Turkcell Bedava İnternet 2020

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Yeni yılla beraber internetsiz kalmamanız açısından Turkcell tarafından yeni kampanyalar düzenlenirken, hediye veren internet uygulamalar 2020  yılı için tümüyle güncellendi. Güncellemeler ve yeni kampanyalar sayesinde herkes sosyal medya hesaplarında rahatça paylaşımlar yapabilirken, Youtube üzerinden de rahatça videolar izleyebilecek.

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell hediye veren uygulamalar 2020 yılına özel yeniden güncelleme yapılarak aboneleri il e buluşurken, uygulamalar sayesinde kimse internetsiz kalmayacak. Üstelik tek yapmanız gereken ise kullanmak istediğiniz uygulamayı telefonunuza indirmek.

Tuttuğun Takım Bedava İnternet Kazan

Eğer futbol ile aranız iyi ise ve sıkı bir futbol taraftarı iseniz; yeni yılda takımınızın attığı her gol ve galibiyet için bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell hediye internet veren uygulamalar arasında yer alan ‘’Goller Cepte’’ uygulamasını telefonunuza indirerek kampanyaya katılabilirsiniz. Uygulamayı App Store ya da Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Kazan

Yeni yıl için düzenlenen bir diğer kampanya ise BİP uygulaması üzerinden sunulmaktadır. Turkcell hediye internet veren uygulamalar arasında bulunan BİP uygulamasını telefonunuza indirerek internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  EBA için 6 GB İnternet Nasıl Alınır?

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Salla Kazan İle Bedava İnternet Kazan

Yıllardır aboneleri tarafından yoğun ilgi gören Turkcell hediye internet veren uygulamalar arasında da yer alan ‘’Salla Kazan’’ yeni yılda da abonelerine internet ve sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasının telefonunuza indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak sayfanın sol bölümünde yer alan kutucuğu tıklayarak ‘’Salla Kazan’’ katılabilir ve telefonunuzu sallayarak Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Hediye İnternet Veren Uygulamalar Hilesi

Hediye internet veren uygulamalar hilesi ile daha fazla internet kazanmak istiyorsanız, ‘’Salla Kazan Hilesi’’ adı altında kullanıcı yorumlarına göre çıkardığımız ipuçlarını kullanabilirsiniz.

  • ‘’Salla Kazan’’ uygulaması her cuma günü yenilenirken, hemen cuma günü ilk katılım yapanlar arasına girmeniz istediğiniz internet paketini kazanmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü haftalık olarak dağıtılacak internet paketi sayısına ulaştığı zaman diğer hediyelerden dağıtıma başlanılacaktır.
  • ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasına girdikten sonra ‘’Salla Kazan’’ı tıklayın ve Salla Kazan tıkladığınızda telefonunuzu sallamayın ve sabit yere bırakın. Bu durumda sistem otomatik olarak 1 GB bedava internet paketinizi hattınıza yükleyecektir.
  • ‘’Salla Kazan’’ yapmadan önce telefonunuzdan ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasını kaldırıp, tekrar indirin ve sisteme giriş yaptıktan sonra ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına giriş yapın ki bu durumda da internet paketi gelme ihtimali yükselmektedir.
  • Son olarak da ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına giriş saatlerine dikkat etmeniz de sizi daha avantajlı hale getirecektir. ‘’Salla Kazan’’a katılmak için en uygun saatler gece yarısı ve sabahın erken saatleri olarak gözlemlenmiştir.
Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

GNÇ Hediye İnternet

GNÇ, Turkcell tarafından 26 yaş altı gençler için sunulmuş olan bir uygulama olmakla birlikte GNÇ hediye internet kampanyaları sayesinde kazandırmaya devam etmektedir. ‘’GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası’’ sayesinde gençler yumurta çatlatarak haftanın 2 günü internet paketi kazanmaktadır.

31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında gençler seçtikleri 2 gün için internet kazanmaktadır. Tabii öncelikle telefonunuza ‘’GNC’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra sisteme giriş yaparak ‘’ÇATLAT’’ bölümünü tıklayarak, istediğiniz günleri seçebilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamında GNÇ hediye internet paketi kazanmak için öncelikle GNÇ uygulaması için konum izni vermeniz gerekmektedir.

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Dergilik Hediye İnternet

31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek Dergilik Hediye İnternet Kampanyası ile aboneler Salla Kazan üzerinden sürpriz hediyeler kazanırken, uygulamaya giriş yapmaları sonucunda dergi ya da gazete indirmeleri halinde de ikinci sürpriz hediye kazanabilmektedir.

Uygulamaya daha önce giriş yapıp yapmadığınızı bilmiyorsanız, ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulaması üzerinde sağ tarafta bulunan ‘’Hesabım’’ sekmesindeki ‘’Ayarlar’’ menüsüne giriş yapınız. Eğer giriş yaptığınızda ‘’Aktif Kullanıcı’’ olarak kendi numaranızı görürseniz, uygulamaya giriş yaptığınızı anlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler, Bu Kampanya Tam Size Göre!!! Sakın Kaçırmayın!!!  Turkcell 10 Kasım Hediyesi

Turkcell BİP İle Hediye İnternet Kazan

Turkcell BİP uygulaması üzerinden Turkcell BİP ile hediye internet kazan adına birçok yöntem bulunmakta birlikte, yeni yıla özelde birçok kampanya hazırlanmıştır.

4.5G Hediye BİP 1GB Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında BİP üzerinden yaptığınız sesli ve görüntülü aramalar için internet paketinizden harcama yapmadan rahatça konuşabilirsiniz. Turkcell BİP ile hediye internet paketi sunulacak olup, yapılan görüşmeler bu paket üzerinden düşülecektir.

BİP Kullan Kazan Kampanyası (BiP Yıldızları)

1 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olan Turkcell BİP ile hediye internet paketlerinden faydalanmak için BİP üzerinden mesajlaşmanız gerekmektedir. Her ay kullanım yoğunluğu dikkate alınarak BİP Yıldızları seçilirken, verilen hedefleri tutturmanız durumunda 2 GB Turkcell bedava internet paketi verilecektir.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

BİP Hediye Yarışı

1 Nisan 2020 tarihine kadar BİP’li olan Turkcell aboneleri kazanmaya devam ediyor. BİP’ten attığınız her mesaj 1 puan kazandırırken, BİP aramaların saniyesi 2 puan ve arkadaşlarınızı davet etmeniz de 1 puan kazandırmaktadır. Böylelikle ilk 305.000 içerisine girmeniz durumunda haftalık 5 GB Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Spread the love
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet 2020
Kapalı
Kapalı