Kimdir

Hebele Hübele Kimdir?

Hebele Hübele rapçi, TikTok, Youtube fenomeni ve içerik üreticisi.  Hebele Hübele takma isimli kişinin gerçek adı Erkan Müdür olarak geçer. Erkan Müdür TikTok dışında seslendirdiği rap tarzı müzik içerikleri üretir ve yayınlar.

Küçük yaşlardan itibaren rap müziğe ilgi duyan Erkan Müdür sesini daha geniş kitlelere duyurabilmek için kırık şiveli TikTok videoları çeker. 

Yaptığı tiplemeye ilgiler çoğalır ve kendini TikTok mecrasında bulur.   

Fenomenin Netd Müzik Yapım platformu tarafından hazırlanıp yayın hakları şirkette bulunan rap albümü 1 Temmuz 2022 yılında yayınlandı. 

Araba yıkayıcılığı yaptığı dönemde Emrah Müdür çektiği video ve kısa hikâyelerle takipçi sayısını arttırır. Yaptığı ilginç hareketlerin takipçilerinin keşfetine düşmesi için sürekli yeni videolar çeker. Bu sayede TikTok uygulamasından ek gelir kazanır. 

Hebele Hübele Ne Demek?

Hebele Hübele, Türkçede anlamı olmayan kelime grubundan oluşur. 

Bazı bölgelerde kelime yerine sesler, durum belli etmesi için ağız içinde yuvarlanarak çıkartılır. Hebele Hübele de kelimenin yerine ses benzeşmesi olarak kullanılır. 

Kullanıldığı cümle içerisinde saçmalamak, işe yaramamak, boş işler anlamına gelir. Ör; “yav he he” ses grubu gibi saçmalıyorsun, sana inanmıyoruz manasını taşır. 

Diğer bir örnek; nerede hebele hübele işler var sende, hebele hübele geziyorsun. Cümlede kullanılan hebele hübele ses grubu uydurma, işe yaramaz, boş işler manasında kullanılan alaycı bir ifade içerir.  

Hebele Hübele

Hebele Hübele Kimdir?

Hebele Hübele takma ismiyle TikTok uygulamasında bulunan fenomen. Asıl ismi Erkan Müdür olan fenomen 1996 yılında Şırnak Silopi’de Kürt kökenli bir ailenin çocuğu olarak doğdu. İlköğretimi doğduğu şehirde bitiren Erkan Müdür, 15 yaşında Mersin’e yerleşti. 

Mersin’de akrabalarının desteğiyle değişik işlerde çalıştı. Araba yıkayarak geçimini sağlarken TikTok uygulamasına çektiği videolarla beğeni kazandı.

Çektiği saçma ve ilginç videolar sayesinde takipçi sayısı artan fenomen uygulamada açtığı canlı yayın sohbetleriyle ek gelir kazanmaya başladı.

Gönlünde rap müziği yatan Erkan Müdür bu alanda TikTok uygulamasını bir geçiş olarak kullanır. 

İlk profesyonel çalışması olan Tek Derdim Rap isimli parçasını 2017 yılında yayınlar. 2020 yılında Kan İzleri isimli çalışmasını kendi çabalarıyla piyasaya çıkarır. Başarılı rap parçaları Türkiye’nin en büyük yayın platformu tarafından da dikkat çeker. Netd Müzik Yapım tarafından Temmuz 2022 tarihinde Lo Lo Lo isimli rap parçasının klibi çekilerek yayınlanır.

Hebele Hübele Kaç Yaşında?

1996 yılında doğan Hebele Hübele 26 yaşındadır. 

Hebele Hübele Nereli?

Aslen Şırnak Silopilidir. Şırnak’ta doğan Hebele Hübele yaşamını Mersin’de sürdürüyor.

Hebele Hübele Hayatı

Hebele Hübele Şırnak’ta 1996 yılında doğdu. Kalabalık ve yoksul bir ailede olduğu için eğitimini tamamlayamadı. İlkokuldan sonra çalışmaya başladı. Bulunduğu şehirde iş olanakları kısıtlı olduğu için Mersin’e akrabalarının yanına geldi. 

Mersin’e 15 yaşında gelen Hebele Hübele on yıl boyunca değişik işlerde çalıştı. En son çalıştığı oto yıkama yerinde kendini eğlendirmek için videolar çekti. Çektiği videoları TikTok uygulamasına Hebele Hübele takma ismiyle koyan Erkan Müdür beklemediği bir beğeniyle karşılaştı. 

Bu kampanya da ilginizi çekebilir;  Cevdet Erdöl Kimdir? Prof. Dr. Cevdet Erdöl Nereli?

Kırık şivesi ve kullandığı eksik Türkçe kelimelerle açtığı canlı yayın sohbetlerinde söylemeye çalıştığı İtalyanca şarkılarla dikkat çekti. Yayına katılanların gönderdiği beğenile, emojilerle halay çeken türkü ve söyleyen fenomen, sürdürdüğü sohbet boyunca gelen paralı emojilerden gelir sağlamakta. 

Hebele Hübele Gerçek İsmi?

Hebele Hübele takma ismini kullanan TikTok fenomeninin gerçek adı Erkan Müdür’dür. 

Hebele Hübele Kilosu

Hebele Hübele zayıf ve ince yapılı fiziksel özelliklere sahip olduğu gözlenir. Kilo problemi olmayan fenomen 65 kilodur.

Hebele Hübele Boyu

Hebele Hübele yaptığı TikTok canlı yayınında boyunu 1.80 olarak açıkladı. Canlı yayınlarını oturarak yaptığını belirten Hebele Hübele ayağa kalkarak boyunun uzunluğunu takipçilerine gösterdi.

Hebele Hübele Burcu

Hebele Hübele’nin doğumu bulunduğu köyde ebeler tarafından evde gerçekleştirilir. Kayıt alınmayan doğum tarihleri mevsimin ya da unutulmayacak olan bir olayın geçtiği geniş zaman dilimi olarak aktarılır.

Hebele Hübele’ye büyüklerinden kış döneminde doğduğu aktarılır. Doğduğu yılın kış ayı burçlarından yay veya oğlak burcu olma ihtimali yüksektir. 

Hebele Hübele Sevgilisi

Hebele Hübele sevgilisinin olmadığını açıkladı. Hebele Hübele zaman zaman TikTok yayınlarını birlikte yaptığı Çağla Akalın’la arkadaş. İkilinin içerik üretmek için bir araya gelmelerinin dışında daha yakın arkadaş olup olmadığı bilinmiyor. 

Hebele Hübele Göz Rengi

Beyaz ten ve siyah saçlı olan Hebele Hübele siyah renk gözlere sahip bulunmakta. 

Hebele Hübele Ne Kadar Kazanıyor?

Aylık net kazancı kayıtlı olmayan Hebele Hübele açtığı canlı yayınlarda takipçilerin gönderdiği beğeni sayesinde gelir elde eder. Her canlı yayın farklı profilden takipçi içerir. Hebele Hübele ortalama bir canlı yayında 5000 TL bağış aldığını belirtti. 

Hebele Hübele TikTok dışında Youtube’da video paylaşımları yapar. Hebele Hübele TikTok’taki 1,9 milyon Youtube’da ise 1,4 milyon abone sayısına sahip. 

Abone sayılarının yüksekliği yayın platformu tarafından açılmasına izin verilen canlı yayınların sayısını arttırır. Hebele Hübele her gün düzenli olarak saat 12:00 de yayın açar ve sevenleriyle canlı sohbete katılır. Takipçi sayısının yüksekliği ve fenomenin her yayında en az 5000 TL bağış aldığını açıklamasıyla aylık 150 bin TL ciro elde etmesi beklenir. 

Hebele Hübele ayrıca bestelediği ve seslendirdiği rap şarkılarının telif haklarından gelir elde etmekte. 

Hebele Hübele TikTok Gerçek İsmi?

Hebele Hübele Tiktok gerçek ismi Erkan Müdür’dür. Erkan Müdür isimli fenomen Hebele Hübele takma adını diğer sosyal medya platformlarında da kullanır. 

Hebele Hübele Arabası

Hebele Hübele 2009 model Nissan GTR araca sahiptir. 

Hebele Hübele Videosu

Fenomen Hebele Hübele’nin Netd Müzik Platformu tarafından yayınlana son videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Hebele Hübele Ne Demek TDK?

Hebele hübele TDK’da anlamı olmayan bir sözcük gurubudur. Halk arasında boş, saçma, uydurma, gereksiz anlamlarını ifade etmesi için söylenen ses benzeşmesidir. 

Hebele Hübele Arabası

Hebele Hübele paylaştığı videolarda çeşitli arabalar biner. Bunların arasında en son kullandığı araç Nissan marka turuncu bir GTR olduğu görülür. 

Hebele Hübele Sosyal Medya Hesapları

Hebele Hübele sosyal medya hesapları:

 

Yazıyı Oylayın

Zeki Yıldırım

1990 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2016 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. muayenehaberleri.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu